Lütfen yardim edin! Ders secimiyle ilgili. Çaresizim!!

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
sorun_cozen
Yardımcı Asistan

Lütfen yardim edin! Ders secimiyle ilgili. Çaresizim!!

Mesaj gönderen sorun_cozen » 28 Eyl 2017, 23:04

Oncelikle belirtmek istiyorum. Bilgisayarimin faresi yok bu yuzden telefondan internete giriyorum her seyi telefondan yapmaya calisiyorum ve telefon baya eski, yavas.

Arkadaslar bugunlerde ek sinavda girecegim dersler hakkinda hesap kitap yapiyordum dun her sey tam idi derslerimi secmistim lakin bugun farkli yol izlemek icin bazi dersleri kaldirip baska dersler seceyim derken dersleri eekle kaldir yaptim ama internet birden gitti. (SAAT 16 00 civari ) Ulke geneli midir nedir birkac gindur zaten yavas telden biktim birde internet sorunuyla ugrastim.

Sorun cozuldugunde baktim ders secimi kapanmis. Bugun saat 1700da kapanir diye dusunuyordum ama mantikli olan yarin mesai bitimine kadar acik olmasi diye dusunurken husrana ugradim. Her sey ust uste geldi . İletisim icin aol sayfasina girdim iletisim bolumu formu bulamadim hala daha telefon kasiyor ben yaziyorum gec gozukuyor yazilar lutfen biriniz sunlarla iletisime gecip actirmayi deneasin
Lutfeen. Olmaz ya yazsamda demeyin cok kisi yazsin olur bir kisidendekisidende olur bu yazdiklarimi ornek verin olurlutfen arkadaslar elim kolum olun bir yerlerden yazip aunlara actirin sistemi nolur.. Allah razi olsun

sorun_cozen
Yardımcı Asistan

Re: Lütfen yardim edin! Ders secimiyle ilgili. Çaresizim!!

Mesaj gönderen sorun_cozen » 28 Eyl 2017, 23:33

İletisim sayfasini buldum arkadaslar lakin javascript kullanmislar pencere icinde form aciliyor telefonda yarisi gozukmuyor. Yazacagim fakat hangi kutuya ne yazmaliyim basliklari goremiyirum. Lutfen el atin

İbrahimAltunbas

Mesaj gönderen İbrahimAltunbas » 29 Eyl 2017, 00:29

Nasıl yni biz ders secemeyecekmiyiz böyle saçmalık mi olur yaaa

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 29 Eyl 2017, 02:38

Eğer Listeyi Tamamen Temizleyip Öyle Bıraktıysanız O ANDA İNTERNETİNİZ KESİLDİ İSE

SİSTEM OTOMATİK 35 KREDİLİK DERS SEÇİMİ YAPMIŞTIR. ONU SİSTEM ONAYLAMIŞ OLABİLİR.

AOLÜN İLETİŞİMİNDEN SİZE NE ZAMAN DÖNERLER ORASI BİLİNMEZ FAKAT YARIN EN YAKIN HALK EĞİTİME GİDİP DERSLERİN EKSİK VEYA İSTEDİĞİNİZ ŞEYLER SEÇİLDİ İSE DÜZELTTİRME İMKANI VARSA DEĞİŞTİRİN DERSLERİ.

İbrahimAltunbas yazdı:Nasıl yni biz ders secemeyecekmiyiz böyle saçmalık mi olur yaaa
HOCAM bu arkadaş ek sınavdan bahsediyor siz dönem öğrencisi iseniz ek sınava başvuru yapmadıysanız.

EK SINAV SONUÇLAR AÇIKLANDIKTAN SONRA SİZDE DERS SEÇEBİLECEKSİNİZ.

“Sınavlar” sayfasına dön