Önemli!

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

icemilch
Yardımcı Asistan

Önemli!

Mesaj gönderen icemilch » 22 Ağu 2011, 22:44

mrb. arkadaslar. aol sitesindeki bu not icin biriniz beni aydinlatabilir mi? can SIKICI olmaya basladi :roll:

Not: Öğrenimlerine "Alansız" olarak devam eden öğrencilerimiz henüz mezuniyet aşamasına gelmemişlerdir.

neden gelememislerdir, ne zaman geleceklerdir?

ne istedigine dikkat et™­

icemilch

Kullanıcı avatarı
gülbeyaz
Doçent

Re: Önemli!

Mesaj gönderen gülbeyaz » 23 Ağu 2011, 11:32

icemilch yazdı:mrb. arkadaslar. aol sitesindeki bu not icin biriniz beni aydinlatabilir mi? can SIKICI olmaya basladi :roll:

Not: Öğrenimlerine "Alansız" olarak devam eden öğrencilerimiz henüz mezuniyet aşamasına gelmemişlerdir.

daha yeni bir uygulama olduğu için alansız öğrenciler yeterli döneme ve krediye sahip değillerdir henüz sanırım önümüzdek sene mezun durumuna gelrler

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 23 Ağu 2011, 13:12

icemilch yazdı:mrb. arkadaslar. aol sitesindeki bu not icin biriniz beni aydinlatabilir mi? can SIKICI olmaya basladi :roll:

Evet aynen öyle. Korkulacak endişelenecek bir durum yok. Ben 2010 mayıs sınavı ile başlamıştım açık liseye. Bölümüm sözeldi. Ama ben 2 dönem okuduktan sonra alanlar kaldırıldı ve ben 3. döneme alansız olarak başladım. Sanırım ilk alansız okuyanların içindeyim. Dolayısı ile 8 dönemimin dolması için temmuz 2012 sınavlarına girmem gerkiyor.

Süperman olsam temmuz 2012 den önce bitiremem zaten. :lol:
Resim

nurgül gültekin
Çırak

Mesaj gönderen nurgül gültekin » 23 Ağu 2011, 13:33

çağdaş türk ve dünya tarihi dersini seçeniniz var mı hiç nasıl bir derstir zor muu? sadece 15 krediye ihtiyacım var olabıldıgınce sozel ders secmeye calısıyorum 15 gunde anca yetıstırebılırım cunku..

icemilch
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen icemilch » 23 Ağu 2011, 13:59

bak simdi oldu iste. cevaplariniz icin tesekkur ederim arkadaslar. cok naziksiniz. cok takmistim ben bu nota :) alan da secemiyorum daha da kotuye gidiyordu ama simdi oldu. kafamda soru isareti kalmadi :) teskler tekrar.
ne istedigine dikkat et™­

icemilch

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön