AOL bürosundan bile net bilgi vermiyolar lütfen yardım edin

Diğer Dersleriniz hakkında sorularınızı, bildiklerinizi sorunlarınızı, paylaşabilirsiniz...
canberk_tr

AOL bürosundan bile net bilgi vermiyolar lütfen yardım edin

Mesaj gönderen canberk_tr » 14 May 2010, 15:22

ARKADAŞLAR ABİLER BU SİTEYİ YENİ BULDUM BUGUN KEŞFETTİM ÇOK GÜZEL HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM İLK OLARAK

ARKADAŞLAR SORUNUM

BENİM AÇIK LİSE TOPLAM DÖNEMİM [3]

TOPLAM KREDİ [81]

ALAN KREDİM [7]

FENBİLİMLERİ BÖLÜMÜNDEYİM

SORUM ŞU BEN KAÇ DÖNEM DAHA OKUMAM GEREK BİTİRMEM İÇİN TOPLAM DERSLERİN HEPSİNİ VERDİM VARSAYARAK

BİR ALLAHIN KULUNA BU HESABI YAPTIRAMADIM YANLIŞ DERS SEÇMEM YÜZÜNDEN EGİTİM MAHVOLDU

AYRIYETTEN BENI FENBİLİMLERİNE ALDILAR ÇOK ZOR DERSLER BEN ALANIMI NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM BÖYLE BİR ŞANSIM VARMI LÜTFEN YARDIM EDİN KONUYU DETAYLI İNCELEMEK İSTEYEN ARKADAŞLARA AOL GİRİŞ ŞİFREMİ VEREYİM YARDIM ETSİN ANLATSIN YETERKİ BİİRİSİ YARDIM ETSİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :( :(

eagle67
Uzman Doktor

Re: AOL bürosundan bile net bilgi vermiyolar lütfen yardım e

Mesaj gönderen eagle67 » 14 May 2010, 15:43

Hoş geldin ...telaş yok.Onlar cevap vermez.Onlar 657 ye tabi.Şimdi bak senin alan kredin 7 mi .. 7. O zaman bunu mezuniyet şartlarına bakarak alan kredinin toplamda kaç olması gerek tiğine bakacaksın.Sonra her kayıt yenileme döneminde ,zorunlu,alan ve seçmeli derslerden seçim yapıyorsun ya..hangi dersleri ne kadar zaman da geçebileceğini tasarlayarak ,mezuniyet süreni sen belirliyeceksin. :wink: Yarınki sınavda başarılar,bol şans :wink: .Aöl sitesini iyi bir incele...kim vermiş seni fen bilimlerine?Otercih sana ait bana halk eğtim de sordular hangi bölüm diye Gn.K ültür dedim.Alan değişimi her kayıt yenileme döneminde öğrenci tarafından internet sayfasından sorumluluğu kendine ait olmak üzre yapılır.Ders seçmek,Sınav bölgesini ve adres bilgilerini güncellemek öğrenciye ait bir sorumluluktur.Alan değiştirmekte öyle...okuyun, araştırın,başarın.
ALTYAPISINDA -DÜRÜSTLÜK - OLMAYAN HER EYLEM, BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANIR.
FATİH VOLKAN YENİTÜRK.

“Diğer Dersler” sayfasına dön