ÖNEMLİ BİR İTİRAFTA BENDEN

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
tsuguse
Yardımcı Asistan

Re: ÖNEMLİ BİR İTİRAFTA BENDEN

Mesaj gönderen tsuguse » 22 Ağu 2008, 15:17

:lol: :mrgreen:

Düşm@n kelimesinin anlamını dost sıfatı taşıyanlardan öğrendim!!!

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 07 Eki 2008, 12:57

dağıtsaydın ağızlarını burunlarını :mrgreen: :mrgreen:
Take me to the deep oceans!

beren
Çırak

Mesaj gönderen beren » 05 Mar 2009, 12:18

ah ah bu arkadaşlar yokmu hepsi şeytan uyduk bi şeytana işte şimdi okul bitsin diye dört dönüyoruz.ama şuda var adınız çıktımı birkere okulda ne olsa hocalar sizden biliyor.bigün okulun kapısından giriyorum :lol: hocanın biri çevirdi beni dedi kızım gel disipline gidiosun hocam dedim noluo ya dedim sus cevap verme yine yapmışsın yapacagını dedim hocam valla ben bişe yapmadım birileri kavga etmiş benim üstüme atmışlar :lol: :lol: dedim hocam bari bırak o diyeni dövimde boşuna gitmiş olmayım disipline dedim :lol: :lol: yani kısacası arkadaşlar arkilerinizi iyi seçin gerçekten herşeye itebiliyorlar maalesef

Kullanıcı avatarı
ares-@
Doktor

Mesaj gönderen ares-@ » 21 May 2009, 11:48

arkadaşlar önemli bi itirafta ben söylimm bi zamanlar okullar arası kocaeli birinciliğim vardı ama ben sevdim ve kaçtım ama çok pişmanım inanın evlilik çok zor ama allahtan çocuk yok ben 1,5 senelik evli ve daha 17 yaşındayım komik bi durum aklınızı başınıza alınn yani
Adı : EMİNE ESRA Soyadı : YARDIMLI
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu :MEZUN

Diploma Notu : 81,41
Mezuniyet Donemi : 2009-2 Diploma Tarihi : 17.05.2010[img][/img]

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Mesaj gönderen asit » 21 May 2009, 20:55

arkadaslar şiddetle karsı cıkmtıgım bır durumdur bu "ARKADAS KURBANI" kelımesı hıckımse arkadas kurbanı degıldır bazen buyuklerımız cocukları ıcın "SERSERI ARKADASLARINA TAKILDIN SENDE BOZULDUN" yada "BEN SİGARAYA ARKADASLARIM YUZUNDEN BASLADIM" gıbı kelımeler kullanırlar egerkı bır ınsanın ıcınde varsa bı huysuzluk yapar eger ıcınde art nıyet yoksa zaten degıl arkadas kım olursa olsun ona sebebıyet veremezler ben kendımı ornek verım benım cevremde sigara alkol hatta esrar ıcen arkadaslarımda var ama nedense ben bu yasıma kadar 1 adet bıle sıgara ıcmedım ceza evıne gırıp cıkan bır suru ınsan var cevremde ama ben gayet sempatık yardım sever ve cevremde efendı olarak bılınen bırıyımdır yanı demek ıstedıgım hıckımse ARKADAŞ KURBANI degıldır.....
azra yazdı:inan mıyorumm :shock:

nası kandırmışsınn
tebrikler
zawallı arkadaş kurbanı oldun desene :oops:

suskun62 yi örnek alalım we arkadaşlarımızı iyi seçelim arkilerr :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 22 May 2009, 11:11

aynen ... silah zoruylamı kötü alışkanlıklara zorluyolar sanki o ortamda seni ne eğlendiriyosa ona kapılıyosun belli bi zmn sonra aklın başına gelincede ark kurbanı oldum yok öyle bişey...
Take me to the deep oceans!

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Mesaj gönderen asit » 22 May 2009, 21:51

Yasemin yazdı:aynen ... silah zoruylamı kötü alışkanlıklara zorluyolar sanki o ortamda seni ne eğlendiriyosa ona kapılıyosun belli bi zmn sonra aklın başına gelincede ark kurbanı oldum yok öyle bişey...
aynen katılıyorum sana arkadasım mantıklı dusunebılen bır ınsan hayatına basklarının yön vermesine izin vermez :wink:

Kullanıcı avatarı
Cetin
Uzman

Mesaj gönderen Cetin » 22 May 2009, 23:35

aslında kişinin iradesine baglı hersey :wink:
Resim

NewAqePrince
Uzman

Mesaj gönderen NewAqePrince » 22 Haz 2009, 13:57

Bize itiraf ettığın ıçın teşekkurler...
Ama Ailenede itiraf etmen gerektığıne ınanıyorum saklayarak yaşamaktan daha iyidir;)

“İtiraf Et” sayfasına dön