Düz lise mezuniyet

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Düz lise mezuniyet

Mesaj gönderen kripton » 06 Haz 2011, 11:05

Arkadaşlar bu liseden mezuniyet olayını bi kafamda netleştiremedim. :wink: Açık lisenin sitesinden bakıyorum. 192 kredi ve alan kredisi 80 diyor. Şimdi benim alanım yok. O halde ben 192 krediyi tamamladığımda, en az 8 dönem okuduğumda (ortak derslerimin hepsini de vermişsem) mezun mu olmuş oluyorum :?: :?:

Resim

byMRZ
Uzman Doktor

Re: Düz lise mezuniyet

Mesaj gönderen byMRZ » 06 Haz 2011, 12:34

bunu bende cozemedım cagrı merkezını aradıgımda alanlar kaldırıldı demıstı ama bazıları 4 doneme kadar kaldırıldı dıyolar kafam karıstı bnımde :?:

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 06 Haz 2011, 22:52

kripton yazdı:Arkadaşlar bu liseden mezuniyet olayını bi kafamda netleştiremedim. :wink: Açık lisenin sitesinden bakıyorum. 192 kredi ve alan kredisi 80 diyor. Şimdi benim alanım yok. O halde ben 192 krediyi tamamladığımda, en az 8 dönem okuduğumda (ortak derslerimin hepsini de vermişsem) mezun mu olmuş oluyorum :?: :?:
Alanlar sadece 4. ve alt dönemler için kaldırıldı. Bundan sonrada yeni kayıt olanlar alansız bir aöl-maöl görecekler. Sen kredini tamamlamaya bak, mezun olursun.
Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. (Hz.Ali a.s)
Öğrencilik Durumu:Mezun
Diploma Notu:63,28

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 07 Haz 2011, 05:43

Alanı olmayan öğrenciler Ortak dersleri bitirince seçmelilere yönelecekler, Ortak derslerin 110 kadar kredisi var. Kalan kredi için seçmeli dersleri seçecekler, sanki alan dersi seçer gibi. Bu arada alanlar AÖL'de kalktı MAÖL'de aynen devam...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön