3 yıllık mağdur..

Foruma Yeni Katılan Arkadaşlar, Kendiniz Burdan Tanıtınız. Not: İsim, Yaş, Şehir Şeklinde...
mağdur21
Yardımcı Asistan

3 yıllık mağdur..

Mesaj gönderen mağdur21 » 15 Ağu 2009, 16:47

Slm arkadaşlar sonuçlar açıklanmış 2 krediyle mezun olamıyorum. 4 yıllığada geçiş yapıoruz mezun olmak tam bir hayalperdesi gibi görünüyor kısacası vurgun yedim harbdn napsak bunun çözümü yokmudur ya :)

Üniforma üzerine forma giymek yasaktı.. Aşk işte ne yaparsın..Biz giyerdik formamızı,
ama bahanemiz vardı
. 'BEŞİKTAŞ' LIYDIK..

Konuşkan
Çırak

Re: 3 yıllık mağdur..

Mesaj gönderen Konuşkan » 15 Ağu 2009, 16:50

Sürekli mail atalım!
2. ek sınav yapılması için...
cagrimerkezi@meb.gov.tr

Ben de, örgün eğitimdeyken 3 yıllıktan 4 yıllığa geçirilenlerdenim :( ...

mağdur21
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen mağdur21 » 15 Ağu 2009, 16:55

bugün attım bitane pc nin başında kim varsa artık okuyup gülüyo galiba.

3 Yıllık sisteme dahil olan bi öğrenci olarak 2 normal bir ek sınava girerek topladığım krediler;

Toplam Kredi : 142 Alan Kredi : 64

2 kredi eksiğim yüzünden bu sene mezun olamamaktayım ve bundan sonrasıda 4 yıllığa geçiş olacağından mezun olmak bir hayalperdesi olarak görünmektedir. Ben ve binlerce 3 yıllık mağduru öğrencilerin yaptığı çalışmalar ve çabalar ortadadır. Bankaya yatırılan kayıt yenileme vs. son kuruşları ve son çabalarını birkaç kredisi kalan ve nihayetinde mezun olması an meselesi olan bu insanların kursaklarından tıkılırcasına sokulan bir yönetmelik adeta boğazlarında kalmıştır. Ülkemizin eğitim durumu ortada iken gece görülmüş bir kabus gibi kalıp apar topar devreye sokulan bu karar birçok insanı etkilemiştir.En azından mağdur durumda olan öğrenciler için bir şeyler yapılması düşüncesindeyim. Lütfen bu insanların okuma hevesini kırmayalım ve bir şans, bir yöntem, çözüm vb. yardımcı olunmasını istiyoruz.
Saygılarımla,
Üniforma üzerine forma giymek yasaktı.. Aşk işte ne yaparsın..Biz giyerdik formamızı,
ama bahanemiz vardı
. 'BEŞİKTAŞ' LIYDIK..

betul91
Acemi

Mesaj gönderen betul91 » 15 Ağu 2009, 17:22

hahahah arkadaş döktürmüşsünn yaa ama varya tam edebiyatcı havasıyla yazmışsın . İnş. b çözüm bulunur diorum.
BetüL & KenaN
Geçermi 460 gün =)
O ŞİMDİ ASKER

mağdur21
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen mağdur21 » 15 Ağu 2009, 17:40

valla o anki duygu düşüncelerle tribe girmişiz bi kere belli yani :) inş. bulunur bekliyoruz bakalım.
ama bahanemiz vardı
. 'BEŞİKTAŞ' LIYDIK..

mağdur21
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen mağdur21 » 15 Ağu 2009, 18:12

__eLa__ yazdı:
mağdur21 yazdı:bugün attım bitane pc nin başında kim varsa artık okuyup gülüyo galiba.

3 Yıllık sisteme dahil olan bi öğrenci olarak 2 normal bir ek sınava girerek topladığım krediler;

Toplam Kredi : 142 Alan Kredi : 64

2 kredi eksiğim yüzünden bu sene mezun olamamaktayım ve bundan sonrasıda 4 yıllığa geçiş olacağından mezun olmak bir hayalperdesi olarak görünmektedir. Ben ve binlerce 3 yıllık mağduru öğrencilerin yaptığı çalışmalar ve çabalar ortadadır. Bankaya yatırılan kayıt yenileme vs. son kuruşları ve son çabalarını birkaç kredisi kalan ve nihayetinde mezun olması an meselesi olan bu insanların kursaklarından tıkılırcasına sokulan bir yönetmelik adeta boğazlarında kalmıştır. Ülkemizin eğitim durumu ortada iken gece görülmüş bir kabus gibi kalıp apar topar devreye sokulan bu karar birçok insanı etkilemiştir.En azından mağdur durumda olan öğrenciler için bir şeyler yapılması düşüncesindeyim. Lütfen bu insanların okuma hevesini kırmayalım ve bir şans, bir yöntem, çözüm vb. yardımcı olunmasını istiyoruz.
Saygılarımla,
GERÇEKTEN GÜZEL YAZI :D
teşekkür ederim. 'durmak yok maile devam' harbdn :| :D
ama bahanemiz vardı
. 'BEŞİKTAŞ' LIYDIK..

maestaso
Çırak

Mesaj gönderen maestaso » 15 Ağu 2009, 20:27

Sen harbi mağdur olmuşsun :shock: benim 31 krediye ihtiyacım var sınav olursa bile almam zor ama sizler için umarım olur :wink:

Kullanıcı avatarı
meloş
Doktor

Mesaj gönderen meloş » 16 Ağu 2009, 00:21

YA arkadaşlar siz sayfaları okumuyosunuz galiba 2.ek sınav yapılıcak bunu heryerde konuşuluyo bakın sınav sonuçları bile erkenden açıklandı sınav sorularından önce.

Dert etmeyin 2.sınav yakında ders çalışın :)

Erencexor
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Erencexor » 17 Ağu 2009, 06:18

dilekçelerde haklı durumlar hakkında
mantıklı gerekçelerle beyan edilir !

böyle kişisel ve duygusal bildirimlerle yazarsanız !

yazı nitelik açısında değerlendirilemedi

şeklinde tanımlanır ; yani direk çöpe ! :D

mümkün olduğunca duygusal bildirimlerden kaçınarak yazmanı önerilir.

örnek http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic.php?f=35&t=2945
AÇIK LİSE ÖĞRENCİLERİNE İETT ÖĞRENCİ KARTI VERİLSİN! İMZA KAMPANYASI

http://imzakampanyam.com/ACIK-LISE-OGRE ... kampanyasi

“Kendinizi Tanıtın” sayfasına dön