diploma hakkında önemli bir soru

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
katre-jess
Acemi

diploma hakkında önemli bir soru

Mesaj gönderen katre-jess » 13 Oca 2012, 13:58

merhabalar benim bu yıl ALLAH izin verirse bitiyor :) Ygs ye başvuru yaptım.
Üniversite de bölüm olarak, Güzel sanatlar resim bölümünü okuyacağım.Ve yetenek sınavları ağustos gibi başlıyor.En kötü ihtimali düşünerek ek sınavda mezun olduğumu düşünüyorum, peki yetenek sınavlarına kayıt için diplomayı nasıl hemen temin edebilirim ki ?
Hemen gönderilmiyor bildiğim kadarı ile, diploma yerine geçen önemli bir belge var mı ?
acil cevap lütfen.kredim 141.
Şimdiden teşekkürler

İnsanlara belirli bilgileri empoze etmek propagandadır...İnsanların hayal güçlerini büyüleyerek bilgi aktarmanın yolu ise eğitimdir... Bizdeki bakanlığın adı Milli Eğitim bakanlığı Değil... MİLİİ PROPAGANDA BAKANLIĞIDIR... a.şerif izgören

emrahk
Onursal Üye

Re: diploma hakkında önemli bir soru

Mesaj gönderen emrahk » 13 Oca 2012, 22:49

Üniversitelere kayıtlar, Eylül'ün ilk haftası yapılıyor. Ve Temmuz sınavıyla mezun olan AÖL öğrencileri, diplomaları ellerine ulaşmış olmayacağı için "çıkma belgesi" denen ve 6 ay geçerli olan diploma yerine geçen belgeyle üniverstelere kaydolabilirler. Bu belgeyi bizzat Ankara'ya gidip, ya da dilekçe ile Temmuz sınavıyla mezun olmandan hemen sonra edinebilirsin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
katre-jess
Acemi

Re: diploma hakkında önemli bir soru

Mesaj gönderen katre-jess » 14 Oca 2012, 12:22

emrahk yazdı:Üniversitelere kayıtlar, Eylül'ün ilk haftası yapılıyor. Ve Temmuz sınavıyla mezun olan AÖL öğrencileri, diplomaları ellerine ulaşmış olmayacağı için "çıkma belgesi" denen ve 6 ay geçerli olan diploma yerine geçen belgeyle üniverstelere kaydolabilirler. Bu belgeyi bizzat Ankara'ya gidip, ya da dilekçe ile Temmuz sınavıyla mezun olmandan hemen sonra edinebilirsin...

hızlı maroton koşusunda hissettim kendimi :P
tamam çok teşekkür ederim emrah :wink:
İnsanlara belirli bilgileri empoze etmek propagandadır...İnsanların hayal güçlerini büyüleyerek bilgi aktarmanın yolu ise eğitimdir... Bizdeki bakanlığın adı Milli Eğitim bakanlığı Değil... MİLİİ PROPAGANDA BAKANLIĞIDIR... a.şerif izgören

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön