BÖLÜM/ALAN DEĞİŞTİRME!

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kilitli
burak24

BÖLÜM/ALAN DEĞİŞTİRME!

Mesaj gönderen burak24 » 23 May 2008, 23:24

ben yeni üye burak.... herkese slm lar öncelikle.bu siteyi hazırlayan ve sunan emeği geçen tüm arkadaşların ellerine yüreklerine sağlık.

ben rahatsızlığımdan dolayı(böbrek hastalığı) sırf liseyi okuyabilmek için evime en yakın okula gitmek zorunda kaldım ticaret meslek lisesi/bilgisayarlı muhasebe bölümüne gittim.lise 2 .sınıfta kaldım ve tekrar gittim rahatsızlığım artınca ameliyat oldum(BÖBREK NAKLİ) ve bu zaman zarfı içerisinde tekrardan sınıfta kaldım ben şimdi m.a.ö.l'ne ilk kez kayıt yaptırıp gıda teknolojileri bölümüne geçiş yapmak istiyorum.... acaba bu konuda bana net ve detaylı bilgi verecek birileri varmı???yardımcı olursanız çok sevinirim.....ŞİMDİDEN TŞK EDİYORUM.....

Kullanıcı avatarı
MeteHAN
Site Admin

Re: BÖLÜM/ALAN DEĞİŞTİRME!

Mesaj gönderen MeteHAN » 28 May 2008, 00:28

Açıköğretim Lisesi 2008-2009 Öğretim Yılı I. Dönemi yeni kayıt (ilk defa kayıt) işlemlerini 1 Temmuz 2008 - 29 Ağustos 2008 tarihleri arasında yapacaktır.
Bu tarihler arasında size en yakın halk eğitim merkezine başvurark istediğiniz bölüme kayıt yaptırabilirsiniz.

Kilitli

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön