İki saattir ağlıyorum, depresyona girdim sınavlar yüzünden. Yardim eder mısınız?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
GÖZDE_KAPANOĞLU

İki saattir ağlıyorum, depresyona girdim sınavlar yüzünden. Yardim eder mısınız?

Mesaj gönderen GÖZDE_KAPANOĞLU » 03 Mar 2018, 14:37

Kredim 148. Bu sene muhakkak liseyi bitirmem, üniversite kazanmam lazım. Ösym merkezine gidip kaydımı bugün yaptırdım. Eve geldim, sınava çalışayım dedim ama bir sürü ders var. Hangi birine çalışacağım. Nasıl yetişecek. Derslerim bu linkte https://i.hizliresim.com/nONYa5.jpg

Birde babam bana kitap almış. Daha bugün geldi kargo ile. Ablam ise bu saatten sonra bu kitaba çalış dedi. Tüm dersleri bu kitap ile verebilir miyim. Kitap bu linkte buyrun bakın https://i.hizliresim.com/5Dnpvl.jpg

Bu sınavdan en az 23 kredi almak zorundayım. Lütfen konuyu okuduysan yardım eder mısın? Bide kitaba nasıl çalışacağım. Şıkları işaretleyip ezber mı yapayım? Çıkmış sorular sınavda çıkar mı? Seçmeli dersler zaten %98 i .
Şimdiden yorum bırakan herkese teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Gamlı Baykuş
Acemi

Re: İki saattir ağlıyorum, depresyona girdim sınavlar yüzünden. Yardim eder mısınız?

Mesaj gönderen Gamlı Baykuş » 03 Mar 2018, 15:53

Hepsi oldukça kolay dersler. Ben 133 kredim varken 2., 3. Dönem ve ek sınav ile geçen sene mezun oldum. 2. ve 3. Dönem sınavlarından 160 krediyi geçmeyi hedeflemiştim. Geçmiş sınav sorularına çalışarak bunu hallettim. Sonraki hedefim ek sınavdan 29 krediden fazla almayı hedeflemiştim. Ek sınavlarda geçmiş soruların hepsini ezberledim ve 35 kredi alarak mezun oldum. Senden daha kötü durumdaydım yani. Kararlıysan, gerçekten üniye gitmek istiyorsan çalışırsın ve mezun olursun.
Neyi bilmediğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok.

Kullanıcı avatarı
GÖZDE_KAPANOĞLU

Re: İki saattir ağlıyorum, depresyona girdim sınavlar yüzünden. Yardim eder mısınız?

Mesaj gönderen GÖZDE_KAPANOĞLU » 03 Mar 2018, 15:58

Cıkmış sorulara bakarak bu derslerin hangilerini verebilirim peki baykuş bey :09:

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 03 Mar 2018, 16:57

GÖZDE_KAPANOĞLU yazdı: 03 Mar 2018, 15:58 Cıkmış sorulara bakarak bu derslerin hangilerini verebilirim peki baykuş bey :09:
Demagoji yaparak ilgi cekmek yerine sinavlara calişsan daha mantikli olmaz mi?
Bir önceki mesajda aglarken bir sonraki mesajda kahkaha atmak... güzel kafalar.... :01:
zayıf insanlar intikam alır ,
güclü insanlar affeder ,
zeki insanlar umursamazlar ... ( Konfücyüs)

Kullanıcı avatarı
GÖZDE_KAPANOĞLU

Mesaj gönderen GÖZDE_KAPANOĞLU » 03 Mar 2018, 17:35

immanuelkant yazdı: 03 Mar 2018, 16:57
GÖZDE_KAPANOĞLU yazdı: 03 Mar 2018, 15:58 Cıkmış sorulara bakarak bu derslerin hangilerini verebilirim peki baykuş bey :09:
Demagoji yaparak ilgi cekmek yerine sinavlara calişsan daha mantikli olmaz mi?
Bir önceki mesajda aglarken bir sonraki mesajda kahkaha atmak... güzel kafalar.... :01:
Aynen ya sinan

“Sınavlar” sayfasına dön