Bölüm - Kredi - Zorunlu Dersler - Hakkında Sorunlarım var?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
SeckinA

Bölüm - Kredi - Zorunlu Dersler - Hakkında Sorunlarım var?

Mesaj gönderen SeckinA » 04 Haz 2008, 10:47

Merhaba Arkadaşlar Ben Düz Lisede Fen Bilimleri Bölümünden lise 2 den Terkim Açık Liseye Kayıt oldum

Şu Anki Bilgilerim

Toplam Dönemi : 6 AOL'de Okuduğu Dönem : 2
Toplam Kredi : 58 Alan Kredi : 0

Ve Burda Bana ilk Donem Otomatik olarak Sistem Sözel Dersleri verdi Sonra ben Turkce Matamatigi Seçtim Ancak Şimdi Mimarlık Okumak istiyorum Sayısal olarak Zorunlu Dersler olarak adlandıran Dersler nasıl olucak ?
Mesela Minimum 144 Kredi ile Mezun Olursak OSS de Bize Açık Lise ne kadar ek okul Puanı veriyor ?

Okudugum Donem 2 donem olarak gozukuyor sadece 1. donem in ilk sabah sınavlarına girdim Şimdi Merak ediyorum Okul butn Seçtigim Dersleri verirsem Kaç senede biticek 2 senedimi yoksa daha uzun bi zamandami ?

Cevapladıgınız için Şimdiden Teşekkur ederim mEzun olamıcam galiba liseden :S:S :roll: :roll:

Kullanıcı avatarı
MeteHAN
Site Admin

Re: Bölüm - Kredi - Zorunlu Dersler - Hakkında Sorunlarım var?

Mesaj gönderen MeteHAN » 04 Haz 2008, 10:58

SeckinA yazdı:Merhaba Arkadaşlar Ben Düz Lisede Fen Bilimleri Bölümünden lise 2 den Terkim Açık Liseye Kayıt oldum

Şu Anki Bilgilerim

Toplam Dönemi : 6 AOL'de Okuduğu Dönem : 2
Toplam Kredi : 58 Alan Kredi : 0

Ve Burda Bana ilk Donem Otomatik olarak Sistem Sözel Dersleri verdi Sonra ben Turkce Matamatigi Seçtim Ancak Şimdi Mimarlık Okumak istiyorum Sayısal olarak Zorunlu Dersler olarak adlandıran Dersler nasıl olucak ?
Mesela Minimum 144 Kredi ile Mezun Olursak OSS de Bize Açık Lise ne kadar ek okul Puanı veriyor ?

Okudugum Donem 2 donem olarak gozukuyor sadece 1. donem in ilk sabah sınavlarına girdim Şimdi Merak ediyorum Okul butn Seçtigim Dersleri verirsem Kaç senede biticek 2 senedimi yoksa daha uzun bi zamandami ?

Cevapladıgınız için Şimdiden Teşekkur ederim mEzun olamıcam galiba liseden :S:S :roll: :roll:

3 seneliğe tabiyseniz her dönem 40 kredi alma şansınız vardır. 3 dönemde en az 86 kredi daha alırsanız 144 krediye ulaşarak Diğer mezun olma şartlarınıda tamamlamak kaydı en az 1.5 sene sonra mezun olabilirsiniz.

Ek puan dediğiniz OOBP ise bu aldığınız notlara göre belirlendiğinden bunun cevabını veremeyiz.

Türkçe Matematik alanının derslerini aşağıdaki linki tıklayark görebilirsiniz.

http://www.aciklise.net/index.php/dersl ... n-dersleri

SeckinA

Re: Bölüm - Kredi - Zorunlu Dersler - Hakkında Sorunlarım var?

Mesaj gönderen SeckinA » 04 Haz 2008, 12:44

çok teşekkur ederim ilgilendiğiniz için Kayıt Yeniledikten Sonramı Acaba Alan değiştirebilicem bidaha yanlış alan seçtim çünkü

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön