Not dökümü ve örgün derslerinin silinmesi

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
sevdacicegi

Not dökümü ve örgün derslerinin silinmesi

Mesaj gönderen sevdacicegi » 12 Ara 2018, 08:35

Örgünde 2 dönem yani 1 sınıf okudum. Örgünden gelen notlarımın da dahil olduğu not dökümünü nereden temin edebilirim?
Bir de örgünde okuduğum 2 dönemden gelen dersleri notları düşük olduğu için açık lise sisteminden silmek istiyorum nereye başvurmalıyım? Yani bu dersleri açık liseden geçmek istiyorum.Daha önce yapan var mı? Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Senanur
Forum Moderatörü

Re: Not dökümü ve örgün derslerinin silinmesi

Mesaj gönderen Senanur » 12 Ara 2018, 12:21

Not dökümü Transkript belgesini e-okul sisteminden yada okuduğunuz okul müdürlüğünden alabilirsiniz. Aldığınız notları sildiremezsiniz.

sevdacicegi

Mesaj gönderen sevdacicegi » 13 Ara 2018, 08:54

senanur yazdı: 12 Ara 2018, 12:21 Not dökümü Transkript belgesini e-okul sisteminden yada okuduğunuz okul müdürlüğünden alabilirsiniz. Aldığınız notları sildiremezsiniz.
Okul numaramla e okul sistemine giremiyorum. Mecburen halk eğitime gideceğim. Aldığım notları değil örgün eğitim sisteminden tasdiknameyle girişi yapılan dersleri silmek ve açık liseden vermek istiyorum. Okulumla konuşsam o yıldaki devamsızlığımı yükseltseler sınıfta bırakıcak şekilde olmaz mı?

senar1st
Çırak

Mesaj gönderen senar1st » 13 Ara 2018, 10:27

geçmiş seneye nasıl etki edecek acaba okul müdürü sence böyle bi saçmalık olabilir mi o zaman 9 10 da notları kötü olan herkes açığa geçsin o seneki devamsızlığını artırıp sınıfta kalsın ohoo hadi abi hadi ya

Ace

Mesaj gönderen Ace » 14 Ara 2018, 00:59

sevdacicegi yazdı: 13 Ara 2018, 08:54
senanur yazdı: 12 Ara 2018, 12:21 Not dökümü Transkript belgesini e-okul sisteminden yada okuduğunuz okul müdürlüğünden alabilirsiniz. Aldığınız notları sildiremezsiniz.
Okul numaramla e okul sistemine giremiyorum. Mecburen halk eğitime gideceğim. Aldığım notları değil örgün eğitim sisteminden tasdiknameyle girişi yapılan dersleri silmek ve açık liseden vermek istiyorum. Okulumla konuşsam o yıldaki devamsızlığımı yükseltseler sınıfta bırakıcak şekilde olmaz mı?
Ortaokul numaranla girebilirsin e-okula

sevdacicegi

Mesaj gönderen sevdacicegi » 26 Ara 2018, 10:48

Arkadaşlar ortaokul numaramla e okula girdim fakat bu örgünden gelen dersleri sildirmek istiyorum. Biraz araştırdım şöyle bir ekran var. Sol tarafta ders silme butonu var. Bütün örgün derslerimi silemezler mi? Ya da örgün lise tasdiknamemi iptal edemezler mi? Bu zorunlu dersleri açık liseden sınavla vermek istiyorum. Yok mu bilgisi olan?
Resim

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön