EK SINAV ŞİKAYET

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

tekguc

EK SINAV ŞİKAYET

Mesaj gönderen tekguc » 19 Ağu 2009, 14:05

arkadaşlar valla tansiyonum fırladı, toplam 109 kredim var 35 kredi alsam okul bitecek.bunların yaptığına bak en fazla 30 kredi eksiği olanlar sınava girebilecekmiş, bu nekadar etik benim durumumda olnalar varsa ben avukat tutacam ve savcılığa suç duyurusunda bulunacam sabahtan buyana milli eğitim kapısındayım şikayet dilekçesi verdim 5 sefer mail attım.herkes topu bakan hanıma atıyor. benim gibi mağdur olanlar varsa lütfen benimle irtibata geçsin.
şimdi oh ne güzel bu sınava giremiyorum ve mecburen sene sonunda 4 yıllığa zorla geçiş yaptıracaklar,35 krediyle bitecek okul olacak bana 1 sene zaman kaybı bu olamaz olamaz
bu şekide resmen hakkım gap ediliyor.

hem zaten bu senenin bir özelliği var çünkü sene sonunda 4 yıılık sistemi dayatma usulü ile bizi o sisteme dahil edecekler. en azından bu sınavda geçen ek sınav gibi 40 kredi olsaydı.en azında sınavda kalsaydımda gam yemezdim valla birbirimize yardımcı olalım arkadaşlar öğrenci olan bizleriz lütfen lütfen...

İSMİM : TEKİN GÜÇLÜ

Kullanıcı avatarı
meloş
Doktor

Re: EK SINAV ŞİKAYET

Mesaj gönderen meloş » 19 Ağu 2009, 14:19

ben madurum..madur derken 71 kredim var ve 1.ek sınavdaki gibi sınava giremiyorum.Bende aradım çağrı merkezini söylendim durdum..

bence kayıtları uzatır bunlar biz baskın çıkarsak bizide sınava alırlar

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön