çocuk gelişimci arkadaşlar lütfen okuyun.

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

aybiçe

çocuk gelişimci arkadaşlar lütfen okuyun.

Mesaj gönderen aybiçe » 27 Kas 2009, 10:42

maol çocukgelişimi bölümünü okumaktayım.Sizlere bir sorum olacak. urfada staj yapan öğrencilere ne sigorta ne de bir üçret ödeniyor. sizin oradaki okullarda aynısımı uygulanıyor.Lütfen cevap yazın......
En son aybiçe tarafından 29 Kas 2009, 11:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

eagle67
Uzman Doktor

Re: Staj mağdurları.....

Mesaj gönderen eagle67 » 28 Kas 2009, 12:22

Ne kadar kötü.... sizin oralar ....bizim oralar..Urfa Türkiyenin ayrı parçasımı? Ama geçmişte oraları ayrı sayıp öyle bırakanlar % de100 suçlu ; çok haklısınız.Benim fikrim bu konuyu orudaki resmi makamlara sorunuz.Ayrıca bizler örgün eğitimde olmayıp açık okuduğumuz için bazı haklardan faydalanamıyor. konu bunula ilintili olabilir.Kolaylıklar dili yorum.
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

aslan
Uzman

Re: çocuk gelişimci arkadaşlar lütfen okuyun.

Mesaj gönderen aslan » 24 Ara 2009, 22:28

aybiçe yazdı:maol çocukgelişimi bölümünü okumaktayım.Sizlere bir sorum olacak. urfada staj yapan öğrencilere ne sigorta ne de bir üçret ödeniyor. sizin oradaki okullarda aynısımı uygulanıyor.Lütfen cevap yazın......

benim tandığım Karaman da çocuk gelişimi okuyor ve staj görüyor para almıyor üstelik örgün lisede okuyanlar staj yapacakları yeri evlerini yakındaki yerleri tercih edebilyorlar ama açıklisede olanlar neresi uygun görülürse oraya gönderilyor 10 sınıflarda yüz yüze eğitim alıyorlar üstelik bi sınf bile vermiyorlar hangi sınıf beden dersinde ise orada ders işliyorlar

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön