Ek Sınav da hangi derslerden sınava gireceğiz?!

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
leny151180
Acemi

Ek Sınav da hangi derslerden sınava gireceğiz?!

Mesaj gönderen leny151180 » 11 Eyl 2017, 02:55

Merhaba dostlar önümüzde ki ek sınava kayıt yaptıktan sonra 1 hafta gibi bir çalışma süremiz oluyor. Ben şimdiden çalışma yapmak istiyorum ama ek sınav da hangi derslerden sınava gireceğiz bilmiyorum. Yeni eklenen alan yok 2 derslerini ek sınav da seçmek zorunda mıyız? Yoksa 2016-3 deki derslerden mi sınava gireceğiz.

Jezxy
Onursal Üye

Re: Ek Sınav da hangi derslerden sınava gireceğiz?!

Mesaj gönderen Jezxy » 11 Eyl 2017, 03:00

leny151180 yazdı:Merhaba dostlar önümüzde ki ek sınava kayıt yaptıktan sonra 1 hafta gibi bir çalışma süremiz oluyor. Ben şimdiden çalışma yapmak istiyorum ama ek sınav da hangi derslerden sınava gireceğiz bilmiyorum. Yeni eklenen alan yok 2 derslerini ek sınav da seçmek zorunda mıyız? Yoksa 2016-3 deki derslerden mi sınava gireceğiz.
Hocam Bu Alan Yok - 2 Den Sende Çok Müzdaripdin AOL'e Öğrenci Girişi Yapıp İngilizce Yabancı Dil Derslerini Bir Kontrol Edermisin. MEB Şikayet Talep Olmuş Yabancı Dil Derslerini Kaldırmışlar.
Ama Diğer Zorunlu Dersler Duruyor.

Bu EK SINAV DİĞER Dönem Sınavları Gibi Zorunlu veya Seçmeli İstediğiniz 35 Kredilik Ders Dilimini Seçip Sınava Girebilirsiniz.

--------------------------------------------------

Dil ve Anlatım 7 - 8
Türk Edebiyatı 5 - 7

Zorunlu Olanlar Bunlar Kaldı

Gerisi Sınava Boş Girmeyim Diye Fazladan Kredi Dolması İçin

Seçmeli Dil ve Anlatım 7 - 8
Seçmeli Türk Edebiyatı 5 - 7
Seçmeli Felsefe 1 - 2
Seçmeli Sosyoloji 1 - 2
Demokrasi ve İnsan Hakları 2
Girişimcilik 1

Toplam 30 Kredi :gozkırkma:

leny151180
Acemi

Mesaj gönderen leny151180 » 11 Eyl 2017, 03:51

Jezxy yazdı:
leny151180 yazdı:Merhaba dostlar önümüzde ki ek sınava kayıt yaptıktan sonra 1 hafta gibi bir çalışma süremiz oluyor. Ben şimdiden çalışma yapmak istiyorum ama ek sınav da hangi derslerden sınava gireceğiz bilmiyorum. Yeni eklenen alan yok 2 derslerini ek sınav da seçmek zorunda mıyız? Yoksa 2016-3 deki derslerden mi sınava gireceğiz.
Hocam Bu Alan Yok - 2 Den Sende Çok Müzdaripdin AOL'e Öğrenci Girişi Yapıp İngilizce Yabancı Dil Derslerini Bir Kontrol Edermisin. MEB Şikayet Talep Olmuş Yabancı Dil Derslerini Kaldırmışlar.
Ama Diğer Zorunlu Dersler Duruyor.

Bu EK SINAV DİĞER Dönem Sınavları Gibi Zorunlu veya Seçmeli İstediğiniz 35 Kredilik Ders Dilimini Seçip Sınava Girebilirsiniz.

--------------------------------------------------

Dil ve Anlatım 7 - 8
Türk Edebiyatı 5 - 7

Zorunlu Olanlar Bunlar Kaldı

Gerisi Sınava Boş Girmeyim Diye Fazladan Kredi Dolması İçin

Seçmeli Dil ve Anlatım 7 - 8
Seçmeli Türk Edebiyatı 5 - 7
Seçmeli Felsefe 1 - 2
Seçmeli Sosyoloji 1 - 2
Demokrasi ve İnsan Hakları 2
Girişimcilik 1

Toplam 30 Kredi :gozkırkma:
Evet kontrol ettim bende de kalkmış.

Yani şimdi bu ek sınav da fizik 3-4 kiyma 3-4 biyoloji 3-4 gibi zorunlu dersleri seçmesem oluyor mu.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 11 Eyl 2017, 09:17

leny151180 yazdı:Evet kontrol ettim bende de kalkmış.

Yani şimdi bu ek sınav da fizik 3-4 kiyma 3-4 biyoloji 3-4 gibi zorunlu dersleri seçmesem oluyor mu.
Tabiki Hocam Önünüze Engel Her Dersi Seçebilirsiniz.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön