SENİ ÇOK ÖZLEDİM ÇAKIL

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

SENİ ÇOK ÖZLEDİM ÇAKIL

Mesaj gönderen asit » 27 Tem 2009, 19:06

ResimResim
ResimResim
ResimResim
En son asit tarafından 27 Tem 2009, 19:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Re: SENİ ÇOK ÖZLEDİM ÇAKIL

Mesaj gönderen asit » 27 Tem 2009, 19:08

onu almaya gittigimde sütten yeni kesilmişti annesine süt için gittiginde annesi onu kovuyordu ve onun hareketlerı sevecenlıgı cok hosuma gıtmıstı onu alıp evime getırmeye karar verdım ve adapazarından arabaya alıp getırdım..
ilk gece odamda uyuyamadı annesı ve kardeslerınden ılk defa ayrılmıs ve karanlıktan urkuyordu yatagıma aldım sabaha kadar onunla uyuduk ıkımızde cok rahattık ve ılk 2 hafta boyunca benımle uyudu onu uyurken ızlemek boynunu oksamak cok hosuma gıdıyordu..
gun gectıkce bırbırımıze daha cok ısındık aynı odayı paylasıyorduk odam oyuncaklarla doluydu:) ılk hastalandıgı gece cok korktum gecenın bır yarısı veterıner aradım buldum gelıp gecıcı bırseymıs ıgne yaptı veterıner sabaha bırseyı kalmadı cok ıyıydı hıc yerınde durmuyordu:)
onu ılk defa bır kopek ıle karsılastırdım nina isminde bir pitbul onuda cok sevıyordum Çakıl'ın anlastıgı sevdıgı tek kopekte oydu zaten gecelerı dısarı cıkarıyordum ıkısını cok keyıflı zamanlar gecırdık kızların pesınden kostuk, bızı kopekler kovaladı, denızde yuzduk, gecenın bır vaktı parkta yagmur altında camura bulandık annemızden azar ısıttık:)
ve Çakıl 4 aylık olacaktı 4 gun sonra rahatsızlandı veterınere gıttık ıgne yedı fakat cakıl ertesı gun dahada kotuydu ve hıc bırsey yemıyordu tekrar gıttık veterınere veterıner çakılın genclık hastalıgına yakalandıgını kurtulma sansının %20-30 oldugunu soyledı..
gunluk olarak ıgne ve ılaclara basladık faydasını goremıyorduk cakıl sureklı hızlı bır sekılde zayıflıyordu ve 25.08.2009 gecesı gece ıkımızde uyumadık Çakıl sabaha kadar oynadıgı oyuncakları kokladı evın ıcını ızledı ona sarıldım aglamaya basladım sabaha kadar dua ettım bırsey olmasın dıye ama sankı oda bılıyordu olecegını onun o emın tavırları benı hepten yıkıyordu sabah erkenden cakılı kadıkoy petline özel hayvan hastanesıne goturmek ıcın arabaya bındırdım hastaneye gıderken arabada kucagımda öldü...
onu bır kopek olarak hıc bırsekılde gormedım o benım evımdekı 2. kız kardesım gıbıydı onu unutmak mumun degıl SENİ COK SEVIYORUM ÇAKIL RAHAT UYU KIZIM BENDE GELICAM ORADA YENI SAHIP BULMA KENDINE ESKISI GIBI OLUCAZ....

zeixer
Yardımcı Asistan

Re: SENİ ÇOK ÖZLEDİM ÇAKIL

Mesaj gönderen zeixer » 27 Tem 2009, 23:46

Ne şirinmiş şu yazdıklarını görünce aklıma I am Legend filmi geldi

“İtiraf Et” sayfasına dön