15-16 Ocak 2011 Sınav Soru ve cevapları

Her Konuda Tartışabilirsiniz
emrahk
Onursal Üye

Re: 15-16 Ocak 2011 Sınav Soru ve cevapları

Mesaj gönderen emrahk » 21 Oca 2011, 07:32

intrepid25; görmemişim mesajını sildim.. :mrgreen:
En son emrahk tarafından 21 Oca 2011, 09:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
intrepid25
Doçent

Mesaj gönderen intrepid25 » 21 Oca 2011, 08:41

emrahk yazdı:Soru ve Cevaplar açıklandı;

http://egitek.meb.gov.tr/sinavlar/sinav ... sp?ID=8435
Yukarda verdiğim linkler az mı geldi :mrgreen:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 21 Oca 2011, 10:01

SuVeYBe yazdı:
beyzi yazdı:bende 12 dersin 9 unundan geçmişim .22 kredi aldım buna şükür.mezun olmam içinde 46 kredim kaldı.
ben geometriden ing. den 100 alana inanmıyorum hele ki bizim gibi kendi imkanlarıyla çalışana üstelik bi alt yapımız olmadan..sanırım hocalar yardım etmiş sınavda :)))))))) ama ne olursa olsun tebrikler ....bide bize denk gelse yardım eden

Burada geometriden 100 alana inanmıyorum derken sanırım beni kastettiniz ..
İnanmayabilirsiniz ama kopya çekmişsiniz demek büyük hata olur. Ben kesinlikle kopya çekmem çektirmem .. Ayrıca bu sınavda diğer sınavlara göre daha disiplinliydi hocalar .. Bayanların çantalarını bile tahtanın önüne sıra koydular oraya aldılar çıkışta verdiler ... :!:

Evet kendi imkanlarımla çalışıyorum ama sınava bir gün kala çalışmıyorum .. Şu an 7. dönemin derslerini çalışmaya başladım ben ..
Zaten alanım da sayısal olduğu için bunu gerektiriyor .. :wink:

Birisi de yaşımı sormuş söyleyeyim 19 yaşındayım. Ve anneminde katkısıyla tüm vakitlerimde ders çalışıyorum.. Yani bulaşıktı felan çok zorlamıyor annem beni sağolsun :)

Suveybe, derslerinize çalışıyorsunuz bizde çalışıyoruz ama bu notlara bende şaştım kaldım doğrusu, zaten kopya çekmek imkansız ama 5'ten aşağı not almamışsınız. ÖSS'de Açık Lise'den sayenizde bir 1. çıkar artık.. :)
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

alper03
Asistan

Mesaj gönderen alper03 » 21 Oca 2011, 14:02

arkadaşlar ben merak ettim bu sorular açıklandı biliyorum ama sorular aol nin resmi sitesinde neden yayınlanmadı acaba

MuhammedEmin
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen MuhammedEmin » 21 Oca 2011, 21:01

SuVeYBe yazdı:
beyzi yazdı:bende 12 dersin 9 unundan geçmişim .22 kredi aldım buna şükür.mezun olmam içinde 46 kredim kaldı.
ben geometriden ing. den 100 alana inanmıyorum hele ki bizim gibi kendi imkanlarıyla çalışana üstelik bi alt yapımız olmadan..sanırım hocalar yardım etmiş sınavda :)))))))) ama ne olursa olsun tebrikler ....bide bize denk gelse yardım eden

Burada geometriden 100 alana inanmıyorum derken sanırım beni kastettiniz ..
İnanmayabilirsiniz ama kopya çekmişsiniz demek büyük hata olur. Ben kesinlikle kopya çekmem çektirmem .. Ayrıca bu sınavda diğer sınavlara göre daha disiplinliydi hocalar .. Bayanların çantalarını bile tahtanın önüne sıra koydular oraya aldılar çıkışta verdiler ... :!:

Evet kendi imkanlarımla çalışıyorum ama sınava bir gün kala çalışmıyorum .. Şu an 7. dönemin derslerini çalışmaya başladım ben ..
Zaten alanım da sayısal olduğu için bunu gerektiriyor .. :wink:

Birisi de yaşımı sormuş söyleyeyim 19 yaşındayım. Ve anneminde katkısıyla tüm vakitlerimde ders çalışıyorum.. Yani bulaşıktı felan çok zorlamıyor annem beni sağolsun :)
Evet kendi imkanlarımla çalışıyorum ama sınava bir gün kala çalışmıyorum.Bu Cevap Gayet Yeterli olurdu.Tebrik ediyorum sizi bu arada bir sayısalcı olupta TM bitirmek beni üzdü.Ama sizin Sayısalcı olarak bitirmenizden sevinç duyarım.
Okul / Alan - Bölüm : AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / TÜRKÇE MATEMATİK
Öğrencilik Durumu : MEZUN
Toplam Dönemi : 8 AOL'de Okuduğu Dönem : 3
Toplam Kredi : 207 Alan Kredi : 84

Mezuniyet Tarihi : 09/08/2010
Diploma Notu : 67,07

Kullanıcı avatarı
rukiye03
Doktor

Mesaj gönderen rukiye03 » 24 Oca 2011, 12:45

bende büttün derslerden geçmişim mat hariç. Zaten mat ve geometriden muaf olacğğm için o dersleri salladm. toplamda geçen sene ve bu sene kredilerm toplamı = 56kredi(ztn ilk senenmdi bir mayısda girdm birde bu sınavda)

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 24 Oca 2011, 19:18

iş yoğunluğundan berbat geçti 5 kredi eksikle mezuniyet için mayısı beklicem
ama ygs'ye başvurabilmek paha biçilemez 8) :mrgreen:
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön