Kayıt yenilemeyi kaçırdım

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
KomutanLogar

Kayıt yenilemeyi kaçırdım

Mesaj gönderen KomutanLogar » 27 Oca 2018, 19:39

Daha önce kontrol ettiğimde kayıt yenilemenin 29 ocakta başlayacağı yazıyordu. Bende kendimi ona göre ayarladım. Fabrikada Sabah 8 akşam 7 şeklinde çalışıyorum. Yorgun olduğumdan kontrol etme imkanım da olmadı. Bugün baktığımda kayıtlar bitmiş. Acaba tekrar uzatılır mı ?

Jezxy
Onursal Üye

Re: Kayıt yenilemeyi kaçırdım

Mesaj gönderen Jezxy » 28 Oca 2018, 02:20

Hocam Pazartesi Günü İlk İşiniz Bence Halkeğitime Gitmek Olsun

Açık Öğretim Lisesi için, Kaydı alınan öğrencilerin veri girişlerinin sisteme son giriş tarihi 31 OCAK 2018

Halkeğitim Çalışanlarına Mazeretinizi Anlatıp Eğer Onlar Kabul Ederler İse Size Vericekleri Hesap Numarasına Harcını Yatırıp Sisteme Girişinizi Oradan Yapabilirler. Tabiki Bu Anlattığım Olay Onların İnisiyatifiyle Alakalı ve Sizin İkna Edebilmenizle Alakalı Olucak.

Dönem Kaybınız Olmaması İçin Pazartesi Size Yakın Halkeğitime Gitmenizi Tavsiye Ediyorum ...

KomutanLogar

Mesaj gönderen KomutanLogar » 28 Oca 2018, 17:32

Jezxy yazdı: 28 Oca 2018, 02:20 Hocam Pazartesi Günü İlk İşiniz Bence Halkeğitime Gitmek Olsun

Açık Öğretim Lisesi için, Kaydı alınan öğrencilerin veri girişlerinin sisteme son giriş tarihi 31 OCAK 2018

Halkeğitim Çalışanlarına Mazeretinizi Anlatıp Eğer Onlar Kabul Ederler İse Size Vericekleri Hesap Numarasına Harcını Yatırıp Sisteme Girişinizi Oradan Yapabilirler. Tabiki Bu Anlattığım Olay Onların İnisiyatifiyle Alakalı ve Sizin İkna Edebilmenizle Alakalı Olucak.

Dönem Kaybınız Olmaması İçin Pazartesi Size Yakın Halkeğitime Gitmenizi Tavsiye Ediyorum ...
Hocam Pazartesi çalışıyorum. İzin de vermiyorlar. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Acaba ay sonuna kadar uzatılma gibi bir durum olur mu? Daha önce 1-2 kere sürenin uzatıldığını biliyorum çünkü.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 28 Oca 2018, 19:54

Hocam Bu Uzatılma Mevzusu Tamamen Bu Dönemin Kayıt Yenilemeyip Öğrenciliği Pasife Düşen Öğrenci Sayısına Bağlı Oluyor.

Pazartesi veya Salı Eğer Sayı Fazla İse Mutlaka Uzatıldı VS Gibi Duyurular Yapılır.

Bu Tamamen Bir İhtimal Hocam İş Yerinden Alacağınız Bir 1 Saatlik İzin Bile Dönem Kaybınızı Engelliyicek.

Hafta İçi Gitme İmkanınız Olmaz İse Yine Size Yakın Halkeğitimi Telefonla Arayıp Ulaşmayı Deneyin Durumunuzu ve İmkanlarınızı Anlatın Yinede Bari Telefondan Bile Şansımı Denemiş Olurum Dersiniz.

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön