SINAVLARA HAZIRLIK İÇİN CANLI DERS ANLATIMI

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

SINAVLARA HAZIRLIK İÇİN CANLI DERS ANLATIMI

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 22 Ağu 2017, 15:48

Merhaba arkadaşlar benim adım zekeriya 21 yaşındayım istanbulda yaşıyorum. Öncelikle biraz kendimden bahsedeyim;
Doğma büyüme zamanım kütahya- tavşanlı ilçesine bağlı tunçbilek kasabasında geçti ama sivaslıyım ve şuan istanbulda yaşıyorum.
Lise Yerleştirme Puanım 446 idi tavşanlı atatürk anadolu lisesine yerleşmiştim ama aptallık yaptım ve devamsızlık yaptım sonuç olarak okuldan atıldım. Babam istanbulda taşınıyoruz dedi ve istanbula geldik istanbulda öyle aptal aptal dolaşırken aöl e yazdırdı babam sonra aöl den 2 sene de mezun oldum bakmayın okul okumadığım derslerimde çok iyiyimdir hatta bu sene ygs lys sınavlarına giricem ve matematik öğretmenliği düşünüyorum her neyse yaklaşık 3 4 ay kadar önce mezun oldum galiba tam hatırlamıyorum. Düşündüm ki sizler gerek aöl sınavlarına hazırlanan gerekse ygs lys sınavlarına hazırlanan arkadaşlar ders anlatımımı geliştirmek vede sizlere katkı sağlamak için canlı yayın diye söylenilen bir sistem var onun üzerinden canlı olarak ders anlatmayı planlıyorum ve tabi anlık olarak soru cevaplarınızı yanıtlıcam. Hem Eğlenip Gülüp Tanışıcaz Hemde Derslerimize Çalışıp Bir sınıf ortamı içerisinde sınavlarımıza hazırlanıcaz.
Bunun olması için tabiki 1 2 öğrenci yetmez arkadaşlar eğer ki 5 kişi olursa en az yardımcı olmaya çalışıcam.
Bunu yapmamın sebebi matematik öğretmeni olmak istediğim için hem kendime yardım ediyor olacağım hemde sizler hayata tutunmaya çalışan yada bi şeyler için uğraşan arkadaşlarıma yardımcı olacağım.
Okuduğunuz için teşekkur ederim.

Hoşça kalın
* Sevilmeyi hak etmediğini düşünen herkes yalnızdır. Sevmekten korkanın kaderi ise yalnız kalmak değil, nefret ettikleriyle baş başa kalmaktır sonunda.

Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Pazernus
Doktor

Re: SINAVLARA HAZIRLIK İÇİN CANLI DERS ANLATIMI

Mesaj gönderen Pazernus » 22 Ağu 2017, 16:51

Bakmayın okul okumadım yazmışsın ama AÖL bir okul gibidir.AÖL,den üniversite kazanıp doktor olanlar daha yüksek yerlere gelenler var.Burasıda bir okuldur.
"Hiç erişeyemeceksin gibi yada,Herşeyi yitireceksin gibi çalış"
Konfüçyüs

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 22 Ağu 2017, 22:54

Meslektaş olacaz demek
Hayırlısı olsun. Çevrende mesela teog öğrencileri çalıştırabilirsin. Veya instagramda matematik sayfalarını takip et ordan seni bulurlar sana soru atarlar ben öyle yaptım hep. Kendini geliştirmek için yap bunları.
Seni destekliyorum sonuna kadar.
(Bu arada Sivas da okuyorum)

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 23 Ağu 2017, 00:54

Köylü Kızı yazdı:Meslektaş olacaz demek
Hayırlısı olsun. Çevrende mesela teog öğrencileri çalıştırabilirsin. Veya instagramda matematik sayfalarını takip et ordan seni bulurlar sana soru atarlar ben öyle yaptım hep. Kendini geliştirmek için yap bunları.
Desteğin için teşekkur ederim.
Ne zaman bitiyor okulun gelirsem bir çay içeriz nasip olursa istersen.

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 23 Ağu 2017, 00:58

Pazernus yazdı:Bakmayın okul okumadım yazmışsın ama AÖL bir okul gibidir.AÖL,den üniversite kazanıp doktor olanlar daha yüksek yerlere gelenler var.Burasıda bir okuldur.
Hocam tamam diploma veriyor ama gerçek anlamda bir okul değildir gibi ile okul demek arasında çok fark bende aöl mezunuyum ama dediğim gibi aöl bir okul değil sorduğu sorular gerçekten basit sorular bunun sebebi öğrencileri ya ev hanımı ya okuldan atılanlar vs vs kimseye bir şey söylediğim yok yanlış anlaşılmasın ama kim aöl kazanmak için çalışıyor yani orta okul okuyan kimse aöle gitmek için çalışmaz yani normal okullardan ayrı aöl ve dediğim gibi aöl den mezunlar gerçekten iyi yerlere gelenler var ama onlar kendi emekleri ile geldiler bir yere aölün sayesinde değil bunu unutma

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 23 Ağu 2017, 13:48

+

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 23 Ağu 2017, 23:15

zekeriyakarahan yazdı:
2. Sınıfa başladım.
Teşekkür ederim

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 25 Ağu 2017, 14:29

Köylü Kızı yazdı:
zekeriyakarahan yazdı:
2. Sınıfa başladım.
Teşekkür ederim
daha yeniymiş seninde :)

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 25 Ağu 2017, 23:19

Yani anca orta okul lise bitti derken üniversite geç oldu biraz.

not
Asistan

Mesaj gönderen not » 26 Ağu 2017, 03:54

zekeriyakarahan yazdı:
Pazernus yazdı:Bakmayın okul okumadım yazmışsın ama AÖL bir okul gibidir.AÖL,den üniversite kazanıp doktor olanlar daha yüksek yerlere gelenler var.Burasıda bir okuldur.
Hocam tamam diploma veriyor ama gerçek anlamda bir okul değildir gibi ile okul demek arasında çok fark bende aöl mezunuyum ama dediğim gibi aöl bir okul değil sorduğu sorular gerçekten basit sorular bunun sebebi öğrencileri ya ev hanımı ya okuldan atılanlar vs vs kimseye bir şey söylediğim yok yanlış anlaşılmasın ama kim aöl kazanmak için çalışıyor yani orta okul okuyan kimse aöle gitmek için çalışmaz yani normal okullardan ayrı aöl ve dediğim gibi aöl den mezunlar gerçekten iyi yerlere gelenler var ama onlar kendi emekleri ile geldiler bir yere aölün sayesinde değil bunu unutma
Aöl olmasaydi emek göstertemeninde faydası olmazdi

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 26 Ağu 2017, 15:00

not yazdı: Aöl olmasaydi emek göstertemeninde faydası olmazdi
:.yehuu:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 26 Ağu 2017, 22:52

not yazdı:
zekeriyakarahan yazdı:
Arkadaşım haklı. Ben ve ablam 8 yıl aradan sonra okumaya başladık ben çok emek verdim notumu tuttum soruları çözdüm kitqpları yaladım yuttum resmen ve iyi bi derece ile geçtim derslerimi ama ablam pek çalıştığı söylenemez arada bi bakıyor böyle canı istediğinde sonra sınava giriyor 2 ders geçiyor anca .
Açıklise de emek vermediğin sürece zordur heleki bizim için yani aradan yıllar geçiyor ve seviyemiz ilk okul öğrencisi gibi ise gerçekten zor.
O soruları da bizim seviyemize göre yapmışlar herhalde :)

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 28 Ağu 2017, 17:39

Köylü Kızı yazdı:
not yazdı:
zekeriyakarahan yazdı: Hocam tamam diploma veriyor ama gerçek anlamda bir okul değildir gibi ile okul demek arasında çok fark bende aöl mezunuyum ama dediğim gibi aöl bir okul değil sorduğu sorular gerçekten basit sorular bunun sebebi öğrencileri ya ev hanımı ya okuldan atılanlar vs vs kimseye bir şey söylediğim yok yanlış anlaşılmasın ama kim aöl kazanmak için çalışıyor yani orta okul okuyan kimse aöle gitmek için çalışmaz yani normal okullardan ayrı aöl ve dediğim gibi aöl den mezunlar gerçekten iyi yerlere gelenler var ama onlar kendi emekleri ile geldiler bir yere aölün sayesinde değil bunu unutma
Arkadaşım haklı. Ben ve ablam 8 yıl aradan sonra okumaya başladık ben çok emek verdim notumu tuttum soruları çözdüm kitqpları yaladım yuttum resmen ve iyi bi derece ile geçtim derslerimi ama ablam pek çalıştığı söylenemez arada bi bakıyor böyle canı istediğinde sonra sınava giriyor 2 ders geçiyor anca .
Açıklise de emek vermediğin sürece zordur heleki bizim için yani aradan yıllar geçiyor ve seviyemiz ilk okul öğrencisi gibi ise gerçekten zor.
O soruları da bizim seviyemize göre yapmışlar herhalde :)
Gel Gelelimki AÖL Bi okul değil :) bu konuda anlaşalım ama iyi bir neden türettiği için destekliyorum tabiki

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 28 Ağu 2017, 18:38

Aol de bir okul :tava: tamam mı
Bana göre açıkliseli olmak bir gururdur.
Bunu hep dile getryorum açıkliseliler örgn liselerden daha iyi yerlere gelirler hıh

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 06 Eyl 2017, 14:03

Köylü Kızı yazdı:Aol de bir okul :tava: tamam mı
Bana göre açıkliseli olmak bir gururdur.
Bunu hep dile getryorum açıkliseliler örgn liselerden daha iyi yerlere gelirler hıh
Açık liseliler değil...

okulu bıraktığına pişman olanlar daha iyi yerlere açık öğretim lisesi sayesinde gelirler

“Sınavlar” sayfasına dön