KEŞKE FORUMDA SOHBET BUTONU OLSA.

Her Konuda Tartışabilirsiniz
canerimo
Doktor

KEŞKE FORUMDA SOHBET BUTONU OLSA.

Mesaj gönderen canerimo » 30 Eki 2011, 15:04

Forumda aynı Facebook ta ki gibi sohbet butonu olsa, çevirimiçi kişilerle anlık chat yapabilsek. Ne güzel olurdu değil mi? Acaba bu mümkün mü?

"İnsanlık da Nasip, Kısmet..."

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ- 4 YILLIK (ALAN YOK)
MEZUN- MEZUNİYET TARİHİ: 14/09/2015
DÖNEM: 10 KREDİ: 196
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

Re: KEŞKE FORUMDA SOHBET BUTONU OLSA.

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 30 Eki 2011, 15:12

Özel mesaj kısmından mümkün olduğu kadar... Burası sadece bilgi paylaşımı için kullanılsın amaçtan şaşmasın diye belli bir sınır içerisinde, yani şuan olduğu gibi olması daha iyi.Tabi bu benim şahsi görüşüm...
Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

canerimo
Doktor

Mesaj gönderen canerimo » 30 Eki 2011, 15:38

Yağmur damlaları yazdı:Özel mesaj kısmından mümkün olduğu kadar... Burası sadece bilgi paylaşımı için kullanılsın amaçtan şaşmasın diye belli bir sınır içerisinde, yani şuan olduğu gibi olması daha iyi.Tabi bu benim şahsi görüşüm...
Doğru haklısınız. Ama anlık chat te de bilgi paylaşımı yapılabilir. Bu sohbet butonu günlük belirli saatlerde aktif olursa gerekli önlemler alınmış olur diye düşünüyorum. Bu da benim şahsi görüşüm.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

Kullanıcı avatarı
MeteHAN
Site Admin

Mesaj gönderen MeteHAN » 30 Eki 2011, 16:58

Açık Lise öğrencilerinin sohbet etmesi için açılmış olan http://www.sohbetmekan.com adresine girerek anlık online sohbet edebilirsiniz.
java iletisine no diyerek sohbet ortamına girebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 30 Eki 2011, 17:03

MeteHAN yazdı:Açık Lise öğrencilerinin sohbet etmesi için açılmış olan http://www.sohbetmekan.com adresine girerek anlık online sohbet edebilirsiniz.
denedim açılmıyorr :mrgreen:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

canerimo
Doktor

Mesaj gönderen canerimo » 30 Eki 2011, 17:23

MeteHAN yazdı:Açık Lise öğrencilerinin sohbet etmesi için açılmış olan http://www.sohbetmekan.com adresine girerek anlık online sohbet edebilirsiniz.
Açılmıyor. Sitede mi yoksa pc de mi sorun var. Java desteğim bile yüklü.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 30 Eki 2011, 17:38

canerimo yazdı:
Açılmıyor. Sitede mi yoksa pc de mi sorun var. Java desteğim bile yüklü.
javada olabilir :lol: pencere açılıyor siyah ekran çıkıyor

Kullanıcı avatarı
simala
Asistan

Mesaj gönderen simala » 30 Eki 2011, 18:11

www.sohbetmekan.com adresindede çok anılarımız var. Bir çok arkadışımla burada tanışmıştık. Eskiden çok kalabalıktı. Şimdi pek kimseyi göremedim. Arkadaşlar şimdi baktımda ekrana gelen jawa uyarısından no seçeneğini seçin o şekilde girebilirsiniz.

Eskiden gelen jawa bu sayfayı çalıştırmamı istermisin diye soru sorardı bize evet(yes) deyip girerdik.

Ancak şimdiki son sürüm jawa iletisi değişmiş bu sayfayı bolklayayımmı(yasaklayıımı) diye soruyor. yes derseniz sayfayı bloklayıp giremiyorsunuz. Ancak No seçeneğini seçerseniz girebilirsiniz. Sanırım bir çok kullanıcı da sizin gibi giremiyor.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 30 Eki 2011, 18:21

evet girdik sonunda :lol:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 30 Eki 2011, 18:27

şimdi kimseyi tabi göremssin çünkü kimse gerçekten yokkk :lol:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 30 Eki 2011, 18:35

simala yazdı:http://www.sohbetmekan.com adresindede çok anılarımız var. Bir çok arkadışımla burada tanışmıştık. Eskiden çok kalabalıktı. Şimdi pek kimseyi göremedim. Arkadaşlar şimdi baktımda ekrana gelen jawa uyarısından no seçeneğini seçin o şekilde girebilirsiniz.

Eskiden gelen jawa bu sayfayı çalıştırmamı istermisin diye soru sorardı bize evet(yes) deyip girerdik.

Ancak şimdiki son sürüm jawa iletisi değişmiş bu sayfayı bolklayayımmı(yasaklayıımı) diye soruyor. yes derseniz sayfayı bloklayıp giremiyorsunuz. Ancak No seçeneğini seçerseniz girebilirsiniz. Sanırım bir çok kullanıcı da sizin gibi giremiyor.

Forumun en kıdemli üyelerinden birisiniz kayıt tarihinize bakılırsa. Mesaj yazmıyorsunuz ama bu başlığı görüp, yorum yaptığınıza göre forumu takip etmeye devam ediyorsunuz. Bu da forumun takipçilerinin çok fazla olduğunu gösteriyor...

Bu arada Windows Live ortamında sohbet edilebilecek bir Açık Lise grubu yıllardır var: group123358@groupsim.com

Eskisi kadar sohbet etmiyoruz burada da ama MSN listenize ekleyip sohbet edebilirsiniz....
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 14 Şub 2012, 18:28

Bu grubu ekledim grup beni dışladı sanırım :D hep çevrimdışı hep çevrimdışı :D

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 14 Şub 2012, 20:11

Eskiden baya aktif bir gruptu ama artık pek önemsenmiyor galiba. Modları farkedince kabuş ederler, eklenirsin ve 24 saat online oluyor o zaman.
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 14 Şub 2012, 20:21

Evet aktif olmadığı belli. Oeski grup tabi üniversiteli olmuştur şimdi ilgilenmemeleri normal. :D

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

KashmiriaN
Doktor

Mesaj gönderen KashmiriaN » 26 Şub 2012, 01:11

Evet hiç ses yok grupta (:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön