Sizce Bu Dersleri Verebilir Miyim?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
beacrt

Sizce Bu Dersleri Verebilir Miyim?

Mesaj gönderen beacrt » 01 Eki 2018, 15:03

Resim sizce bu dersleri 1 ay çalışsam ezberimde kalır ve verebilir miyim düşünceleriniz?

_cid_
Doktor

Re: Sizce Bu Dersleri Verebilir Miyim?

Mesaj gönderen _cid_ » 01 Eki 2018, 15:19

1 ay niye süre biçtin? Çalışırsan niye yapamayasın? Eski çıkmış sorulardan da destek al faydası oluyor.

beacrt

Mesaj gönderen beacrt » 01 Eki 2018, 15:43

_cid_ yazdı: 01 Eki 2018, 15:19 1 ay niye süre biçtin? Çalışırsan niye yapamayasın? Eski çıkmış sorulardan da destek al faydası oluyor.
sence aklımda kalır mı diye dedim belki aramızda konuya çalışıp sınavını geçenler vardır diye sordum.

_cid_
Doktor

Mesaj gönderen _cid_ » 01 Eki 2018, 16:11

Bazen akıl vermek de tehlikeli oluyor. Ben mesela İngilizceye hiç çalışmadım çat pat biliyorum, kimisinden tam ucundan geçer not almışım kimisinden ortalama bi puan almışım ama buradaki arkadaşlar İngilizce için eski çıkmış sorulardan soruluyor demişti. Fizik Kimya ve Biyoloji'ye çalıştım, eski çıkmış sorularla test ettim kendimi. Girişimcilik ve Coğrafya sınavlarına hiç girmedim. Bu ek sınavda sadece Coğrafya sınavına gireceğim. Geriye kalanlar için kitaptan hızlı da olsa çalış ve eski çıkmış sorularla test et kendini.

beacrt

Mesaj gönderen beacrt » 01 Eki 2018, 16:24

_cid_ yazdı: 01 Eki 2018, 16:11 Bazen akıl vermek de tehlikeli oluyor. Ben mesela İngilizceye hiç çalışmadım çat pat biliyorum, kimisinden tam ucundan geçer not almışım kimisinden ortalama bi puan almışım ama buradaki arkadaşlar İngilizce için eski çıkmış sorulardan soruluyor demişti. Fizik Kimya ve Biyoloji'ye çalıştım, eski çıkmış sorularla test ettim kendimi. Girişimcilik ve Coğrafya sınavlarına hiç girmedim. Bu ek sınavda sadece Coğrafya sınavına gireceğim. Geriye kalanlar için kitaptan hızlı da olsa çalış ve eski çıkmış sorularla test et kendini.
ingilizcem benim de iyi fakat bilmediğim yeni bir kaç konu var onları öğrenmem gerek.Ama bu kadar dersi nasıl aklımda tutacam onu bilmiyorum burdaki derslerine bakacam falan çok uzun değil mi hepsini nasıl aklımda tutacağim

_cid_
Doktor

Mesaj gönderen _cid_ » 01 Eki 2018, 16:41

Ezber değil öğrenmeyi amaçlarsan aklında kalır merak etme. Zaman ayır kendine bu işin başka yolu yok ki çalışmaktan başka.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 01 Eki 2018, 16:43

Hocam Çalıştığınız Sitelere Dikkat Edin Notlar Güncel Mi Değil Mi Diye ?

ve ŞU DERS LİSTESİNİN ÇIKTISINI ALIN HALKEĞİTİME GİDİP KİTAPLARINI TEMİN EDİN.

YENİ DERSLER VAR ÇÜNKÜ.

Ders Notlarını Nasıl Öğrenicem Derseniz

http://aok.meb.gov.tr/test/dk/

Şu Sitedeki Çalışacağınız Dersin Kitapçığını İndirin ve Çalıştığınız Sitedeki Konu Başlıklarını Pekiştirme Yapın Karşılaştırın Bakalım Aynı Üniteyimi Özetliyorlar veya Ünite Atlaması yada Yeni Ünite Eklenmiş Mi ?

Exodia

Mesaj gönderen Exodia » 03 Eki 2018, 05:43

Fizik ve Kimya dışında zorlanacağını sanmıyorum.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK - 2
AOL'de Okuduğu Dönem : 1
Toplam Dönemi : 4
Toplam Kredi : 110
Kalan Zorunlu Ders Sayısı : 29
Mezuniyet Tarihi-Daha Çok Var

“Sınavlar” sayfasına dön