Örgün Okuduğun Krediyi Sonradan Eklemek ?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
sadasdad

Örgün Okuduğun Krediyi Sonradan Eklemek ?

Mesaj gönderen sadasdad » 21 Haz 2018, 17:20

ARKADAŞLAR BEN NORMALDE 9. SINIFI ORGUN OKUYUP YURT DISINA CIKTIM ORDA İMKANLAR OLMADIGI ICIN 3 YIL OKUYAMADIM DONDUGUMDE İSE AİLEMLE AÇIK ÖĞRETİM HAKKINDA HİÇBİR BİLGİYE SAHİP OLMADAN O HIZLA 8.SINIF BELGEMLE KAYIT YAPTIRDIK. VE SONRADAN ÖĞRENDİM Kİ 9DA OKUDUGUN DERSLERIN KREDISI VERILIYORMUŞ. ŞİMDİ BENİM SORUM ŞU ; BU DONEM BİTECEKTE OLSA GİDİP BELGEMI ALIP GOTURSEM KREDİ EKLENIR MI SİZCE COK GEC KALMIS OLDUM AMA ????!!?!!!??1?! :26: :26: :23:

Jezxy
Onursal Üye

Re: ÖRGÜN OKUDUĞUN KREDİYİ SONRADAN EKLETMEK ??**

Mesaj gönderen Jezxy » 22 Haz 2018, 03:04

Burada Bıraktığınız Okulla Bir Görüşün Sizin Eğer Eğitim Bilgileriniz Hala Duruyor İse

Transkript ( Not Dökümü ) ve Tastiknamenizi Alıp Açık Liseye Kayıt Yaptırabilirsiniz

Eğer Şu İki Belgeyi Tamamladığınız Taktirde Transkript Size 9 Sınıftan Başarılı Olduğunuz Dersler Gözükücek

Açık Liseye Kayıt Yapacak Memurda O Not Dökümüne Göre Başarılı Olduğunuz Dersleri Tek Tek Ekler

Sizede Geri Kalan Krediyi Tamamlamak , Zorunlu Dersleride 0 İndirmek Kalıyor.

Mrronaldo
Doktor

Re: Örgün Okuduğun Krediyi Sonradan Eklemek ?

Mesaj gönderen Mrronaldo » 22 Haz 2018, 04:45

sadasdad yazdı: 21 Haz 2018, 17:20 ARKADAŞLAR BEN NORMALDE 9. SINIFI ORGUN OKUYUP YURT DISINA CIKTIM ORDA İMKANLAR OLMADIGI ICIN 3 YIL OKUYAMADIM DONDUGUMDE İSE AİLEMLE AÇIK ÖĞRETİM HAKKINDA HİÇBİR BİLGİYE SAHİP OLMADAN O HIZLA 8.SINIF BELGEMLE KAYIT YAPTIRDIK. VE SONRADAN ÖĞRENDİM Kİ 9DA OKUDUGUN DERSLERIN KREDISI VERILIYORMUŞ. ŞİMDİ BENİM SORUM ŞU ; BU DONEM BİTECEKTE OLSA GİDİP BELGEMI ALIP GOTURSEM KREDİ EKLENIR MI SİZCE COK GEC KALMIS OLDUM AMA ????!!?!!!??1?! :26: :26: :23:
9 sınıfı hangi lisede okuduysanız orayla gidip konuşun ve halk eğitime 9 sınıfta hangi dersleri geçtinize ait kağıdı alın mod bey yazmış ya da faksta çekebilir okulun .Eklenir bence kredi .

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön