Son 18 Kredim Kaldı Zorunlu Ders 0 Sizce Kayıt Yenileme Yapmalımıyım ?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
estell
Acemi

Son 18 Kredim Kaldı Zorunlu Ders 0 Sizce Kayıt Yenileme Yapmalımıyım ?

Mesaj gönderen estell » 18 Eyl 2017, 18:51

Merhaba Son 18 kredim kaldı ve zorunlu 0 dersim var kayıt yenilersem 7 - 8 tane zorunlu ders gelecek ama bu ek sınavdan 18 kredi alırsam zorunlu derslerden muaf tutulacam sizce ek sınava tek mi yoksa 2 sine birden mi kayıt olayım. Şimdi kayıt yenileme yaptım diyelim eklenen zorunlu dersleri ders seçme gününde alamız zorunlu olacakmı yani zorunluyu almadan seçmeliyi vermiyor ondan sordum

afddf
Acemi

Re: Son 18 Kredim Kaldı Zorunlu Ders 0 Sizce Kayıt Yenileme Yapmalımıyım ?

Mesaj gönderen afddf » 18 Eyl 2017, 19:54

Kayıt yenile mezun olamazsan Ocaktaki sınavada giremezsin
Ders seçme işleminde zorunlu derslerden seçmeye gerek yok ALAN YOK-2 DEN GELENLERİ Kastediyorum
Hem Ek Sınava Hemde Yeeni döneme Kayıt Yenile

Kullanıcı avatarı
Burakosman

Mesaj gönderen Burakosman » 19 Eyl 2017, 02:09

estell yazdı:Merhaba Son 18 kredim kaldı ve zorunlu 0 dersim var kayıt yenilersem 7 - 8 tane zorunlu ders gelecek ama bu ek sınavdan 18 kredi alırsam zorunlu derslerden muaf tutulacam sizce ek sınava tek mi yoksa 2 sine birden mi kayıt olayım. Şimdi kayıt yenileme yaptım diyelim eklenen zorunlu dersleri ders seçme gününde alamız zorunlu olacakmı yani zorunluyu almadan seçmeliyi vermiyor ondan sordum
kardeşim kayıt yenilemeni yap alan yok 2 geçsin sıkıntı degil eğer ek sınavda mezun olursa zaten zorunlu derslerden sorumlu olmuyorsun mezun sayılıcaksın otomatikmen böyle bir güzellik yaptılar şuanda
Professional Fighter - Dutch(Netherlands) - Turkish

Sharp28

Mesaj gönderen Sharp28 » 19 Eyl 2017, 02:40

Aynen bende onu merak ediyorum zorunlu dersleri seçmeden diğer dersleri nasıl seçecez vermiyor sistem

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön