açıkı LİSE

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

bytugay

açıkı LİSE

Mesaj gönderen bytugay » 30 Mar 2010, 14:55

mrb arkadaslar ben tugay açıköğretimlisesinde 74 kredim var ama askerlikde geldi merkeze gittim tecil hakkı sadece mesleki açıköğretimde varmış bende dönsemmi diye tereddüte deüştüm acaba 2sinin farkı nedir

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Re: açıkı LİSE

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 30 Mar 2010, 16:17

bytugay yazdı:mrb arkadaslar ben tugay açıköğretimlisesinde 74 kredim var ama askerlikde geldi merkeze gittim tecil hakkı sadece mesleki açıköğretimde varmış bende dönsemmi diye tereddüte deüştüm acaba 2sinin farkı nedir
eğer kast ettiğiniz 2 lisenin farkı ise mesleki açık lisese yüz yüze eğitim ve staj var ve adı üstünde mesleğini erkencecik eline almış olucaksın ve 2 yıllık sınavsız üniversite imkanı verilmektedir :wink:
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

bytugay

Re: açıkı LİSE

Mesaj gönderen bytugay » 30 Mar 2010, 21:35

deerrryyaaa yazdı:
bytugay yazdı:mrb arkadaslar ben tugay açıköğretimlisesinde 74 kredim var ama askerlikde geldi merkeze gittim tecil hakkı sadece mesleki açıköğretimde varmış bende dönsemmi diye tereddüte deüştüm acaba 2sinin farkı nedir
eğer kast ettiğiniz 2 lisenin farkı ise mesleki açık lisese yüz yüze eğitim ve staj var ve adı üstünde mesleğini erkencecik eline almış olucaksın ve 2 yıllık sınavsız üniversite imkanı verilmektedir :wink:
benim amacım saten üniversite okumak veyada Polis olmak istiyorum amacıma ulasmamda zorluk çekermiyim yani üniversite hakkım olurmu olursa genele göre zormu

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön