en büyük asker bizim asker diyebilirsiniz

Askerlik Tecili ve İşlemleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
uğur gündüz

en büyük asker bizim asker diyebilirsiniz

Mesaj gönderen uğur gündüz » 30 Kas 2017, 21:34

Merhaba,
19 yaşındayım ve haftaya olacak olan açık lise sınavlarına giremeyeceğim çalıştığım için müdürlerim izin vermiyor eğer sınavlara girmesem sadece kayıt yenilesem askerlik tecil olur mu olmaz ise en büyük asker bizim asker mi diyeceğiz :24:

Jezxy
Onursal Üye

Re: en büyük asker bizim asker diyebilirsiniz

Mesaj gönderen Jezxy » 30 Kas 2017, 23:10

Kardeşim Hoşgeldin Siteye ve Aramıza :.yehuu:

Yaşının Verdiği Tepkiden Dolayı Sınava Giremeyeceğim Demek Çok Kötü Bir Olay Kardeşim

Lise Diploman Olmadan Kaç Yaşına Kadar Böyle Devam Ediceksin ??? Bence Kararlarını Bir Düşün.

Askerlik İçin SINAVA GİRMENE GEREK YOK ! SADECE DÖNEM KAYITLARINI AKSATMADAN VE KAÇIRMADAN SÜREKLİ YENİLETMENİZ GEREKİYOR. Sınava Girmenizin Bir Önemi Yok.

Ama Askerlik Olsun Lise Dİploması Olsun Kardeşim Kararlarını Bir Gözden Geçir.

uğur gündüz

Mesaj gönderen uğur gündüz » 30 Kas 2017, 23:20

Jezxy yazdı:Kardeşim Hoşgeldin Siteye ve Aramıza :.yehuu:

Yaşının Verdiği Tepkiden Dolayı Sınava Giremeyeceğim Demek Çok Kötü Bir Olay Kardeşim

Lise Diploman Olmadan Kaç Yaşına Kadar Böyle Devam Ediceksin ??? Bence Kararlarını Bir Düşün.

Askerlik İçin SINAVA GİRMENE GEREK YOK ! SADECE DÖNEM KAYITLARINI AKSATMADAN VE KAÇIRMADAN SÜREKLİ YENİLETMENİZ GEREKİYOR. Sınava Girmenizin Bir Önemi Yok.

Ama Askerlik Olsun Lise Dİploması Olsun Kardeşim Kararlarını Bir Gözden Geçir.
Hoş bulduk.
Hocam kaydımı bu sene yaptırdım zaten kafam bu sene dank etti. " En azından liseyi bitirmeliyim" diye düşündüm. 13 Yaşımdan beri çalışıyorum bu yaşıma kadar tek derdim para kazanıp evime bakmak oldu. Bu senede maddi yönden rahatlayınca okulumu bitirme kararı verdim. Hazır sınavlarıma girmişken okulumu bitirip öyle gideyim askere diyorum fakat bu sefer de sınava gireceğim tarihte iş yerim izin vermiyor rapor almayı düşündüm fakat düşüncemi okur gibi rapor alırsan iş çıkışını veririz diyorlar.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 30 Kas 2017, 23:27

Hocam Şöyle Diyim Açık Lisede Hepi Topu 3 Sınav Var.

Bir Tanesini Kaçırdınmı Telafisi Senin Gelecek Sene Bu Zamanına Bakıyor.

Bir Sınav Bir Yılına Mağloluyor Gibi.

Ben Seni Anlıyorum İş Şartları ve Geçim Sıkıntısı Ama Hani Ne Kadar İmkanlarını Zorlayabilirsen Kar Sana. Heleki Sınava Bile Çalışmışken :gozkırkma:

“Askerlik Tecili” sayfasına dön