Alan Yok - 2 Ertelenmesi İçin Başvuru (AÖL-MEB-BİMER)

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
yorulmaz35
Uzman

Alan Yok - 2 Ertelenmesi İçin Başvuru (AÖL-MEB-BİMER)

Mesaj gönderen yorulmaz35 » 13 Eyl 2017, 19:19

Benim gibi en geç ocakta mezuniyet hayalleri kuran arkadaşlar 45 50 saniyenizi ayırıp aşağıdaki linklerden 1 yıl ertelenmesini talep ederlerse sesimizi duyurmuş oluruz.

AÖL

Hayat Boyu Öğrenme GNL.MDR.

BİMER

Resim

maxpery

Re: Alan Yok - 2 Ertelenmesi İçin Başvuru (AÖL-MEB-BİMER)

Mesaj gönderen maxpery » 13 Eyl 2017, 21:15

hocam ertelenme gibi bir durum söz konusu olacağını sanmıyorum çünkü şikayetler doğrultusunda yeni bir duyuru yayınladılar şu şekilde belki görmemişsindir.

Yukarıda belirtilen dersler, öğrencilerimizin zorunlu ders ekranında görünse dahi öğrencilerimiz; 07-08 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan ek sınavda, 2016-3 dönemi ve daha önceki dönemlerden kalan zorunlu derslerini başarıp mezuniyet şartlarını tamamlamaları halinde bu derslerden sorumlu olmayıp mezun olabileceklerdir. Fakat ek sınav sonucunda mezuniyet şartlarını tamamlayamayanlar ile ek sınava katılamayan öğrenciler, karşılarına çıkan zorunlu derslerden sorumlu tutulacaklardır.

Kullanıcı avatarı
yorulmaz35
Uzman

Mesaj gönderen yorulmaz35 » 14 Eyl 2017, 00:18

maxpery yazdı:hocam ertelenme gibi bir durum söz konusu olacağını sanmıyorum çünkü şikayetler doğrultusunda yeni bir duyuru yayınladılar şu şekilde belki görmemişsindir.

Yukarıda belirtilen dersler, öğrencilerimizin zorunlu ders ekranında görünse dahi öğrencilerimiz; 07-08 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan ek sınavda, 2016-3 dönemi ve daha önceki dönemlerden kalan zorunlu derslerini başarıp mezuniyet şartlarını tamamlamaları halinde bu derslerden sorumlu olmayıp mezun olabileceklerdir. Fakat ek sınav sonucunda mezuniyet şartlarını tamamlayamayanlar ile ek sınava katılamayan öğrenciler, karşılarına çıkan zorunlu derslerden sorumlu tutulacaklardır.
hocam açıklamayı tabii ki gördüm. bu açıklama tek sınavla mezun olabilecekleri kapsıyor yani benim gibi mezuniyetine 36 veya 40-45 kredi kalmışları kapsamıyor. gerçekten büyük yıkım oldu. ek sınavda minimum 20 kredi alıp ocakta mezun olmayı planlarken 1 sene daha uzadı bu zorunlu dersler yüzünden.
Resim

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 14 Eyl 2017, 06:24

Erteleme olacağını sanmam ancak 2. ek sınav olabilir.

Kullanıcı avatarı
yorulmaz35
Uzman

Mesaj gönderen yorulmaz35 » 14 Eyl 2017, 15:19

bakansiz yazdı:Erteleme olacağını sanmam ancak 2. ek sınav olabilir.
2. ek sınav da ankarada oluyor keşke büyük şehirlerde de olsa
Resim

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön