Aynı dersin 2 farklı dönemini alabilir miyiz ?

Diğer Dersleriniz hakkında sorularınızı, bildiklerinizi sorunlarınızı, paylaşabilirsiniz...
mjollnir

Aynı dersin 2 farklı dönemini alabilir miyiz ?

Mesaj gönderen mjollnir » 01 Ara 2010, 21:32

Ben düz liseden açık liseye geçtim bu sene (son sınıfım). Lisede ortalama ile geçtiğim dersleri burada vermem gerekiyormuş. Geometri 5-6. dönemler zorunlu ders olarak gözüküyor. Ben 7. dönem geometrisini alırken yanında 5. dönemi de alabilir miyim ? Yoksa bir sene daha devam mı edecek lise ? Bunu yanıtlarsanız çok sevinirim.

Kırmızı ile işaretledikleri mi bu dönem alabilir miyim ? Kalanlarıda öbür dönem alacağım.

Resim

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Re: Aynı dersin 2 farklı dönemini alabilir miyiz ?

Mesaj gönderen gülbeyaz » 02 Ara 2010, 10:44

mjollnir yazdı:Ben düz liseden açık liseye geçtim bu sene (son sınıfım). Lisede ortalama ile geçtiğim dersleri burada vermem gerekiyormuş. Geometri 5-6. dönemler zorunlu ders olarak gözüküyor. Ben 7. dönem geometrisini alırken yanında 5. dönemi de alabilir miyim ? Yoksa bir sene daha devam mı edecek lise ? Bunu yanıtlarsanız çok sevinirim.

Kırmızı ile işaretledikleri mi bu dönem alabilir miyim ? Kalanlarıda öbür dönem alacağım.

Resim
tabi alabilirsin istersen üçünüde alabilirsin 6.7 .8

mjollnir

Re: Aynı dersin 2 farklı dönemini alabilir miyiz ?

Mesaj gönderen mjollnir » 02 Ara 2010, 18:31

Cevap için teşekkürler. Bir an bu sene mezun olma imkanım yok diye panik yaptım :)

“Diğer Dersler” sayfasına dön