Üniversite kazananlar

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

Üniversite kazananlar

Mesaj gönderen siyahiasker » 28 Ara 2017, 00:15

Selamlar. Üniversite kazananlar hangi bölümü nerde kazandığını açıklayabilir mi ? Nasıl bi tempoyla çalıştıklarını felan... Hem moral vermiş olunur hem de mezunlara ışık tutmuş olursunuz örneğin ben :P

Bildiğimiz şeyler arttıkça, bilmediğimiz şeylerin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlarız, çünkü onların çerçevesi büyüdükçe, bilinmeyenlerle olan temasları da artar.

immanuelkant
Doktor

Re: Üniversite kazananlar

Mesaj gönderen immanuelkant » 28 Ara 2017, 00:30

siyahiasker yazdı:Selamlar. Üniversite kazananlar hangi bölümü nerde kazandığını açıklayabilir mi ? Nasıl bi tempoyla çalıştıklarını felan... Hem moral vermiş olunur hem de mezunlara ışık tutmuş olursunuz örneğin ben :P
Güzel bir konu basligi . Bilgi paylastikca cogalir arkadaslar . Bizim gibi yeni mezunlar icin cok iyi olur . :11:
zayıf insanlar intikam alır ,
güclü insanlar affeder ,
zeki insanlar umursamazlar ... ( Konfücyüs)

Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

Mesaj gönderen siyahiasker » 28 Ara 2017, 22:32

Yok mu üniversite kazanan birileri :(
Bildiğimiz şeyler arttıkça, bilmediğimiz şeylerin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlarız, çünkü onların çerçevesi büyüdükçe, bilinmeyenlerle olan temasları da artar.

ishakivv
Çırak

Mesaj gönderen ishakivv » 28 Ara 2017, 22:33

siyahiasker yazdı:Yok mu üniversite kazanan birileri :(
2.ci sınavda full çekersem o gün buraya seni etiketleyip yazarım :)

Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

Mesaj gönderen siyahiasker » 28 Ara 2017, 22:45

ishakivv yazdı:
siyahiasker yazdı:Yok mu üniversite kazanan birileri :(
2.ci sınavda full çekersem o gün buraya seni etiketleyip yazarım :)
Umarım istediğin gibi olur dostum ^^

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 28 Ara 2017, 22:56

Merhaba ben üversite 2. sınıf matematik bölümü okuyorum. Örgün okuyorum Cumhuriyet üniversitrsinde. Açıkliseden 2015 mayıs mezunuyum. Ygs lys evde çalıştım. Tabi lys istediğim gibi değildi ama bölüme yerleştikten sonra bayağı sevdim derslerim iyi hocalarla aram iyi. İnşAllah ilerde yüksek lisans düşünüyorum. Hayırlısı olsun hepiniz. İsteyin yapamayacağınız bişey yok. İstekli azimli ve hırslı olun hedef koyun ve o hedefe odaklanın çok çalışın çalışmadan olmuyor gerçekten. Herkese başarılar dilerim

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön