Ek Sınava kimler katılabilir ve kimler için?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Gnl
Asistan

Re: Ek Sınava kimler katılabilir ve kimler için?

Mesaj gönderen Gnl » 16 Eyl 2018, 22:54

_cid_ yazdı: 16 Eyl 2018, 22:52
Gnl yazdı: 16 Eyl 2018, 22:49
_cid_ yazdı: 16 Eyl 2018, 22:47 Alan yok 2 ise sıkıntı çıkmaz artık. Kolaylıkla atlat inşallah. Ben de bu ek sınav ile mezun olurum onun stresi bastı bana da :isyan:
Hakkinda dilerim hayirlisi ve iyisi olur😊
Benide 7 donem oldugu icin almadilar.
Amin sağol, Allah hepimize yardımcı olsun. Evet 8 dönem şartı var malesef, herşeyde hayır aramak lazım.
kesinlikle zaten gayet dogal 17 yasindayim 😅 yasitlarimdan erken bitecek zaten :24:

.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 16 Eyl 2018, 23:21

_cid_ yazdı: 16 Eyl 2018, 22:04 Aralıktaki 1. dönemde Alan yok 2'ye geçiliyor diye kesin bilgi varmı arkadaşlar? Soranlar oluyor.
Yanlış Hatırlamıyorsam SON 2 SENEDİR Yeni Kayıt Yapılan Öğrencilerin Tamamı ALAN YOK-2 ADI ALTINDA KAYIT OLUYOR !

ARALIK 1.DÖNEMDE ALAN YOK 2 YE GEÇİLİYOR DERKEN ?

_cid_
Doktor

Mesaj gönderen _cid_ » 17 Eyl 2018, 00:02

Jezxy yazdı: 16 Eyl 2018, 23:21
_cid_ yazdı: 16 Eyl 2018, 22:04 Aralıktaki 1. dönemde Alan yok 2'ye geçiliyor diye kesin bilgi varmı arkadaşlar? Soranlar oluyor.
Yanlış Hatırlamıyorsam SON 2 SENEDİR Yeni Kayıt Yapılan Öğrencilerin Tamamı ALAN YOK-2 ADI ALTINDA KAYIT OLUYOR !

ARALIK 1.DÖNEMDE ALAN YOK 2 YE GEÇİLİYOR DERKEN ?
Demek istediğim Alan yok 2'ye birden geçilmemişti zamanında. Ertelenerek geçilmişti diye forumda okumuştum. Halen daha Alan yok olanlar yok mu var. Onlar ne zaman Alan yok 2 olacak? Aralık 1. dönem olmuyor mu? Aralıkta mı Alan yok olanlar Alan yok 2 olacaklar? 1. dönem olmuyor mu? Atom parçaladım vallahi :39:

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 17 Eyl 2018, 02:47

Arkadaşlar BU ALAN YOK / ALAN YOK-2 :!:

MUHABBETİNİ ŞUAN TAMAMEN TAHMİNİ KONUŞUYORUZ ... VE GEREKSİZ YERE BAZEN ORTAM GERİLEBİLİYOR ...

BU KONUYU KAPATALIM DEMİYORUM ASLA ... LAKİN AÇIK LİSENİN RESMİ OLARAK YAPTIĞI DUYURUDA

• Açık Öğretim Lisesi Haftalık Ders Çizelgesinde yapılacak düzenlemelerle ilgili Talim Terbiye Kurulu Onayı alındıktan sonra başlayacaktır. Ders Seçimi işlemleri VE KAYIT YENİLEMER BAŞLAYACAKTIR.

DUYURUNUN RESMİ BAĞLANTISI

ŞU DUYURUNUN ÜZERİNE SADECE BİZE ARTIK BEKLEMEK DÜŞÜYOR ..

HELE BİR ŞU YENİ HAFTALIK DERS ÇİZELGESİ YAYINLANSIN EĞRİSİNİ DOĞRUSUNU BİR GÖRELİM ONA GÖRE YİNE TARTIŞABİLİRİZ ÇOK ARKADAŞ MAĞDUR OLUR İSE BAKIN EK SINAVA DÜNYANIN TALEBİNİ OLUŞTURDUK BUNUN İÇİNDE BİRŞEY YAPABİLİRİZ.

AMA YETERKİ :) AÇIK LİSE BİR DUYURUSU GÖRELİM ...

ŞUAN EK SINAVA GİRECEK ARKADAŞLAR SADECE BU SINAVDAN TEMİZLEYEBİLDİĞİ KADAR ZORUNLU DERS TEMİZLESİN VEYA MEZUN OLMAYA BAKSIN :)

beacrt

Mesaj gönderen beacrt » 17 Eyl 2018, 18:24

Jezxy yazdı: 17 Eyl 2018, 02:47 Arkadaşlar BU ALAN YOK / ALAN YOK-2 :!:

MUHABBETİNİ ŞUAN TAMAMEN TAHMİNİ KONUŞUYORUZ ... VE GEREKSİZ YERE BAZEN ORTAM GERİLEBİLİYOR ...

BU KONUYU KAPATALIM DEMİYORUM ASLA ... LAKİN AÇIK LİSENİN RESMİ OLARAK YAPTIĞI DUYURUDA

• Açık Öğretim Lisesi Haftalık Ders Çizelgesinde yapılacak düzenlemelerle ilgili Talim Terbiye Kurulu Onayı alındıktan sonra başlayacaktır. Ders Seçimi işlemleri VE KAYIT YENİLEMER BAŞLAYACAKTIR.

HELE BİR ŞU YENİ HAFTALIK DERS ÇİZELGESİ YAYINLANSIN EĞRİSİNİ DOĞRUSUNU BİR GÖRELİM ONA GÖRE YİNE TARTIŞABİLİRİZ ÇOK ARKADAŞ MAĞDUR OLUR İSE BAKIN EK SINAVA DÜNYANIN TALEBİNİ OLUŞTURDUK BUNUN İÇİNDE BİRŞEY YAPABİLİRİZ.

ŞUAN EK SINAVA GİRECEK ARKADAŞLAR SADECE BU SINAVDAN TEMİZLEYEBİLDİĞİ KADAR ZORUNLU DERS TEMİZLESİN VEYA MEZUN OLMAYA BAKSIN :)
kardeşim 100 puanı geçmeyene yapmıyorlarmış kayıt gerçekten böyle bir şey mi var?

Kullanıcı avatarı
Gnl
Asistan

Mesaj gönderen Gnl » 17 Eyl 2018, 18:27

beacrt yazdı: 17 Eyl 2018, 18:24
Jezxy yazdı: 17 Eyl 2018, 02:47 Arkadaşlar BU ALAN YOK / ALAN YOK-2 :!:

kardeşim 100 puanı geçmeyene yapmıyorlarmış kayıt gerçekten böyle bir şey mi var?
Benim bildigim 8 donem ve ustu herkes katilabiliyor.
.

“Sınavlar” sayfasına dön