Geometri :s

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
habecik
Doktor

Re: Geometri :s

Mesaj gönderen habecik » 05 Şub 2010, 12:03

indirdik diyelim ona mı çalışcaz yani yada o geo1 mi 2mi olcak anlamadım fatih abi :( :roll: :roll:

"Çalışmadan öğrenmeden yorulmadan Rahat
yaşama yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler;Önce ONURLARINI sonra HÜRRİYETLERİNİ daha sonra GELECEKLERİNİ kaybetmeye mahkumdur"

M.KEMAL ATATÜRK..

eagle67
Uzman Doktor

Mesaj gönderen eagle67 » 05 Şub 2010, 16:33

Evet sorumlu olunan konular o e-kitapta ,yani geo-1 den geo-2 ye Analitik geo-1 e falan dolaşamaktansa ona çalışmak daha iyi,zaten kitap içeriklerinde geo-1 e baktığınız zaman orada- bilmemneyin bilmemenesinin falanca konusu diyor seni geo-3 yönlendiriyor,lüzum yok ... indirin kitabı çalışın...bende meb sitesinde duyurularda gördüm. :)
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

Kullanıcı avatarı
habecik
Doktor

Mesaj gönderen habecik » 05 Şub 2010, 17:45

ben hiç bişey anlamadım daha doğrusu çok pis kafam karıstı 8) 8) 8)
şimdş verdikleri kitapları değil eski yönetmelikteki kştapları mı çalışalım yani?
"Çalışmadan öğrenmeden yorulmadan Rahat
yaşama yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler;Önce ONURLARINI sonra HÜRRİYETLERİNİ daha sonra GELECEKLERİNİ kaybetmeye mahkumdur"

M.KEMAL ATATÜRK..

aslan
Uzman

Mesaj gönderen aslan » 05 Şub 2010, 22:58

yagmur yazdı:geometri magduruyum bende,geometri 1den 9 doğru çıkartabildim ama geo2den kaldım :( bu sene geometriler yüzünden össye giremicem,1 yıl boşu boşuna gitti,sacma sapan uygulamalar eklenmeye devam ettikçe bitmiycek bu lise.

bu dava isi nasıl olacakki nasıl acabiliriz dava?
bilmiyorum mesleki aöledeki arkadaşım benim durumumdan haberdar olunca öğretmenleri demiş oda dava açsa haklı çıkar herkesten kalkar bu ders demiş önceden alacağımız dersler belli olduğu için yeni dersler eklenemez demiş ben bunu bi araştırıyım eğerki öyle bişey varsa toplanıp dava açsak resmen hayatımızla oynuyorlar benim 202 kredim vardı çağdaş türk dünya tarihi 2 alan dersi olduğu için 1 tek ona girecektim sonra öss ye girecektim geometri çıktı tmm dedim çalışıp geçicem çalıştım içerik değişince yetiştiremedim konuları ve büyük ihtimal geo2 den kaldım sırf buyüzden öss ye çalışmaktan vazgeçtim

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 06 Şub 2010, 00:12

resmen insanların hayatlarıyla oynuyolar ya :evil:
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

yagmur
Uzman

Mesaj gönderen yagmur » 07 Şub 2010, 00:50

aslan yazdı:
yagmur yazdı:geometri magduruyum bende,geometri 1den 9 doğru çıkartabildim ama geo2den kaldım :( bu sene geometriler yüzünden össye giremicem,1 yıl boşu boşuna gitti,sacma sapan uygulamalar eklenmeye devam ettikçe bitmiycek bu lise.

bilmiyorum mesleki aöledeki arkadaşım benim durumumdan haberdar olunca öğretmenleri demiş oda dava açsa haklı çıkar herkesten kalkar bu ders demiş önceden alacağımız dersler belli olduğu için yeni dersler eklenemez demiş ben bunu bi araştırıyım eğerki öyle bişey varsa toplanıp dava açsak resmen hayatımızla oynuyorlar benim 202 kredim vardı çağdaş türk dünya tarihi 2 alan dersi olduğu için 1 tek ona girecektim sonra öss ye girecektim geometri çıktı tmm dedim çalışıp geçicem çalıştım içerik değişince yetiştiremedim konuları ve büyük ihtimal geo2 den kaldım sırf buyüzden öss ye çalışmaktan vazgeçtim
anladım,ama bir iki kişiyle olcak iş değil bunlar,herkesin bişeyler yapması lazım,ama bi cok kişi kabul edip susmaya devam ediyor.bende össye çalışmaktan vazgectim moralim bozuldu çünkü,derslerimi bırakıp geometrilerle ugrastım 1 ay iş güç derken össye zaman kalmadı bende boşu boşuna girmeyeyim bari dedim,seneye dersaneye gidip rahat rahat mezun olduktan sonra giricem kısmetse,umarım baska dersler çıkmaz
Resim

aslan
Uzman

Mesaj gönderen aslan » 08 Şub 2010, 18:57

yagmur yazdı:
aslan yazdı:

anladım,ama bir iki kişiyle olcak iş değil bunlar,herkesin bişeyler yapması lazım,ama bi cok kişi kabul edip susmaya devam ediyor.bende össye çalışmaktan vazgectim moralim bozuldu çünkü,derslerimi bırakıp geometrilerle ugrastım 1 ay iş güç derken össye zaman kalmadı bende boşu boşuna girmeyeyim bari dedim,seneye dersaneye gidip rahat rahat mezun olduktan sonra giricem kısmetse,umarım baska dersler çıkmaz
evt herkes susuyor buyüzden boşuboşuna 1senemiz ölüyor benim gibi düşünenler varsa toplanalım diyorum biraz araştırsak ve uğraşsak birçok kişi rahatlıyacak ama tekte olmaz toplanmak lazım benimde hevesim kalmadı çalışmadm össye ama yinede girecem keşke sizde girseydiniz denemiş olurdunuz bidahaki sene yine giderdinz dersaneye dediğiniz gibi bende yeni bişeyler eklenmesinden veya değişmesinden korkuyorum

zeixer
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen zeixer » 08 Şub 2010, 19:03

Çok haklısınız bu işin peşi bırakılmamalı ama bir geometri yüzündende öss hayalerinizden vazgeçtiyseniz bence oturup bi düşünün öss'yi kazanabilirmiyim diye

aslan
Uzman

Mesaj gönderen aslan » 08 Şub 2010, 19:27

zeixer yazdı:Çok haklısınız bu işin peşi bırakılmamalı ama bir geometri yüzündende öss hayalerinizden vazgeçtiyseniz bence oturup bi düşünün öss'yi kazanabilirmiyim diye
evt çalışsaydım kazanırdım bundanda eminim geometri için vazgeçmişsem zaten vazgeçmişimdir ama bahanesidir gibi görünüyo olabilir ama kesinlikle değil ben aöleye başlamak için çok uğraştım ve elimde olmyan sebebler yüzünden geç başladım ben başlayıncaya kadar 3 yıllıktı ben başladığım sene 4 yıllık oldu sonra össde genel kültür iyi olmaz önü kapalı dediler alan değiştirdim sosyala geçtim alan değiştirdiğim için önceden geçtiğim dersler zorunlu ders olarak geldi krediyi tamamladım girmek zorunda oluduğm birtane birtanecik alan dersim kaldı biliyosunuz alan dersinden sınava girmiş olmak yeterli 1 ders için Ankara ya gitmedim kayıt yeniledim ders seçmek için siteye bi girdim geo1-2 eklenmiş hemde ortak ders olarak sonra bu dersleri aldım aölde kitap kalmamış netten çalıştım ama geo 2 yi geçemiyecem bile çok fazla konu vardı yetiştiremedim geometriyi öyle bakıp kendin anlıyamıyorsun kuzenlerime anlattırdım bide bakarmısınz geo-2 ile geo -8 konusu aynı çember böyle bir saçmalık olamaz biri lise 1 seviyesi diğeri lise 4 seviyesi bu arada össye çalışmadım bırakverdim size göre basit sebeb olabilir ama benim zoruma gitti çünkü pispisine uzadı

yagmur
Uzman

Mesaj gönderen yagmur » 08 Şub 2010, 23:05

aslan yazdı:
evt herkes susuyor buyüzden boşuboşuna 1senemiz ölüyor benim gibi düşünenler varsa toplanalım diyorum biraz araştırsak ve uğraşsak birçok kişi rahatlıyacak ama tekte olmaz toplanmak lazım benimde hevesim kalmadı çalışmadm össye ama yinede girecem keşke sizde girseydiniz denemiş olurdunuz bidahaki sene yine giderdinz dersaneye dediğiniz gibi bende yeni bişeyler eklenmesinden veya değişmesinden korkuyorum

girip girmeme konusunda kararsız kaldım ama son anda girmemeye karar verdim insanda heves namına bisey kalmadı çünkü ders calışma istedği öss istediği bitti bi anda,zaten girsemde kazanamazdm kendi kendine olmuyo bu işler :( bende seneye aölsinden kurtulup rahat rahat girerim dedim :(
Resim

yagmur
Uzman

Mesaj gönderen yagmur » 08 Şub 2010, 23:10

zeixer yazdı:Çok haklısınız bu işin peşi bırakılmamalı ama bir geometri yüzündende öss hayalerinizden vazgeçtiyseniz bence oturup bi düşünün öss'yi kazanabilirmiyim diye
bende ''aslan'' arkadasım gbi düsündügüm için vazgectim,ama bu demek değilki bu işi bıraktım,aksine daha çok hırslandım seneye tüm yılımı öss üzerine kurmayı düşünüyorum bunun için isimden bile ayrılıcam iyi bir dersanede iyi bir eğitimle ve azmimle inş Allah nasip ederse kazanıcam..yasım daha küçük bir yıldan birsey çıkmaz,bunu anlayabilmek zordur sizin icin yasanmadan bilinmiyor çünkü,öss hayalleri kuruyorsunuz son iki sınavınız kalıyor ama geometri yüzünden 3 kere sınava girip muaf olmak zorundasınız deniyor insanda hiç bir heves kalmıyorki..
Resim

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön