Hayattaki en büyük pişmanlığın ne deseler

Dök içini. Rahatla...
Kanun

Hayattaki en büyük pişmanlığın ne deseler

Mesaj gönderen Kanun » 12 Mar 2010, 23:21

Merhaba arkadaşlar

Eğer bana hayatında yaptığın en büyük hata en büyük akılsızlık nedir deseler heralde orta okulu bitirdikten sonra liseye kaydımı yaptırmamak cevabıdan başka aklıma hiç birşey gelmezdi kendimi sadece kayt yaptırmama sebepleri ile avutuyorum ama çokşey kaybettim sadece bunu biliyorum.

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Re: Hayattaki en büyük pişmanlığın ne deseler

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 13 Mar 2010, 01:26

o kadar çok var kii!..
tabiki ilk başta okulu yarıda bırakmak ve aöl'ye geç kayıt yaptırmak en baş sırada geliyo
valla attım içimden pişmanlıkları,keşkeleri.Yaşadığım acı pişmanlıklarda çıkardığım dersleri aldım sadece yanıma yeni bir dünya, yeni bir bakış açısı getirdim hayatıma,insanlığıma.O kadar ağır geliyo ki bazen niye böyle yaptım?neden?niçin daha önce değil?niye ben? diye sabahlara kadar düşünmek uykularımı kaçırmak hiç kar getirmedi bana ve bundan sonraki en büyük dileğim pişmanlıklarımın ve keşkelerimin en aza inmesi.Her şerde bir hayır var derler ya öyle bakmaya çalışıyorum artık yanlışlarıma,pişmanlıklarıma..

umarım herkez için böyle olur pişmanlıktan kurtulmaya çalışmak bile öyle zor kii
kimseye unutun hayatınıza devam edin demiyorum
aldığınız derslerle çıkın yola ,atın kötü hatıraları bundan sonrasını düşünün
yeter ki fark edin bazı şeylerii,umudunuzu kırmasın geçmişteki kötü hatıralar sadece çıkardığınız dersleri doldurun ceplerinize ve ayağınızın yine aynı çukurda takılmasına izin vermeden sağlam adımlarla, zamanında yaptığınız başasızlıklar ürkütmesin sizi, sağlam beyinle ve pişmanlıkla yola çıkınca daha farklı oluyo herşey daha başarılı oluyo insan

kötü pişmanlıklarınızı hayırlara çevirip kurtulmanız dileğiyle :wink:
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

“İtiraf Et” sayfasına dön