Aöl ders seçimi

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
betül08
Çırak

Re: Aöl ders seçimi

Mesaj gönderen betül08 » 09 Eyl 2018, 23:21

Jezxy yazdı: 09 Eyl 2018, 22:51
betül08 yazdı: 09 Eyl 2018, 22:47 Öncelikle uzun bir sure gecti yanit veremedim k.bakmayin cevabınız icin cok tesekkürler

Dediginiz yere girdigimde ogrencinin alabilecegi dersler diye bir alan cikmiyor sadece basarili basarisiz dersleri vb. Gosteren bir alan var

35+35 yapmak istereim fakat zorunlu dersler disinda kendime yük etmek istemiyorum yksye calismak icin gectim ne kadwr az dersim olursa o kadar az aölle ilgilenirim basit bir ders alip 60-70 alirsam ort. Daha da düşer

Galiba ders secimi baslayana kadar hicbir sey netlesmeyecek acaba bu ders secimi tahminen ne zaman baslar ayrica her donem basi ders secmek icin kayit yenilemek gerekli degil mi simdi ben yeni kayitliyim ders secimi icin ext bir sey yapmaya gerek yok galiba
ESTF.

Belirttiğim Alan Çıkmıyor İse Şuan Kapatmışlardır. Ders Seçimi Açılacağı Zaman Mutlaka Tekrar Düzelir.

Senin Tercihin BU Tamamen AOLÜ KENDİNE YÜK ETMEMEN

1.DÖNEM İÇİN YENİ KAYIT YAPTIRDIĞIN İÇİN ARTIK KAYIT YENİLEMENE GEREK YOK

AMA

2.DÖNEM İÇİN KAYIT YENİLEME YAPTIRMAN GEREKİYOR.

MEZUN OLANA KADAR HER DÖNEM KAYIT YENİLEMEN ŞART.
Anladim efendim vaktinizi ayirdiginiz icin tesekkur ederim. Kolayliklar dilerim :.yehuu:

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön