Ders Seçimi İle İlgili

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Kullanıcı avatarı
exomaniaa

Ders Seçimi İle İlgili

Mesaj gönderen exomaniaa » 06 Eki 2017, 20:32

Yahu kardeşim ek sınavdan sonra açılacak dediler hala bekliyoruz. İçimizde ufak bi heves varsa onu da alıyolar ne saçma iştir bu ? 2 Ay önce kaydımı yenilettim daha derslerimi seçemedim şaka gibi ne zaman açılacak herkes farklı şeyler söylüyor bilen yok mu bunu ? :22:

Jezxy
Onursal Üye

Re: Ders Seçimi İle İlgili

Mesaj gönderen Jezxy » 06 Eki 2017, 21:34

exomaniaa yazdı:Yahu kardeşim ek sınavdan sonra açılacak dediler hala bekliyoruz. İçimizde ufak bi heves varsa onu da alıyolar ne saçma iştir bu ? 2 Ay önce kaydımı yenilettim daha derslerimi seçemedim şaka gibi ne zaman açılacak herkes farklı şeyler söylüyor bilen yok mu bunu ? :22:
Hocam EK SINAV Kısmına Kadar Doğruda Sonrası :)

KAYIT YENİLEME işlemini gerçekleştiren öğrencilerimiz 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan EK SINAV SONUÇLARI SİSTEME AKTARILDIKTAN SONRA ders seçimlerini yapabileceklerdir. İLK KAYIT yaptıran öğrencilerimizin ise ders seçimleri OTOMATİK olarak yapılacaktır.

Resmi Duyuru

lisemagduru

Mesaj gönderen lisemagduru » 11 Eki 2017, 14:11

exomaniaa yazdı:Yahu kardeşim ek sınavdan sonra açılacak dediler hala bekliyoruz. İçimizde ufak bi heves varsa onu da alıyolar ne saçma iştir bu ? 2 Ay önce kaydımı yenilettim daha derslerimi seçemedim şaka gibi ne zaman açılacak herkes farklı şeyler söylüyor bilen yok mu bunu ? :22:

ders seçimi yarın gerçekleştirilebilecek 12 EKİM.

megalanya
Acemi

Mesaj gönderen megalanya » 11 Eki 2017, 14:34

lisemagduru yazdı:

Kaynak var mı bu konuda?

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 11 Eki 2017, 14:41

megalanya yazdı:
lisemagduru yazdı:

Kaynak var mı bu konuda?
Hic sanmiyorum. Ek sinav sonuclarinin sisteme aktarilmasi nerden baksan 1 haftadan kısa sürmez. Bu sonuclar aktarilmadan ders secme işleminin yapilamayacagi bildiride zaten yazıyor :02:
zayıf insanlar intikam alır ,
güclü insanlar affeder ,
zeki insanlar umursamazlar ... ( Konfücyüs)

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön