arkadaşlar lutfen izleyin!!!!!!

Her Konuda Tartışabilirsiniz
sumeyye
Uzman Doktor

arkadaşlar lutfen izleyin!!!!!!

Mesaj gönderen sumeyye » 06 Haz 2008, 17:03

DİKKAT:arkadaşlar hepimizin bildigi yılbaşı sarkısı olan bu şarkıaslında tersten soylenince çok enteresan şeyler ifade ediyor.içinde gizli ingilizce şifreler var.duyunca inanamayacaksınız çok ilginç...adamlar neler yapmış...!!!! acaba bunlar gizli mesajlarmı.?birde siz bakın
dinlediğinizde go basın tersten dinllemek iiçin tekrar go ya basın otomatikmen tersten soylenecek
http://www.yonkis.com/mediaflash/reverse.htm
İZLEYİN VE ANLAYINNNNNNNNNNNN

BENİ SEV DİYE SEVMEDİM SENİ,SEVSENDE SEVMESENDE SEVİYORUM SENİ((ZEYNEP));)

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Re: arkadaşlar lutfen izleyin!!!!!!

Mesaj gönderen saLLy » 06 Haz 2008, 19:48

korktummmmmmmmmmmmmmmmmmm :) :) :) ayy buneydi yAA....ben yazılara bakarken şarkıyı dinlerken bu ne yaa anamıom bşe qibi şeyler söyledim birden çkınca ürkmedim desem yalan olur
߀$İKTA$

sumeyye
Uzman Doktor

Mesaj gönderen sumeyye » 07 Haz 2008, 18:30

sally sen beni görmeliydin o bana bağırıyor ben ona sandalyeden nasıl kalktıgımı anlamadım solugu dışarda aldım ama gerçekten guzel dimi :lol:

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 07 Haz 2008, 21:12

sumeyye yazdı:sally sen beni görmeliydin o bana bağırıyor ben ona sandalyeden nasıl kalktıgımı anlamadım solugu dışarda aldım ama gerçekten guzel dimi :lol:
ewett yaa qüzelllmişş cidden
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
naside
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen naside » 08 Haz 2008, 22:03

ben önce yazılan yorumları okuduğum için böyle bişeyi bekliyodum zaten bu yüzden korkmadım sadece çok güldüm :lol: teşekkürler paylaşım için...
'Burada öğretmen yok, öğrenci yok, lider yok, yol gösterici yok, efendi yok, kurtarıcı yok.Kendiniz için öğretmensiniz ve öğrencisiniz; efendi, yol gösterici, lider sizsiniz.
Siz her şeysiniz!..
www.bahcekayakoyu.com

Artık AÖF li ;)

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 09 Haz 2008, 09:36

kızlar buna benzer başka bi tane daha var.. o da komik ama bulamadim simdilik youtube hala yasak :( onda hiç ses cikmiyo ilk başta araba düz yolda gidiyo birden bi kadin cikip avazı cikincaya kadar bağırıyo görmelisiniz :mrgreen: :mrgreen: youtube acilinca atarim buraya :mrgreen:
Take me to the deep oceans!

sumeyye
Uzman Doktor

Mesaj gönderen sumeyye » 09 Haz 2008, 10:43

Yasemin yazdı:kızlar buna benzer başka bi tane daha var.. o da komik ama bulamadim simdilik youtube hala yasak :( onda hiç ses cikmiyo ilk başta araba düz yolda gidiyo birden bi kadin cikip avazı cikincaya kadar bağırıyo görmelisiniz :mrgreen: :mrgreen: youtube acilinca atarim buraya :mrgreen:
dört gözle bekliyorum yasemin .ben bu şakayı msn de bir ardakaşıma adresi yazdım kamerada açık tabi çocuk mosmor gormeniz lazımdı hahaha YAŞASIN KÖTÜLÜKKK :twisted:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön