Diploma Bayramı...

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Diploma Bayramı...

Mesaj gönderen colin_erkan » 30 Ağu 2011, 17:24

Arkadaşlar öncelikle herkesin Ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederim..Bugün can sıkıntısından öğrenci girişi yapıp diploma bilgilerime bakıyım dedim daha önce diploma basıldımı bölümünde hayır yazıyodu şimdi baktığımda ise evet yazıyo,forumdaki diğer başlıklarda okuduğum kadarıyla meslek liseli öğrencilerin diploması geç yollanıyomuş çıkma belgesi almam içinde diploma nosunun verilmemiş olması gerekiyomuş kafama takıldı çünkü bayramdan sonra aöf kayıtları başlıcak napıcağımı şaşırdım çağrı merkezini aradım şansa biri çıkar dedim belki,helal olsun çalışıyolarmış onlarda :) bi bayan çıktı öğrenci numaramı söyledim diplomanız basılmış kargoya verilmiş dedi cuma gününden itibaren alabilirsiniz dedi,bende dedim duyduğum kadarıyla mesleki açıköğretim okuyanların diplomasının gelmesi ekimi bulur falan demişlerdi dedim bayan ise üniversiteye kayıt yaptırıcak öğrenciler mağdur olmasın die yaptık dedi eğer doğruysa ve ben cuma günü harcımı yatırıp diplomamı alırsam harbiden ikinci bayramı yaşıcam inşşşşş :)

CeHeNNeM Buz TuTana Kadar BAYRAMPAŞALIYIZ....!!!
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

Kullanıcı avatarı
bedirhan
Uzman

Re: Diploma Bayramı...

Mesaj gönderen bedirhan » 30 Ağu 2011, 19:26

Bende temmuzda mezun oldum Normal Açık lise bencıkma belgesı aldım ankara dan benımde mı dıplomam basılmıs yanı??
İnsan Olmak Yetmez,Yetmiyor Zaten...Süperman Olmak Lazım Bazen...
Toplam Dönemi : 11
AOL de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 218
Alan Kredi : 80
Durum : MEZUN

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 31 Ağu 2011, 09:32

Çok sevindim Erkan, hayırlı olsun. Kısa sürede diplomana kavuşacaksın. MAÖL'ün böyle bir jest yapması çok güzel...

Bedirhan, sende arayıp sor, meslek liselilerin yollanmışsa mantıken sizin diplomalarda yollanmış olmalı...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

bartu77

Mesaj gönderen bartu77 » 31 Ağu 2011, 11:16

Cümleten bayramımız mübarek olsun

Bende şimdi aradım sordum kargoya vermişler benimkinide çok mutluyum gerçekten barkod numarasınıda verdi ptt nin sitesinden baktım bursadaymış şuan yarın muhtemelen burda olur :D
yok

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 31 Ağu 2011, 12:45

bartu77 yazdı:Cümleten bayramımız mübarek olsun

Bende şimdi aradım sordum kargoya vermişler benimkinide çok mutluyum gerçekten barkod numarasınıda verdi ptt nin sitesinden baktım bursadaymış şuan yarın muhtemelen burda olur :D
Tebrik ederim...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 31 Ağu 2011, 15:55

Hayırlı olsun
Resim

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Mesaj gönderen colin_erkan » 31 Ağu 2011, 20:51

emrahk yazdı:Çok sevindim Erkan, hayırlı olsun. Kısa sürede diplomana kavuşacaksın. MAÖL'ün böyle bir jest yapması çok güzel...

Bedirhan, sende arayıp sor, meslek liselilerin yollanmışsa mantıken sizin diplomalarda yollanmış olmalı...
Teşekkürler emrah abi çok iyiliğin dokundu bana abi,benim gibi sevinen arkdaşlarında gözü aydın diğer arkdaşlarımızda inş en kısa zamanda mezun olup bugünleri görürler...
En son colin_erkan tarafından 01 Eyl 2011, 12:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
(2008 yılında foruma ilk üye olduğumda atmıştım bu imzayı malesef Bayrampaşadan ayrıldım ama bir gün tekrar geri döneceğim...)

bartu77

Mesaj gönderen bartu77 » 31 Ağu 2011, 23:59

emrahk yazdı:
bartu77 yazdı:Cümleten bayramımız mübarek olsun

Tebrik ederim...
teşekkür ederim darısı herkesin başına
yok

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 01 Eyl 2011, 13:32

colin_erkan yazdı:
emrahk yazdı:Çok sevindim Erkan, hayırlı olsun. Kısa sürede diplomana kavuşacaksın. MAÖL'ün böyle bir jest yapması çok güzel...

Teşekkürler emrah abi çok iyiliğin dokundu bana abi,benim gibi sevinen arkdaşlarında gözü aydın diğer arkdaşlarımızda inş en kısa zamanda mezun olup bugünleri görürler...
Darısı üniversite diplomasını görmeye inşallah...

Mustafa Kemal Atatürk

bartu77

Mesaj gönderen bartu77 » 02 Eyl 2011, 15:26

Evet arkadaşlar alan varmı diplomalarını ayrıca sistemde diploma nerde kısmında bişe yazıyormu
yok

Kullanıcı avatarı
colin_erkan
Doktor

Mesaj gönderen colin_erkan » 02 Eyl 2011, 15:29

ben daha alamadım,diploma nerede kısmında bişey yazmıyo sadece diploma defteri nerede bölümünde fatih yazıyo..

bartu77

Mesaj gönderen bartu77 » 02 Eyl 2011, 15:44

Evet bendede aynen öyle yazıyor.Çağrı merkezindeki bayan posta takip numarasını vermişti ordan baktığımda şuan yalovaya ulaşmış fakat halk eğitime gitmemiş daha muhtemelen pazartesi alırız diplomaları
yok

Kullanıcı avatarı
burock
Asistan

Mesaj gönderen burock » 03 Eyl 2011, 19:28

bende diploma basılmamış gözüküyor bende temmuz mezunlarındanım..
Okul / Alan - Bölüm SOSYAL BİLİMLER
Toplam Dönemi : 11 AOL'de Okuduğu Dönem : 7
Toplam Kredi : 193 Alan Kredi : 112
Mezuniyet : Temmuzda Geometriden 3. kez muaf olunca

bartu77

Mesaj gönderen bartu77 » 03 Eyl 2011, 23:52

son 1 gün kaldı pazartesi günü uyanır uyanmaz halk eğitim merkezinin yolunu tutucam
yok

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 04 Eyl 2011, 16:05

bartu77 yazdı:son 1 gün kaldı pazartesi günü uyanır uyanmaz halk eğitim merkezinin yolunu tutucam
Colin_Erkan MAÖL'den mezun oldu, sende mi meslekten mezunsun. Sorumun nedeni bütün herkesin mi diplomaları yollanmış, yoksa sadece meslek mezunlarının mı? Bu AÖL mezunlarına bir açıklama olur...

Mustafa Kemal Atatürk

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön