aol genel kültür

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Bal10cuk
Uzman Doktor

Re: aol genel kültür

Mesaj gönderen Bal10cuk » 13 Nis 2009, 10:19

bedia yazdı:her yıl sınav soruları aynımı çıkıyor
hayır elbette ki aynı çıkmıyor ama bi kaç tane çıktığı oluyor

bedia
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen bedia » 14 Nis 2009, 15:36

aol sağlık meslek lisesi varmı artı bölümmü değiştirmem gerekiyor

neslim-20

Mesaj gönderen neslim-20 » 25 Nis 2009, 19:56

YA BİŞEY SÖLİCEM AKBABA MISIN NESİN BENİ DELİRTME
GENEL KÜLTÜR ALANINI OKUYAN ARKADAŞLAR HİÇ CANINIZI SIKMAYIN ÜNİVERSİTEDE KAZANIRSANIZ RAHATLIKLA KAMUDADA İŞLETMEDEDE ÖĞRETMENLİKTEDE HER BÖLÜMDEDE OKUYABİLİYOSUNUZ SAÇMA SAÇMA ŞEYLER YAZIYOLAR :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kullanıcı avatarı
laden
Uzman

Mesaj gönderen laden » 25 Nis 2009, 20:57

neslim-20 yazdı:YA BİŞEY SÖLİCEM AKBABA MISIN NESİN BENİ DELİRTME
GENEL KÜLTÜR ALANINI OKUYAN ARKADAŞLAR HİÇ CANINIZI SIKMAYIN ÜNİVERSİTEDE KAZANIRSANIZ RAHATLIKLA KAMUDADA İŞLETMEDEDE ÖĞRETMENLİKTEDE HER BÖLÜMDEDE OKUYABİLİYOSUNUZ SAÇMA SAÇMA ŞEYLER YAZIYOLAR :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
tmm da arkadasım bu kadaar agresif olunacak bi durum yok ortada.neden bu kadar sert cıkış yaptın anlamaadım.düşüncelerini daha farklı bi sekilde de ifade edebnilirdin
dügümlenirken uzun yolların ufukta ucu, bugünde gelmedi hasretle beklenen yolcu!...NFK

MuRaT_KS
Doktor

Mesaj gönderen MuRaT_KS » 25 Nis 2009, 22:16

ilk mesajında bu kadar agresif olma arkadaşım. her zaman başına iş açar. bi kere büyük harflerle yazmasan iyi olur forumda bir adap gereğidir
Bir Sevda İse Hayatı Anlamlı Kılan, Daha Sesli Söyle KONYASPOR ULAN..!

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 27 Nis 2009, 21:02

biraz daha sakin olmanı tercih ederdim bu siteye kavga etmek için girmiyoruz eğer kavga etmek istiyosan bence yanlış bi sitedesin
eğer yazmadan önce dikkat ettiysen konumumda genel kültürdü artık tm yazıyo yapmadığım bişeyi kimseye önermiyorum ayrıca önersem bile hitab şekli bu değil yazdıklarına önem gösterirsen sevinirim
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

begüm
Çırak

Mesaj gönderen begüm » 14 May 2009, 17:43

akbaba ama baştan öyle bir kesmişsinki yani genel kültürden mezun olan üniversiteyi unutsun gibi şeyler yazmışsın...ben kaç haftadır bunun stresi altındaydım boşa hazırlanıyorum o zaman diye ama sağolsun diğer arkadaş sayesinde sırtımdan öyle bi yük kalktı kiiii.... çok saol yazdıkların için biraz sert olmuş ama akbaba nın da kesin yargılarla konuşması yanlış....

rapid

Mesaj gönderen rapid » 20 May 2009, 01:43

açık lise fen bölümündeyim, genel kültür bölümüne geçiş yapmak istiyorum, kendi bölümümde geçtiğim Edebiyat-3-4-5 dersleri 3'er kredi, fakat genel kültür bölümünde bu dersler 4'er kredi. Alan değiştirdiğimde bu dersleri tekrar mı almam gerekecek yoksa kredi tamamlama gibi bir şey mümkün mü?

Kullanıcı avatarı
Bal10cuk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Bal10cuk » 20 May 2009, 21:56

rapid yazdı:açık lise fen bölümündeyim, genel kültür bölümüne geçiş yapmak istiyorum, kendi bölümümde geçtiğim Edebiyat-3-4-5 dersleri 3'er kredi, fakat genel kültür bölümünde bu dersler 4'er kredi. Alan değiştirdiğimde bu dersleri tekrar mı almam gerekecek yoksa kredi tamamlama gibi bir şey mümkün mü?
tekrar alman gerekecek diye biliyorum
burada birçok arkadasın başına geldi bu malesef
kaçıncı dönemin bence oldugun bölümde devaöm et hiç kafa karıstırma tavsiyem :!:

aslan
Uzman

Mesaj gönderen aslan » 20 May 2009, 22:03

Bal10cuk yazdı:
rapid yazdı:açık lise fen bölümündeyim, genel kültür bölümüne geçiş yapmak istiyorum, kendi bölümümde geçtiğim Edebiyat-3-4-5 dersleri 3'er kredi, fakat genel kültür bölümünde bu dersler 4'er kredi. Alan değiştirdiğimde bu dersleri tekrar mı almam gerekecek yoksa kredi tamamlama gibi bir şey mümkün mü?
tekrar alman gerekecek diye biliyorum
burada birçok arkadasın başına geldi bu malesef
kaçıncı dönemin bence oldugun bölümde devaöm et hiç kafa karıstırma tavsiyem :!:
evet o dersleri tekrar almak zorunda oluyorsunuz son dönemlerindeyseniz arkadaşın dediği gibi değiştirmenizi tavsiye etmem

rapid

Mesaj gönderen rapid » 23 May 2009, 04:54

3. dönemdeyim ama hiç alan dersi almadım hep ortak derslerimi aldım zaten bu edebiyat dersleride ortakların arasındaydı.. onun dışında teşekkür ederim ama ben pek bu konulardan anlamıyorum (fen konularından) ve liseyi bir an önce bitirmek istiyorum Genel Kültür bölümüne geçmemin sebebi de bu, şimdi derseniz sosyala filan geç diye orada da coğrafya filan var :D en kolayından ve hemen bitirmenin tek yolu sanırım bu Genel Kültür ee nasılsa üniversite önüde açıkmış :) o halde ver elini genel kültür.. tekar teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
MeteHAN
Site Admin

Mesaj gönderen MeteHAN » 23 May 2009, 11:07

bedia
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen bedia » 24 May 2009, 22:31

ağustos ayında ek sınav yapılacakmı?bu yıl tekrar

bedia
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen bedia » 10 Tem 2009, 22:26

slm 2 dönem sınava girdim bu ek sınavdan bende yararlanabilirmiyim?yani yeniyim ek sınavdan anlamadım bişey birisi bana yardım etsin acillllllll

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 11 Tem 2009, 11:19

Bedia ilk önce kaç yıllıksın kaç kredin var ve aölde sınava girdiğin değil toplam dönemin kaç bunları yazarsan ona göre birşey söyleyebiliriz..
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön