Diploması Eline Ulaşanlar...

Her Konuda Tartışabilirsiniz
MuhammedEmin
Yardımcı Uzman

Diploması Eline Ulaşanlar...

Mesaj gönderen MuhammedEmin » 26 Eyl 2010, 23:31

Arkadaşlar 2010 3. Dönem Mezun Olanlarlardan diplomaları eline geçenler oldumu yaklaşık 2 ay olcak ??

Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu : MEZUN
Toplam Dönemi : 8 AOL'de Okuduğu Dönem : 3
Toplam Kredi : 207 Alan Kredi : 84

Mezuniyet Tarihi : 09/08/2010
Diploma Notu : 67,07

Mlk
Acemi

Re: Diploması Eline Ulaşanlar...

Mesaj gönderen Mlk » 28 Eyl 2010, 00:19

Hayır ! Durumda basıldı mı - hayır yazıyor.. Yaşlanacağız galiba diploma alamadan :DSaçmalık .
''Eğer bir işi bir kişi yapabiliyorsa,onu herkes yapabilir!''

necowa
Acemi

Mesaj gönderen necowa » 28 Eyl 2010, 10:52

Ya ben de 3.donemde mezun oldum ve diplomayı alamadım. Ben 1991 dogumluyum tecil için diplomayı beklesem mi acaba yoksa cıkma belgesi alıp mı gitsem askerlik subesine.

bunedoktor
Acemi

Mesaj gönderen bunedoktor » 28 Eyl 2010, 11:34

necowa yazdı:Ya ben de 3.donemde mezun oldum ve diplomayı alamadım. Ben 1991 dogumluyum tecil için diplomayı beklesem mi acaba yoksa cıkma belgesi alıp mı gitsem askerlik subesine.

cıkma belgesini al git diplomayla ugrasma
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / SOSYAL BİLİMLER
Toplam Dönemi : 11 AOL'de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 196 Alan Kredi : 90

infinitemadness1
Acemi

Mesaj gönderen infinitemadness1 » 28 Eyl 2010, 12:31

bunedoktor yazdı:
necowa yazdı:Ya ben de 3.donemde mezun oldum ve diplomayı alamadım. Ben 1991 dogumluyum tecil için diplomayı beklesem mi acaba yoksa cıkma belgesi alıp mı gitsem askerlik subesine.

cıkma belgesini al git diplomayla ugrasma
çıkma belgesi ne arkadaş ya ?

bunedoktor
Acemi

Mesaj gönderen bunedoktor » 28 Eyl 2010, 13:36

aol un sitesinde var kardeş cıkma belgesi diploma yerıne gecıyor diploman gelene kadar
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / SOSYAL BİLİMLER
Toplam Dönemi : 11 AOL'de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 196 Alan Kredi : 90

MuhammedEmin
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen MuhammedEmin » 29 Eyl 2010, 01:06

Çıkma Belgesi Değil arkadaşım askerlik için yapacaksan bulunduğun ildeki halk eğitim merkezine gidip mezuniyet belgesi alıp onla tecil yapabilirsin çıkma belgesi değil yani

infinitemadness1
Acemi

Mesaj gönderen infinitemadness1 » 29 Eyl 2010, 14:56

MuhammedEmin yazdı:Çıkma Belgesi Değil arkadaşım askerlik için yapacaksan bulunduğun ildeki halk eğitim merkezine gidip mezuniyet belgesi alıp onla tecil yapabilirsin çıkma belgesi değil yani
halk eğitime gittim adama mezuniyet belgesi dedim onla yapamazsın tecil fln dedi sistemleri bozukmuş bana internet cafe den çıktıyı al ben mühür basarım dedi :roll:

Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 29 Eyl 2010, 15:51

infinitemadness1 yazdı:
MuhammedEmin yazdı:Çıkma Belgesi Değil arkadaşım askerlik için yapacaksan bulunduğun ildeki halk eğitim merkezine gidip mezuniyet belgesi alıp onla tecil yapabilirsin çıkma belgesi değil yani
halk eğitime gittim adama mezuniyet belgesi dedim onla yapamazsın tecil fln dedi sistemleri bozukmuş bana internet cafe den çıktıyı al ben mühür basarım dedi :roll:
Walla kardeşim çıkma belgesi yada diploma istiyorlar meznuyet belgesinin askerlik için geçerliliği yok zaten bnde bu ek sınav mevzun oldum 1 gün ankarada kalıp çıkma belgesi aldım orda bir çoğuda askerlik için bekliyordu zaten.Bugunde gittim tecili yaptım 2014 e kadar askerlik tecil oldu :)

MuhammedEmin
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen MuhammedEmin » 30 Eyl 2010, 01:19

ben mi yanlis biliyorum diye baktımda orda da bildigim gibi okudum ondan söledim ben onla yaptıracaktım simdi gidip cıkma belgesimi alaim ....

MEZUNİYET YAZISI
Açık Öğretim Lisesinden Dönem Sonunda Yapılan sınavlar sonucunda mezun olan öğrencilerin diplomaları sınav sonuçları açıklandıktan 2 ay sonra hazırlanarak dağıtılmak üzere Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine gönderilmektedir. Sınav sonuçları açıklanıp, mezun olan öğrencilerimizin diplomalarının Halk Eğitim Merkezlerine gönderilene kadar geçen sürede öğrencilerimizden çeşitli sebeplerle acil, mezuniyetle ilgili belgeye ihtiyaç duyanların Açık Öğretim Lisesine şahsen veya posta yoluyla başvurması gerekmektedir. Başvuru esnasında T.C. kimlik numarası yazılı nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte öğrencilerimizin söz konusu acil durumu belgelendirmeleri gerekmektedir. Örneğin; Askere çağrıldığını söyleyen öğrencimizin bu durumu gösterecek bir belgenin yanında bulunması gibi. Mezuniyet yazısı için, Banka dekontu ve noterden vekaletname gerekmemektedir.

Mezuniyet Yazısı, öğrencinin hangi tarihte Açık Öğretim Lisesinden mezun olduğunu belgelendirir resmi bir yazıdır. Askerlik tecili, kadro işlemleri, iş başvurusu, kurs, v.b. işlemlerde kullanılır

PSYCHO

Mesaj gönderen PSYCHO » 30 Eyl 2010, 23:20

bende diplomayı bekliyorum üni ye kaydı cıkma belgesiyle yaptırdım şimdi diploma isterlerse ne diycem . bi diplomayı basıp göndermek 2 ay sürermi ne mal insan bunlar.

Feza
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Feza » 03 Eki 2010, 21:01

Evet,2. döneme göre 3. dönem diplomalarının hala basılmamış olması oldukça ilginç.Çok yoğun oldukları için mi geciktirdiler acaba.Benim okulum istemiyor ama biraz tam çalışsalar ne olur sanki...
Mesafeler gözyaşlarıyla doldurulamaz...

aybiçe

Mesaj gönderen aybiçe » 04 Eki 2010, 08:35

arkadaşlar 3.dönem mezunuyum ve bugün diplomamı aldım.Sizde halk eğitime gidip diplomanızı alabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
rukiye03
Doktor

Mesaj gönderen rukiye03 » 04 Eki 2010, 16:14

aybiçe yazdı:arkadaşlar 3.dönem mezunuyum ve bugün diplomamı aldım.Sizde halk eğitime gidip diplomanızı alabilirsiniz.
Ne güzel darısı bizim başımıza (: birde birşey sormak istiyorum bu ek sınavlar sadece bu sene mi Ankara'da yapıldı geçen sene 81 ilde mi oluyordu?

adaasu
Doktor

Mesaj gönderen adaasu » 04 Eki 2010, 17:12

bizde o günleri görür müyüz acaba?? :?: :(
zeytin siyahıydı ZEYD'in gözleri....

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön