YKS

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
julide23

YKS

Mesaj gönderen julide23 » 13 Eki 2017, 05:15

Oncelikle arkadaşlar gelen gideni aratir lafi sanirim bu duruma en uygun sözdür. Anladugim kadariyla yanlisim varsa duzeltin lutefen ygs nin yerini turkece matamarik aldi ve bu derslerden cikan soru üniversiteye giris oranimizin yuzde kirkini kapasayacak eger iyi bir universite hayallariniz varsa bu seksen sorudan iyi bi net almamiz gerekiyor uzun lafin kisasi hayvan gibi matematik turkce çalışmalıyız simdi ogleden once bu iki sinavi girdiniz yani universiteye giris sinavlari bir gunde olup bitiyo belki sacma ve ilgisiz olcak ama sunnet olan cocuga denir ya ha olduda bitti masallah durumu bu sizin sinav stresini artirirmi bilmiyorum ama ben daha birinci donemdeyim ve simdiden geriliyorum yada ben sorunluyum yekta sarac diyo ya hani sinav stresini azaltmayi amacladik burdan yekta hocama sesleniyorum siz hangi sistemide getirseniz beni sakinlestiremezsiniz neyse ogleden onceki sinavi girdiniz simdedi ogleden sonraki sinaviniz var buda alan derslerinizi kapsiyor istediginiz bolumun ilgili derslerini bu sinavda gorecegiz ve soru sayisi gercekten az tonlarca baslik calisiyoruz ve sonunda atiyorum sosyal bilgiler dersi adi altinda yedi ders var ve siz bir onceki sinava gore daha az soru cozecegiz bu da basarimizi ne kadar etkiler bilemiyorum. anladigim kadariyla simdi aol den mezun olduk turkce matematik sinavina girdik bir de unutmadan bu derslerdeki basarimiz baraj puani olrak kabul ediliyor ve bu derslerden gercekten basarili olurasak iyi bir universite kazanma sansimiz olcak ve ayni gun alan sinavina girdigimizden acaba baraji gectimmi endisesiyle gircegiz alan sinavindanda basarili olursak hop ver elini universite ben bir egtimci degilim anladigim kadariyla bir şeyler yazdim ama herseyin iyisi guzeli olsun bizler icin sizi bilmem ama eger sahsen ben gercekten calisirsam hangi sinav sistemi gelsin ya da istenildigi kadar mufradat degistirilsin calirsam emegimin karşılığını alacagimi dusuniyorum buradan mezun olacak ve olmak uzere olan arkadaslara BAŞARILAR... Allah yardimcimiz olsun :ders:

Yuksek yuksek tepelere gunluk hedefler koymasinlar :04:

Alparslan26

Re: YKS

Mesaj gönderen Alparslan26 » 13 Eki 2017, 11:56

Aynen katılıyorum. Keşke arada 1 gün filan olsaydı. Bide kardeşim sana bir sorum olcak ben açık liseye geçmek istiyorum. Pek bilgi sahbi de değilim liseden nakil filan mı aldırıyoruz. Kayıt işlemlerinin süresi bitti ne yapmam gerekiyor.

“Sınavlar” sayfasına dön