Kitaplar ile ilgili soru ?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
betul91
Acemi

Kitaplar ile ilgili soru ?

Mesaj gönderen betul91 » 30 Eyl 2009, 10:44

Arkadaşlar kayıdımı yaptırdım.Fakat aktif olmadım.Staja ve yüzyüze egitime başlamam lazım.Aktif olmadan kitaplarımı alabilirmiyim acaba ? yüzyüze egitim görcem okula gitsem aktif olmadan başlayabilirmiyim .

BetüL & KenaN
Geçermi 460 gün =)
O ŞİMDİ ASKER

ceto911
Yardımcı Asistan

Re: Kitaplar ile ilgili soru ?

Mesaj gönderen ceto911 » 30 Eyl 2009, 10:51

tabiki alabilirsin kitapları. bilgi al okul başladıysa git aftife faln bakmazlar orda kaydın varsa yüzyüze derslere girersin

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 30 Eyl 2009, 14:41

arkadaşlar aol un sitesindeki ders kitapları bize kaydımız aktif olduktan sonra verilecek normal kitaplar mı ?

Fays
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Fays » 30 Eyl 2009, 16:04

Arkadaşlar bilmediğimiz konularda,insanları yanlış bilgilendirmeyelim.

Aktif değilken kitap alman söz konusu bile olamaz. çünkü öğrenciliğin onaylanacak ki,aktif olacaksın. daha sonra da aol.meb.gov.tr'de öğrenci girişi yaparak; ders seçme butonundan ders seçeceksin daha sonra halk eğitime giderek site üzerinden seçtiğin dersleri alacaksın. öğrencilikaktif değilken,sistemde 'ders seçme' menüsü yokken kitap alınmaz.

ceto911
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen ceto911 » 30 Eyl 2009, 17:34

Fays yazdı:Arkadaşlar bilmediğimiz konularda,insanları yanlış bilgilendirmeyelim.

Aktif değilken kitap alman söz konusu bile olamaz. çünkü öğrenciliğin onaylanacak ki,aktif olacaksın. daha sonra da aol.meb.gov.tr'de öğrenci girişi yaparak; ders seçme butonundan ders seçeceksin daha sonra halk eğitime giderek site üzerinden seçtiğin dersleri alacaksın. öğrencilikaktif değilken,sistemde 'ders seçme' menüsü yokken kitap alınmaz.
benim ardaşım daha dün toplamış getirmiş.

betul91
Acemi

Mesaj gönderen betul91 » 06 Eki 2009, 16:17

Aradım ben okulu yüzyüze egitim başlamadı dio.Kitaplarımı almadım.Staj yok Ne biçim iş bu sonradan sorun olur die korkuorum .Üyelikde hala aktif deil :( Kafam karıştı iiice
BetüL & KenaN
Geçermi 460 gün =)
O ŞİMDİ ASKER

Kullanıcı avatarı
suheda
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen suheda » 06 Eki 2009, 17:45

Fays yazdı:Arkadaşlar bilmediğimiz konularda,insanları yanlış bilgilendirmeyelim.

Yanlış bilgilendirme demiyelim de etrafımızdan duyduklarımız doğrultusunda cevaplar veriyoruz.mesela ben geçen sene aktif olmadan ve seçtiğim derslerin yazıcıdan çıktısını almadan kitaplarımı alamamıştım ama bazı arkadaşlarım almıştı. Bu senede benim kuzenim aktif olmada ders seçmedn dün aldı kitaplarını .

JoKeR
Doçent

Mesaj gönderen JoKeR » 06 Eki 2009, 18:23

suheda yazdı:

Yanlış bilgilendirme demiyelim de etrafımızdan duyduklarımız doğrultusunda cevaplar veriyoruz.mesela ben geçen sene aktif olmadan ve seçtiğim derslerin yazıcıdan çıktısını almadan kitaplarımı alamamıştım ama bazı arkadaşlarım almıştı. Bu senede benim kuzenim aktif olmada ders seçmedn dün aldı kitaplarını .

HEM'den HEM'e de değişiyor ...

yagmur
Uzman

Mesaj gönderen yagmur » 10 Eki 2009, 12:09

valla bizim burda herkes istediği zaman kitapları alabiliyor,sokaktan gecen adam bile alabilir yani,kimsenin tınladığı yok,ben kayıt yenilemenin ardından ders secmeden alabiliyorum mesela,sonra eve gidip aldığım kitaplardaki dersleri seciyorum. :D
Resim

Esra57
Acemi

Mesaj gönderen Esra57 » 13 Eki 2009, 10:49

betul91 yazdı:Aradım ben okulu yüzyüze egitim başlamadı dio.Kitaplarımı almadım.Staj yok Ne biçim iş bu sonradan sorun olur die korkuorum .Üyelikde hala aktif deil :( Kafam karıştı iiice
Betülcüm anladığım kadarıyla sen yeni kayıt yaptırmışsın kasımda aktif olucaksın derslerini seçip öyle alıcaksın kitaplarını + diploma ile yazılmışsan yüzyüze eğitim ilk sene yok 2. sene var ama tasdikname ile yazılmışsan ilk sene başlar yüzyüze eğitimin ve okulada gidip kayıt yaptırman lazım aramak yerine git direk yüzyüze görüş stajdan felanda bahsetmişsin staj son sene oluyo daha çook erken yani cnm telaş etme :)

betul91
Acemi

Mesaj gönderen betul91 » 13 Eki 2009, 13:43

Esra57 yazdı:
betul91 yazdı:Aradım ben okulu yüzyüze egitim başlamadı dio.Kitaplarımı almadım.Staj yok Ne biçim iş bu sonradan sorun olur die korkuorum .Üyelikde hala aktif deil :( Kafam karıştı iiice
Betülcüm anladığım kadarıyla sen yeni kayıt yaptırmışsın kasımda aktif olucaksın derslerini seçip öyle alıcaksın kitaplarını + diploma ile yazılmışsan yüzyüze eğitim ilk sene yok 2. sene var ama tasdikname ile yazılmışsan ilk sene başlar yüzyüze eğitimin ve okulada gidip kayıt yaptırman lazım aramak yerine git direk yüzyüze görüş stajdan felanda bahsetmişsin staj son sene oluyo daha çook erken yani cnm telaş etme :)

Cvp için teşekkürler esracım :) Ama zaten ben mezun olmama 2 ay kala okulu bıraktım yanı staj görmem ve yüzyüze egitime devam etmem gerekio die biliorum :) yanlışım varsa düzeltin :)
BetüL & KenaN
Geçermi 460 gün =)
O ŞİMDİ ASKER

Esra57
Acemi

Mesaj gönderen Esra57 » 13 Eki 2009, 13:46

Yok canım doğrusun tam olarak ne durumda olduğunu bilmediğim için kesin bi cvp veremedim ama yine okulla görüşmen lazım ne yapman gerektiğini kitapları sorun etme kasımda da alsan bi sorun olmaz sınav ocakta çok zamanın var çalışırsın daha ama stajı okuldaki hocalarla görüş bi an önce derim açıkta kalma :)

betul91
Acemi

Mesaj gönderen betul91 » 13 Eki 2009, 13:47

Haklısın tatlım :D teşekkürler :)
BetüL & KenaN
Geçermi 460 gün =)
O ŞİMDİ ASKER

Esra57
Acemi

Mesaj gönderen Esra57 » 13 Eki 2009, 13:48