Açık Liseye Geçmeyi Düşünüyorum

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
ExeRyderS

Açık Liseye Geçmeyi Düşünüyorum

Mesaj gönderen ExeRyderS » 13 Eyl 2018, 19:34

Ben geçen seneki sınıf ortamını beğenmedim ve 1 sene zor dayandım diyebilirim. Bu sene açık lise fikri geldi aklıma. 12. sınıfa geçtim. Açık liseye geçersem diplomamda açık lise yazacakmış. Anadolu lisesinde okuyorum. Okul bir yandan da vakit kaybı gibi geliyor bana. Saat 4.40 ta çıkıyorum. akşam 6 da evde oluyorum falan. Akşam çalışsam ne kadar çalışacam en fazla 4 saat. Bide eve geldiğimde yorulmuş olacam. Bu konuda sizden fikirlerinizi almak istedim. İnanın moralim çok bozuk ve kararsızım.

Jezxy
Onursal Üye

Re: Açık Liseye Geçmeyi Düşünüyorum

Mesaj gönderen Jezxy » 13 Eyl 2018, 20:16

http://aciklise.net/Forum/viewtopic.php ... 955dbf6152

Kardeşim şu konuyu dip bucak bir incele aynı durumda olan bir arkadaş buda

aklında soru kalırsa tekrar gel yine cevaplayalım elimizden geldiğince :gozkırkma:

ExeRyderS

Mesaj gönderen ExeRyderS » 13 Eyl 2018, 21:23

İlerde iş ararken falan sıkıntı çıkar mı ben onu da merak ettim de. Sınıfım iyi olsaydı geçmeyi düşünmezdim açık liseye. Bir de sabah sözel öğleden sonra sayısal görüyorduk bu da iyi olmuyordu. Çünkü sayısallar ve sözeller karışıktı bizim sınıfta. Ne yapacağımı şaşırdım.

Kullanıcı avatarı
Gnl
Asistan

Mesaj gönderen Gnl » 13 Eyl 2018, 21:27

ExeRyderS yazdı: 13 Eyl 2018, 19:34 Ben geçen seneki sınıf ortamını beğenmedim ve 1 sene zor dayandım diyebilirim. Bu sene açık lise fikri geldi aklıma. 12. sınıfa geçtim. Açık liseye geçersem diplomamda açık lise yazacakmış. Anadolu lisesinde okuyorum. Okul bir yandan da vakit kaybı gibi geliyor bana. Saat 4.40 ta çıkıyorum. akşam 6 da evde oluyorum falan. Akşam çalışsam ne kadar çalışacam en fazla 4 saat. Bide eve geldiğimde yorulmuş olacam. Bu konuda sizden fikirlerinizi almak istedim. İnanın moralim çok bozuk ve kararsızım.
Bence diplomaa notu ve yks puanida yuksek geliyor bende oyle oldu yani ben 10 u bitirip 11de gectim 112 kredi kafafan geldi zaten suan 23 kredim eksik araliktada bitiyor yani yasitlatimdan erken bitiriyorum. Hem ek olarak kurslarada gidersin ben gittim misal on parmak klavyeye fln simdide bilgisayar icin kayit yaptirdim amaç fazladan belge sertifika olsun 😅😊

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 13 Eyl 2018, 22:37

ExeRyderS yazdı: 13 Eyl 2018, 21:23 İlerde iş ararken falan sıkıntı çıkar mı ben onu da merak ettim de. Sınıfım iyi olsaydı geçmeyi düşünmezdim açık liseye. Bir de sabah sözel öğleden sonra sayısal görüyorduk bu da iyi olmuyordu. Çünkü sayısallar ve sözeller karışıktı bizim sınıfta. Ne yapacağımı şaşırdım.
HOCAM ARTIK LİSE DİPLOMASININ BİR ÖNEMİ YOK

AÇIK OLMUŞ MESLEKİ OLMUŞ FEN LİSESİ OLMUŞ ÖZEL KOLEJ OLMUŞ

LİSE DİPLOMASININ HİÇ BİR ÖNEMİ YOK

ExeRyderS

Mesaj gönderen ExeRyderS » 19 Eyl 2018, 19:21

Hani bazı kişiler takıntılıdır ya mesela işe girerken cv ye liseyi yazıyorsun. Açık liseden mezun olmuş diye şey yaparlar mı? Ya da 3 sene okuduğum okulu yazsam 1 sene de açık lise yazsam mesela?

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön