III. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI.

Her Konuda Tartışabilirsiniz
kralex91
Çırak

Re: III. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI.

Mesaj gönderen kralex91 » 23 Ağu 2010, 16:53

KARAHAN_ yazdı:
kralex91 yazdı:Arkadaşlar benim durumum çok vahim..Sosyal bilimler öğrencisiyim...

Toplam Dönemi : 11 AOL'de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 161 Alan Kredi : 94

Sorun şu ki ben geometrilerden henüz sınava girmedim...Mayıs ayında krediyi tamamlıyorum fakat geometrilerden galiba 3 kez girmek gerekiyormuş...Önümüzdeki senenin ağustos ayındada askerlik var :(

Size sorum şu mayıs ayında mezuniyet için gerekli krediyi toplarsam geometrilerden bir kez daha sınava girmem gerekecek muaf olmak için...Yani mezun olacağım kesin ağustosta...Bu durumda bana mezuniyet belgesi verirlermi askerliğimi tecil ettirmem için ?? Yada Mesleki açık liseyemi geçmeliyim lütfen yardım edin :(
Askerliği tecilmi ettirmeyi düşünüyorsun?
Evet...Ağustos celbinde askere alacaklar çünkü mezun olamazsam ağustosa kadar...

off
Çırak

Mesaj gönderen off » 23 Ağu 2010, 16:55

bittttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sonunda bitti bugun en mutlu gunum en buyuk korkum askerlikdi onuda diplomayı alıp tecili bascammm üni beni beklerrrrrrrr yaşasınnnn darısı sizin başınıza kardeşlerimmmmmmmmmm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KARAHAN_
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen KARAHAN_ » 23 Ağu 2010, 16:57

Kralex bence sen seneye mezun olmak için 1. sınavdan itibaren geometrileride seç.
Önce Lise dersleri başarıyla tamam la
2011 de Üniversite sınavına gir ordanda inş. iyi bir sonuç al. o zaman askerlik işlemlerini düşün.
Şimdiden bunu kafana takarsan içinden çıkamazsın.
Bu sorularınada Askerlik şubesinden cevap bulabilirsin en doğru şekilde..
Öğrenmek akıntıya karşı kürek çekmektir. Durduğun an geri gidersin. ( Benjamin )

KARAHAN_
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen KARAHAN_ » 23 Ağu 2010, 16:58

off yazdı:bittttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sonunda bitti bugun en mutlu gunum en buyuk korkum askerlikdi onuda diplomayı alıp tecili bascammm üni beni beklerrrrrrrr yaşasınnnn darısı sizin başınıza kardeşlerimmmmmmmmmm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Günün en mutlu öğrencisi .
Hayırlı olsun .. Şöyle rahat bir oohhh çek şimdi :D
Öğrenmek akıntıya karşı kürek çekmektir. Durduğun an geri gidersin. ( Benjamin )

baris_60
Uzman

Mesaj gönderen baris_60 » 23 Ağu 2010, 17:39

off yazdı:bittttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sonunda bitti bugun en mutlu gunum en buyuk korkum askerlikdi onuda diplomayı alıp tecili bascammm üni beni beklerrrrrrrr yaşasınnnn darısı sizin başınıza kardeşlerimmmmmmmmmm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
öğrenci durumunda ne yazıyor ??? benim tüm şartlar istenildiği gibi olmasına rağmen öğrenci durumu aktif yazıyor. Çağrı merkezine sordum düzeltiir mezuniyet taramsı yapacaklar daha dedi ama ne bileym içime bi kurt düştü..
Fen liseli değilizki umudumuz olsun,Anadolu liseli değilizki havamız olsun,Biz Açık liseliyiz Allah yardımcımız olsun :)

Kullanıcı avatarı
EsMeRx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen EsMeRx » 23 Ağu 2010, 17:43

ek sınava kaldık bizdeee bakalım 8 kredim eksizk mezuniyeteee :roll:

SRNarin
Uzman Doktor

Mesaj gönderen SRNarin » 23 Ağu 2010, 17:46

Sizinkiler aciklandigina göre bizimkilerde en kisa zamanda aciklanir umarim..Mezun olan arkadaslara hayirli olsun..Darisi bizlerin basina..Ek sinav ihtiyacim olacagi kesin umarim yapilir :S Uniyi kazanmisken ek sinav yuzunden kaybetmek istemiyorum..
Toplam Dönemi : 8 AOL'de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 184 Ortak Kredi : 91

bambam

Mesaj gönderen bambam » 23 Ağu 2010, 17:54

baris_60 yazdı:
öğrenci durumunda ne yazıyor ??? benim tüm şartlar istenildiği gibi olmasına rağmen öğrenci durumu aktif yazıyor. Çağrı merkezine sordum düzeltiir mezuniyet taramsı yapacaklar daha dedi ama ne bileym içime bi kurt düştü..
bendede aktif yazıyor daha düzelmedi 1-2 güne düzelir bende mezuniyet belgesi için başvurucam

off
Çırak

Mesaj gönderen off » 23 Ağu 2010, 18:08

aktif yazıor ama düzeltiler 1-2 güne

zeixer
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen zeixer » 23 Ağu 2010, 18:53

arkadaslar ortak kredi tam olarak nasıl hesaplanıyor ?

cikcikgribi
Uzman

Mesaj gönderen cikcikgribi » 23 Ağu 2010, 19:59

canım sıkılıyodu bi giriyim dedim aol'ye baktım sonuçlar açıklandı yazıyor :D heyecanla girdim sonuçlara. cumartesi gününkü sınavlara cuma, pazar gününkü sınavlara cumartesi günü çalışarak sınavlara girmiştim. 20 kredi aldım. vallahi en rahat dönemim oldu :D diğer alamadığım 10 kredi de 5 tane 2 kredilik alan ders olan geometri dersleriydi. onlara çalışmıcaktım zaten bilmiyorum. kurtulmak için seçtim. hepsini salladım. 1 tane 40 almışım keşke 1 doğru daha çksaydı :cry: neyse mezun olmamıza 21 kredi kaldı. askerliğe de 5-6 ay kaldı :lol: akşam llisesine mi kayıt olsam acaba. son senemi orda bitirsem. yoksa askere gidicez ya. askere gitmek istemiyorum şuan. matematik derslerini nasıl vericez :roll:

benim de durumum böyle

Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu : AKTİF
Toplam Kredi : 171 Alan Kredi : 68

4 krediden 3 tane matematik dersi vermem lazım. alan krediyi tamamlamış olcaz. alanı tamamladıktan sonra toplam krediyide hallederiz. ama mat'ı nası geçicez. matematiğim de hani biri öğretse tamam da hiçbir şey bilmiyorum malesef. okunarak öğrenilebilecek bir ders de değil. :cry:

Feza
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Feza » 23 Ağu 2010, 20:08

Yuppi Yuppi MEZUNum...
Sınav sonuçları açıklanınca hala AKTİF yazıyordu,korktum ama fazla uzatmadılar MEZUN yazısını yazmak için.
Bugün sınavı açıkladılar,inşallah yarın da mezuniyet belgesi alacak olanlar için gerekli açıklamalar yapılır,tabi ek-sınav için de.
Kurtulduğuma çok sevindim,inşallah darısı sizlerin başına arkadaşlar,hepinizin en kısa zamanda bu sevinci yaşaması dileğiyle...

Öğrenci No : xxxxx
Adı : Xxxxx Soyadı : Xxxxx
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / YABANCI DİL
Öğrencilik Durumu : MEZUN
Toplam Dönemi : 9 AOL'de Okuduğu Dönem : 9
Toplam Kredi : 236 Alan Kredi : 106

Mezuniyet Bilgileri
Mezuniyet Tarihi : 09/08/2010
Diploma Notu : 82,22
Mesafeler gözyaşlarıyla doldurulamaz...

Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 23 Ağu 2010, 20:18

Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / SOSYAL BİLİMLER
Toplam Kredi : 168 Alan Kredi : 78

Geriye bir dönem kaldı ondada full yapmam şart oldu artık alan dersim hiç kalmamış acaba bu alandan kalan 2 eksik krediyi nasıl tamamlıcam arkadaşlar ? Bide şu son dakkada ortak ders olarak eklenen geometri 2 yi nasıl geçiçem yaa :s

cikcikgribi
Uzman

Mesaj gönderen cikcikgribi » 23 Ağu 2010, 20:22

fatihsaki9 yazdı:Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / SOSYAL BİLİMLER
Toplam Kredi : 168 Alan Kredi : 78

Geriye bir dönem kaldı ondada full yapmam şart oldu artık alan dersim hiç kalmamış acaba bu alandan kalan 2 eksik krediyi nasıl tamamlıcam arkadaşlar ? Bide şu son dakkada ortak ders olarak eklenen geometri 2 yi nasıl geçiçem yaa :s

giripte geçemediğin alan derslerin olacak. onlardan tamamlayacaksın 2 alan kredisini. geometri dersini de vermen lazım . yoksa 3 kere sınava girip öyle muaf olacaksın.

baris_60
Uzman

Mesaj gönderen baris_60 » 23 Ağu 2010, 20:35

Feza yazdı:Yuppi Yuppi MEZUNum...
Sınav sonuçları açıklanınca hala AKTİF yazıyordu,korktum ama fazla uzatmadılar MEZUN yazısını yazmak için.
Bugün sınavı açıkladılar,inşallah yarın da mezuniyet belgesi alacak olanlar için gerekli açıklamalar yapılır,tabi ek-sınav için de.
Kurtulduğuma çok sevindim,inşallah darısı sizlerin başına arkadaşlar,hepinizin en kısa zamanda bu sevinci yaşaması dileğiyle...

Öğrenci No : xxxxx
Adı : Xxxxx Soyadı : Xxxxx
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / YABANCI DİL
Öğrencilik Durumu : MEZUN
Toplam Dönemi : 9 AOL'de Okuduğu Dönem : 9
Toplam Kredi : 236 Alan Kredi : 106

Mezuniyet Bilgileri
Mezuniyet Tarihi : 09/08/2010
Diploma Notu : 82,22
Benimki neden hala aktif yazıyor ya kafayı sıyıracam :|
Fen liseli değilizki umudumuz olsun,Anadolu liseli değilizki havamız olsun,Biz Açık liseliyiz Allah yardımcımız olsun :)

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön