Yanlışlıkla Otomatik Ders Seçmeyi Tıkladım,Yardım?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
servetinanc
Doktor

Yanlışlıkla Otomatik Ders Seçmeyi Tıkladım,Yardım?

Mesaj gönderen servetinanc » 17 Eki 2017, 20:21

ARKADASLAR MERHABA, DERS SECME İSLEMİ YAPARKEN YANLİSLİKLA OTOMOTİK DERS SECTİM. VE HEPSİ ZOR DERSLER KARSİMA CİKTİ.. SİLMEYE CALİSİYORUM AMA DAHA YUKSEK KREDİLİ ZORUNLU DERS FALAN YAZİYOR.. OTOMOTİK DERS SECMEYİ İPTAL EDİP KENDİM SECMEK İSTİYORUM? NE YAPMAM GEREKİYOR LUTFEN YARDİM

Jezxy
Onursal Üye

Re: YANLIŞLIKLA OTOMOTİK DERS SEÇMEYİ TIKLADIM, YARDIM?

Mesaj gönderen Jezxy » 17 Eki 2017, 20:26

servetinanc yazdı:ARKADASLAR MERHABA, DERS SECME İSLEMİ YAPARKEN YANLİSLİKLA OTOMOTİK DERS SECTİM. VE HEPSİ ZOR DERSLER KARSİMA CİKTİ.. SİLMEYE CALİSİYORUM AMA DAHA YUKSEK KREDİLİ ZORUNLU DERS FALAN YAZİYOR.. OTOMOTİK DERS SECMEYİ İPTAL EDİP KENDİM SECMEK İSTİYORUM? NE YAPMAM GEREKİYOR LUTFEN YARDİM
LİSTEDE SEÇMELİ VAR İSE ÖNCE SEÇMELİ DERSLERİ SONRA ZORUNLU DERSLERİ SİLMEYE BAŞLAYIN

ceylin-cyln
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen ceylin-cyln » 17 Eki 2017, 20:31

servetinanc yazdı:ARKADASLAR MERHABA, DERS SECME İSLEMİ YAPARKEN YANLİSLİKLA OTOMOTİK DERS SECTİM. VE HEPSİ ZOR DERSLER KARSİMA CİKTİ.. SİLMEYE CALİSİYORUM AMA DAHA YUKSEK KREDİLİ ZORUNLU DERS FALAN YAZİYOR.. OTOMOTİK DERS SECMEYİ İPTAL EDİP KENDİM SECMEK İSTİYORUM? NE YAPMAM GEREKİYOR LUTFEN YARDİM
Bütün derslerin yanında kredisi yazıyor eğer yüksek kredisi olan dersleri silmen gerekiyor diyorsa yan kısma bakabilirsin aynı şekilde 6. Dönem dersin varsa 4. Dönem dersini silmeye müsade etmiyor

servetinanc
Doktor

Re: Yanlışlıkla Otomatik Ders Seçmeyi Tıkladım,Yardım?

Mesaj gönderen servetinanc » 17 Eki 2017, 20:35

yaptim simdi tesekkurler.
tamami ortak dersleri secmeme izin verdi. sanirim ortak olan zorunlu derslerim oluyor?

servetinanc
Doktor

Mesaj gönderen servetinanc » 17 Eki 2017, 20:35

ceylin-cyln yazdı:
Bütün derslerin yanında kredisi yazıyor eğer yüksek kredisi olan dersleri silmen gerekiyor diyorsa yan kısma bakabilirsin aynı şekilde 6. Dönem dersin varsa 4. Dönem dersini silmeye müsade etmiyor

sadece ortak dersleri secmeme izin verdi. ortak dersler zorunlu olan dersler mi oluyor?

ceylin-cyln
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen ceylin-cyln » 17 Eki 2017, 20:39

servetinanc yazdı:
ceylin-cyln yazdı:

sadece ortak dersleri secmeme izin verdi. ortak dersler zorunlu olan dersler mi oluyor?
Evet zorunlu dersler ortak dersleri secmeden seçmelileri seçmiyor

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 17 Eki 2017, 20:40

servetinanc yazdı:yaptim simdi tesekkurler.
tamami ortak dersleri secmeme izin verdi. sanirim ortak olan zorunlu derslerim oluyor?
Aynen ORTA YAZAN TÜM DERSLER EN TEMEL TEMİZLEMENİZ GEREK ZORUNLU DERSLER :gozkırkma:

servetinanc
Doktor

Mesaj gönderen servetinanc » 17 Eki 2017, 21:39

bilgilendirme icin cok tesekkurler .

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön