ÖSYS DİPLOMA NOTLARI İŞLEMLERİ

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Asrım zenan
Doktor

ÖSYS DİPLOMA NOTLARI İŞLEMLERİ

Mesaj gönderen Asrım zenan » 28 Haz 2011, 09:19

Arkadaşlar,ÖSYS DİPLOMA NOTLARI İŞLEMLERİ Acıklandı..
Ben bunu nasıl ögrenicem.
Kullanıcı Kodu falan soruyor.bu bilgileri halk eğitimden mi alıcam.?

Bende adını haykıracak bir nefes çığlık bile olsa..Susar mıydım sen giderken ardından çığlık çığlığa.Bende kollarından tutacak az biraz cesaret olsa.Bırakır mıydım sence seni ömrüm boyunca ..

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Re: ÖSYS DİPLOMA NOTLARI İŞLEMLERİ

Mesaj gönderen gülbeyaz » 28 Haz 2011, 09:32

2011 ösys tıklayp aday bilgilerimizden bakıyormuşuz ben baktım ama bir şey yazmıyordu.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 28 Haz 2011, 09:40

Aynen bende baktım yazmıyor...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Asrım zenan
Doktor

Mesaj gönderen Asrım zenan » 28 Haz 2011, 09:46

Napıcaz peki..

Bende adını haykıracak bir nefes çığlık bile olsa..Susar mıydım sen giderken ardından çığlık çığlığa.Bende kollarından tutacak az biraz cesaret olsa.Bırakır mıydım sence seni ömrüm boyunca ..

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 28 Haz 2011, 10:30

ÖSYM sitesinde adaylar kendi bilgilerini 25-26 Haziran arasına görebilirler diyor. Acaba bu tarihlerde gösterip sonra sistemden kaldırmışlar mı? Birde bizim ortalamalar hesaplandı mı oda şüpheli. Ben mezun durumuna geçmeliyim ama henüz Aktif gözüküyorum. Çağrı Merkezine mesaj attım ama cevap yazılmadı...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 28 Haz 2011, 10:38

yok ben dünde baktım yine hiç bir şey yazmıyordu.sanırım biz açık liseli olduğumuz için yazmadılar :(

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 28 Haz 2011, 10:41

Bu durumun Açık Liseli olmamızla ilgisi olamaz. Çünkü böyle bir bilgiyi aday işlemlerine koymuşlarsa herkes için standart bir buton koyarlar, tıpkı dilekçe ve diğer butonlar gibi diploma notu işlemleri butonu koyarlardı. Ama ÖSYM'den bahsediyoruz. Deveye sormuşlar neren eğri.... hikayesi misali bir kurum bu... :D

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 28 Haz 2011, 10:53

he yok ben o yüzden demedim diğer sitelere baktığımda hepsinin notları eklenmş normal okuyorlar onlar ama etrafımda giren diğer aöl lülere sordumda onlarda da yok not kısmı :)

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 28 Haz 2011, 10:56

:? O zaman Açık Liseliler üvey evlat muamelesi görüyor, heryerde olduğu gibi...

Mustafa Kemal Atatürk

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 28 Haz 2011, 11:55

Şimdi içime bir kurt düştü. AÖL bizim ÖSYS sınavlarına katıldığımızı nerden biliyor ki bizim not ortalamamızı ÖSYM'ye bildirsin? YGS'ye başvururken Halk Eğitim'e sadece belgeleri imzalattık, onlar sisteme bunlar YGS'ye başvuruyor felan diye girmediler ki.. (Komplo teorisi mi üretiyorum nedir?) :D

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 28 Haz 2011, 11:58

emrahk yazdı:Şimdi içime bir kurt düştü. AÖL bizim ÖSYS sınavlarına katıldığımızı nerden biliyor ki bizim not ortalamamızı ÖSYM'ye bildirsin? YGS'ye başvururken Halk Eğitim'e sadece belgeleri imzalattık, onlar sisteme bunlar YGS'ye başvuruyor felan diye girmediler ki.. (Komplo teorisi mi üretiyorum nedir?) :D
ay benimde içime kurt düşürdün ya ama biz okuldan kayıt yaparken aöl diye kayıt yapılıyor ya ösym otomatik olarak sistemden alması gerekmezmi ya da aöl gönderiyordur onalara not ortalamımızı off çok kötü oldu bu ya nerden geldi aklına :|

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 28 Haz 2011, 12:12

Sen önceki mesajında yazmıştın ya, diğer sitelerde baktım örgün okullular sistemden notlarına bakıyormuş biz Açık Liseliler bakamıyoruz birtek diye ondan komplo üreteyim dedim :D Şaka biryana şimdi örgün liselerde ÖSYS sınavlarına taş çatlasa 50-60 kişi başvurur ve bunları okul yönetimleri bilir doğal olarak ve notlarını ÖSYM'ye yollamaları kolay olur. Bizde öyle değil, bizim okulda Türkiye'nin dört bir yanından başvuranları tektek nerden bilecekler diye düşündüm biran? Ama vardır bir tekniği kesin...

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Mesaj gönderen gülbeyaz » 28 Haz 2011, 12:23

enminim vardır bir yöntemi ama ben çok korkuyorum ya bir terslik çıkacak diye zaten dilekçemde bugün teslim edlimiş. inş bu dip. puanı konusunda bir sorun çıkmazda yüksek puanlar alırız. inş hepimiz 60 üzerinde okul puanı alırız. :)

simaymine
Acemi

Mesaj gönderen simaymine » 28 Haz 2011, 12:38

of arkadaslar herkesın ışlenmış nıye bızım yok bı sorun cıkmaz umarım :(

serenity
Doktor

Mesaj gönderen serenity » 28 Haz 2011, 13:37

geçen sene de böyleydi galiba
ama emin değilim

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön