Diplomam yetişir mi?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
TombikBey
Acemi

Diplomam yetişir mi?

Mesaj gönderen TombikBey » 07 Tem 2018, 20:32

7-8 Temmuz sınavı son sınavim olmuş oldu. Kesinlikle mezun oldum, sınavım baya iyi geçti. Tyt den de barajı geçtim, onlisans okuyacagim örgün. Lise diplomam ne zaman gelir? Üniversiteye baslamadan elime ulaşır mı? Yardımcı olur musunuz?

nepafter37
Acemi

Re: Diplomam yetişir mi?

Mesaj gönderen nepafter37 » 07 Tem 2018, 23:48

benim de son sınavım olmuş olabilir. tokat beklemediğim yerden geldi. 2 edebiyat sınavına girdim ikisi de iyi kötü geçti ama ilk yardım dersinde fena çakıldım. geçemeyeceğimi düşünüyorum. ilk yardım dersi yüzünden seneye tekrar gireceğim sanırım. MEHÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ

servetinanc
Doktor

Mesaj gönderen servetinanc » 08 Tem 2018, 15:25

TombikBey yazdı: 07 Tem 2018, 20:32 7-8 Temmuz sınavı son sınavim olmuş oldu. Kesinlikle mezun oldum, sınavım baya iyi geçti. Tyt den de barajı geçtim, onlisans okuyacagim örgün. Lise diplomam ne zaman gelir? Üniversiteye baslamadan elime ulaşır mı? Yardımcı olur musunuz?
üniversiteye baslamadan eline ulasir diye düşünüyorum.. ki zaten mezun olduysan eger geçici mezuniyet belgesi ile de universiteye kayit yaptirabilirsin. diplomalarin universiteye son teslim tarihi 31 aralik.. yani merak etme her türlü yetişir diploma.

Sibel44

Mesaj gönderen Sibel44 » 08 Tem 2018, 16:33

Diploma basıldı yazan arkadaşlar var mı?

Kullanıcı avatarı
TombikBey
Acemi

Mesaj gönderen TombikBey » 09 Tem 2018, 11:13

servetinanc yazdı: 08 Tem 2018, 15:25
TombikBey yazdı: 07 Tem 2018, 20:32 7-8 Temmuz sınavı son sınavim olmuş oldu. Kesinlikle mezun oldum, sınavım baya iyi geçti. Tyt den de barajı geçtim, onlisans okuyacagim örgün. Lise diplomam ne zaman gelir? Üniversiteye baslamadan elime ulaşır mı? Yardımcı olur musunuz?
üniversiteye baslamadan eline ulasir diye düşünüyorum.. ki zaten mezun olduysan eger geçici mezuniyet belgesi ile de universiteye kayit yaptirabilirsin. diplomalarin universiteye son teslim tarihi 31 aralik.. yani merak etme her türlü yetişir diploma.
Hocam geçici mezuniyet belgesi alanlara diploma verilmiyormuş. Bu benim icin buyuk bi kayıp olur

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 09 Tem 2018, 17:43

Bu Bilgiye Nereden Ulaştınız Bilmiyorum Ama ...

Doğrusu Budur .

Geçici Mezuniyet Belgesi (Çıkma Belgesi)

Mezun olan öğrenciler geçici mezuniyet belgelerini bağlı oldukları Halk Eğitim Merkezlerinden alabilirler.
Üniversiteye kayıt yaptırabilirsiniz. Bu belgelerin 6 ay geçerlilik süresi vardır.

Açık Öğretim Lisesi diplomasını alabilmeniz için, daha önce almış olduğunuz çıkma belgesinin aslını geri vermeniz gerekiyor. Almış olduğunuz çıkma belgesini kaybettiyseniz, bir dilekçe ile Açık Öğretim Lisesine veya kayıtlı olduğunuz okul müdürlüğüne (şahsen veya noterden vekil tayin edilen kişinin) başvurarak diplomanızı alabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
TombikBey
Acemi

Mesaj gönderen TombikBey » 09 Tem 2018, 19:14

Jezxy yazdı: 09 Tem 2018, 17:43 Bu Bilgiye Nereden Ulaştınız Bilmiyorum Ama ...

Doğrusu Budur .

Geçici Mezuniyet Belgesi (Çıkma Belgesi)

Mezun olan öğrenciler geçici mezuniyet belgelerini bağlı oldukları Halk Eğitim Merkezlerinden alabilirler.
Üniversiteye kayıt yaptırabilirsiniz. Bu belgelerin 6 ay geçerlilik süresi vardır.

Açık Öğretim Lisesi diplomasını alabilmeniz için, daha önce almış olduğunuz çıkma belgesinin aslını geri vermeniz gerekiyor. Almış olduğunuz çıkma belgesini kaybettiyseniz, bir dilekçe ile Açık Öğretim Lisesine veya kayıtlı olduğunuz okul müdürlüğüne (şahsen veya noterden vekil tayin edilen kişinin) başvurarak diplomanızı alabilirsiniz.
Hocam universiteye gidene kadar diplomalar elimize ulaşir mı?

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 09 Tem 2018, 19:22

Çok Rahat Şekilde Yetişir Hocam Diplomanız Eylül Ekim Gibi Duyurusu Yapılır. "Halkeğitimlere Gönderildi Diye"

Kullanıcı avatarı
TombikBey
Acemi

Mesaj gönderen TombikBey » 09 Tem 2018, 20:14

Jezxy yazdı: 09 Tem 2018, 19:22 Çok Rahat Şekilde Yetişir Hocam Diplomanız Eylül Ekim Gibi Duyurusu Yapılır. "Halkeğitimlere Gönderildi Diye"
Allah senden razı olsun abim. Çok teşekkür ederim

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 09 Tem 2018, 20:17

Rica Ederim Kardeşim Benim ... Darısı Üniversitenin Başına :gozkırkma:

Mrronaldo
Doktor

Mesaj gönderen Mrronaldo » 11 Tem 2018, 01:45

çok rahat şekil de yetişir bana 1 ay ve bi kaç gün sonra gidip halk eğitimden aldım. ağustosun sonlarına doğru eylülün ilk haftaları gelme oranı yüksek .

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön