ales ilkbahar dönemi ne

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ruukiiyee
Yardımcı Asistan

ales ilkbahar dönemi ne

Mesaj gönderen ruukiiyee » 08 Mar 2018, 00:40

bugün yks kayıt yapmaya gittim neyse şifre verdiler girdim bi baktım ales ilkbahar dönemi aday başvuru bilgileri yazıyor hem yks hem de ales e başvurmuş nasıl oluyor bi yanlışlık olmuş sanırsam

Jezxy
Onursal Üye

Re: ales ilkbahar dönemi ne

Mesaj gönderen Jezxy » 08 Mar 2018, 19:46

ruukiiyee yazdı: 08 Mar 2018, 00:40 bugün yks kayıt yapmaya gittim neyse şifre verdiler girdim bi baktım ales ilkbahar dönemi aday başvuru bilgileri yazıyor hem yks hem de ales e başvurmuş nasıl oluyor bi yanlışlık olmuş sanırsam
ÖSYM ÖĞRENCİ GİRİŞİ YAPIP ALES KISMINA GİRDİĞİNİZDE "Başvuru kaydınız bulunmaktadır." İfadesi Yazıyormu ?

Yazmıyor İse Sadece O Sayfada Öğrenci Bilgileriniz Çıkıyorsa Problem Yok Eğer Belirttiğim İfade Var İse Ona Başvuru Yapmış Gözüküyorsunuz.

Ales Normalde Lisans Eğitimini Tamamlamış Akademik Kariyerin İlk Başlangıç Sınavı Oluyor.

Kullanıcı avatarı
ruukiiyee
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen ruukiiyee » 08 Mar 2018, 20:32

Jezxy yazdı: 08 Mar 2018, 19:46
ruukiiyee yazdı: 08 Mar 2018, 00:40 bugün yks kayıt yapmaya gittim neyse şifre verdiler girdim bi baktım ales ilkbahar dönemi aday başvuru bilgileri yazıyor hem yks hem de ales e başvurmuş nasıl oluyor bi yanlışlık olmuş sanırsam
ÖSYM ÖĞRENCİ GİRİŞİ YAPIP ALES KISMINA GİRDİĞİNİZDE "Başvuru kaydınız bulunmaktadır." İfadesi Yazıyormu ?

Yazmıyor İse Sadece O Sayfada Öğrenci Bilgileriniz Çıkıyorsa Problem Yok Eğer Belirttiğim İfade Var İse Ona Başvuru Yapmış Gözüküyorsunuz.

Ales Normalde Lisans Eğitimini Tamamlamış Akademik Kariyerin İlk Başlangıç Sınavı Oluyor.

ales ilkbahar dönemi aday kayıt bılgılerı yazıyor
kımlık bılgılerı var
adres iletısım bılgılerı var
egıtım bılgılerı yok
oturum seçımın de de 100 tl ödenmedi yazıyor
önizleme ve onay da başvuru işleminiz henüz tamamlanmamışştır yazıyor

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 08 Mar 2018, 20:35

Tamam Bu Normal O ŞUAN GÖZÜKEN BAŞVURU FORMU OLUYOR !

SİZİNDE BAHSETTİĞİN GİBİ

Başvuru işleminiz henüz tamamlanMAMIŞtır.

YAZIYOR EĞER ONA BAŞVURUNUZ YAPILSA İDİ

YKS GİBİ

Başvuru kaydınız bulunmaktadır. YAZIYOR OLUCAKTI

Kullanıcı avatarı
ruukiiyee
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen ruukiiyee » 08 Mar 2018, 20:37

peki teşekkürler

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön