okumadan geçme belki yardımcı olmak istersin:):(

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

yesim
Çırak

okumadan geçme belki yardımcı olmak istersin:):(

Mesaj gönderen yesim » 17 Kas 2009, 14:52

ya benm alanım genel kültür 14 kitap varda yalnız ben hangi ünitelerden sorumlu oldugumu bilmiyorum bilen varsa yardımcı olrmu allah rızası için ya:(

Kullanıcı avatarı
suheda
Yardımcı Uzman

Re: okumadan geçme belki yardımcı olmak istersin:):(

Mesaj gönderen suheda » 17 Kas 2009, 15:36

http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 862c8e68c3

sorunun cevabı bu linkte aslında biraz araştırsaydın forumu bulurdun

DeathNote
Doktor

Re: okumadan geçme belki yardımcı olmak istersin:):(

Mesaj gönderen DeathNote » 17 Kas 2009, 18:56

Biyoloji 1-2 Kitabının ilk 2 ünitesi I. dönemi, Son iki ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Kimya 1-2 Kitabının ilk 2 ünitesi I. dönemi, Son iki ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi 1-2 Kitabının ilk 4 ünitesi I. dönemi, Son 4 ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Dil ve Anlatım 5-6 Kitabının ilk iki ünitesi Dil ve Anlatım 5 son ünitesi ise Dil ve Anlatım 6 olarak okutulacaktır.
Dil ve Anlatım 7-8 Kitabının 1-129 Sayfayalar Dil ve Anlatım7, 130-214 Sayfalar Dil ve Anlatım8 olarak okutulacaktır.
Ekonomi 1-2 Kitabının ilk 4 ünitesi I. dönemi, Son üç ünitesi ise II. dönemi kapsar.
İngilizce 3-4 Kitabının ilk 2 ünitesi I. dönemi, Son iki ünitesi ise II. dönemi kapsar.
İş güvenliği 1-2 Kitabının ilk 3 ünitesi I. dönemi, Son üç ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Mantık 1-2 Kitabının ilk iki ünitesi I. dönemi, Son üç ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Milli Güvenlik 1-2 Kitabının ilk 2 ünitesi I. dönemi, Son 2 ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Sanat Tarihi 1-2 Kitabının ilk 5 ünitesi I. dönemi, Son 4 ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Trafik ve ilk yardım 1-2 Kitabının ilk 4 ünitesi I. dönemi, Son üç ünitesi ise II. dönemi kapsar.
Kapağında Matematik 3 yazılı olan ders notunun 1.ünitesi Matemetik 4 olarak 2.ve 3. Üniteleri Matematik 5 olarak okutulacaktır.

Diğer kitapların (üzerinde tek sayı olan Matematik1, Fizik1, Kimya1, Coğrafya1 gibi vs.) Tüm konularından sorumlusunuz.

Kolay Gelsin Geçme - Kalma Diye Birşey Yok Bu Arada :wink: .
Nice Güzellere Baglandım Kaldım,
Ne Bir Vefa Gördüm Ne Fayda
Buldum..
Her Türlü İsteğim Topraktan Aldım,
Benim Sadık Yarim Kara topraktır!! > Âsık Veysel
<

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön