Açık Lise Soru Bankası ve Yardımcı Ders Kitapları

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

İlayda18

Açık Lise Soru Bankası ve Yardımcı Ders Kitapları

Mesaj gönderen İlayda18 » 02 Şub 2010, 18:44

İlayda Açık Lise Yayınlarına ait

Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem Yardımcı Ders Kitabı

(Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış serinin 1. kitabıdır.
Alanında en kapsamlı ilk ve tek kitap olma özelliğini taşımaktadır.
Açık Öğretim Lisesi Yardımcı Ders Kitabı 1. Dönem,
Türk Edebiyatı 1, Matematik 1, Coğrafya 1, Dil ve Anlatım 1, Kimya 1, Biyoloji 1, Yabancı Dil 1, Fizik 1,
Tarih 1, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 1 ve Sağlık 1 derslerini kapsar.
Kitap içerisinde Konu Anlatımları, Konu Tarama Testleri, Çözümlü Sorular, Ünite Soruları, ve Deneme Sınavları vardır.
Tam 512 Sayfadan oluşmaktadır.)

Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem Yardımcı Ders Kitabı

(Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış serinin 2. kitabıdır.
Alanında en kapsamlı ilk ve tek kitap özelliğini taşımaktadır.
Açık Öğretim Lisesi Yardımcı Ders Kitabı 2. Dönem,
Türk Edebiyatı 2, Matematik 2, Coğrafya 2, Dil ve Anlatım 2, Kimya 2, Biyoloji 2, Yabancı Dil 2, Fizik 2,
Tarih 2, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2 ve Sağlık 2 derslerini kapsar.
Kitap içerisinde Konu Anlatımları, Konu Tarama Testleri, Çözümlü Sorular, Ünite Soruları, ve Deneme Sınavları vardır.
Tam 532 Sayfadan oluşmaktadır. )

Açık Öğretim Lisesi Soru Bankası 1 Yardımcı Ders Kitabı

(Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış Soru Bankası serisinin 1. kitabıdır.
Alanında Açık Lise Soru Bankası olarak ilk ve tek kitap özelliğini taşımaktadır.
Açık Öğretim Lisesinde bulunan toplam 163 derse ait her birinden ayrı ayrı olmak üzere tüm dönem konularını kapsar.
Tam 512 Sayfa ve 9780 sorudan oluşmaktadır.)

Açık Öğretim Lisesi Soru Bankası 2 Yardımcı Ders Kitabı

Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış Soru Bankası serisinin 2. kitabıdır.
Soru Bankası 1 Kitabının devamı niteliğinde ve tamamen farklı sorulardan oluşmaktadır.
Açık Öğretim Lisesinde bulunan toplam 185 derse ait her birinden ayrı ayrı olmak üzere 1. dönemden 8. döneme kadar olan tüm konuları kapsar.
Tam 730 Sayfa ve 11100 sorudan oluşmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş vermek için alttaki sitelerimizi ziyaret ediniz.

www.ilayda.com.tr
www.aciklisekitap.com

İletişim: İlayda Açık Lise Yayınları Telefon: (0212) 531 45 89 - 525 22 33 - 621 05 19
En son İlayda18 tarafından 19 Tem 2010, 20:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

JoKeR
Doçent

Re: Açık Lise Soru Bankası ve Yardımcı Ders Kitapları

Mesaj gönderen JoKeR » 02 Şub 2010, 21:30

E bunun nerede 3-4-5-6-7-8'i?

İlayda18

Mesaj gönderen İlayda18 » 19 Tem 2010, 20:49

Çok yakında yeni kitaplar çıkıyor.

İlayda18

Mesaj gönderen İlayda18 » 04 Ara 2010, 03:07

Açık Öğretim Lisesi Geometri 1-2 Cep Kitabı Çıktı

Resim

Açık Lise Geometri 1-2 Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış Cep serisinin 1. kitabıdır.
Alanında en kapsamlı ilk ve tek kitap özelliğini taşımaktadır.
Açık Öğretim Lisesi Geometri 1-2 Yardımcı Ders Kitabı 1. ve 2. Dönem Konularını kapsar.
Kitap içerisinde Konu Anlatımları, Konu Tarama Testleri, Bol Çözümlü Sorular, Ünite Soruları, Konularına göre çıkmış sorular ve Deneme Sınavları vardır. Tam 496 Sayfadan oluşmaktadır.

Geometri 1 Konuları
(Temel Kavramlar Nokta, Doğru, Düzlem, Açılar, Doğrunun Analitik İncelenmesi, Vektörler, Üçgenler, Açık Kenar Bağlantıları, Açı Ortay Bağıntıları, Kenar Ortay Bağıntıları, İkizkenar Üçgen, eşkenar Üçgen, Çokgen Kavramı, Dörtgenler, Yamuk, Paralel Kenar, Dikdörtgen, Kare, Üçgenlerde Benzerlik, Prizmalar, Küp, Piramit)

Geometri 2 Konuları
(Çember, Çemberin Temel Özellikleri, Çemberlerde Açı, ve çevre Uzunluğu, Daire ve Dairenin Alanı, Silindir, Koni, Küre)

Sipariş Vermek için ;

www.aciklisekitap.com www.ilayda.com.tr/kitap/

İlayda Açık Lise Yayınları İlayda Dershanesi iştirakidir.
Adres: Fevzipaşa Caddesi No:73 Fatih - İstanbul Tel: (212) 525 22 33 - 533 64 19

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön