Sinir olduğunuz şeyler

Herşey serbest...
Cloudyy
Doktor

Re: Sinir olduğunuz şeyler

Mesaj gönderen Cloudyy » 16 Ağu 2013, 01:43

emrahk yazdı:
Dekan için söylediklerim tamamen ironi Kripton, onun hitapları yüzünden ne tartışmalar oldu, forumdan atıldı vs. Ne yapalım 65 kere yeni nick aldı kurtulamıyoruz işte. :mrgreen: Ayrıca onun çok fırın ekmek yemesi lazım bana dini konularda vaaz vermesi için... :wink:
İronik olduğunu zaten biliyorum. Bunun için okumaya gerek yok :mrgreen: beni çekemeyenler anten taksın benim anlaşabildiğim temiz güzel insanlar da var Allah razı olsun onlardan beni sevmeyenler sevenlerimden daha çok bunu da biliyorum bu forumda hiç kimse beni sevmez zaten sevmesinler de onların sevgilerine ihtiyacım da yok buna lüzumsuz. Bu forumda sadece 3 kişi çok seviyorum isimlerini vermeyeceğim buna da gerek yok. Bu forumu istesem bırakır giderim ama forumun bilgilerine ihtiyacım var bütün ders notlar benim için çok önemli ve forumda kalmamın tek yegane sebebi bu. Beni tenkit edenlere Ordinaryus veya inat diye gelmiyorum buraya. Bu arada özel mesajdan bana demiştin ya kendini çok çabuk belli ediyorsun diye hayır ben kendimi bilerek açığa çıkarıyorum istesem zuhur etmem buraya. Benlik olan bende olan bir şey. Ben ne yapayım
senin dini abuk subuk hadislerinizden bilgilerinizden Emrah anlayacağın kırk fırın ekmek yememe gerek yok sana vaaz da vermem zaten sen bildiklerinin hepsinin 2 katını biliyorum ben ama yeri ve zamanına göre merak etmeyin ayrılacağım gün yakındır ders notlarını please bitirmek üzereyim bu ders notları bana ÖYMM de çok lazım olacak şeyler önemli kısımları alıp gideceğim hehe burgurdan pislik ayrıştırır gibi

Sana gelince kripton saygı çerçevesinde herkes ile alttan alabilen iyi anlaşabilen birisin senin için sadece bunu söyleyebilirim ki ben senin gibi iyi olamıyorum bu devirde hele hele Türkiye gibi bir ülkede iyi olmak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Çünkü dalkavukluk ve kalpazanlık almış başını gidiyor arkasına bakmadan :cry: senin ile görüşlerimiz zıt olabilir ben herkes gibi olmam zaten
çünkü ben çoğu insanların görüşlerine yapılarına ayak uyduramıyorum siz de bana ayak uyduracak değilsiniz. Her insanın çevresi, eğitimi, kültürü, ortamı, ailesi, arkadaşları, ve yaşadığı şehri, gelenekleri görenekleri farklıdır. Ya ayak uyduracağız ya da konuşmayacağız kap kırmaya değmez. Aslında ben iyi bir insanım işte burada ki bazı arkadaşların görüşleri bana o kadar çok şeytani ve ters geliyor ki tepki vermemem mümkün değil!
En son Cloudyy tarafından 16 Ağu 2013, 02:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Zorlukların göbeğinde, fırsatlar yatıyor.

Açık Öğretim Lisesi - Sosyal Bilimler
MEZUN

Kullanıcı avatarı
4Revenge
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen 4Revenge » 16 Ağu 2013, 02:09

Sinir olmaya sinir oluyorum. "Delendirmeyin beni" repliğini yapıştırırım direk. :evil:
  • Gelecekte Bir gün Gelecek..!

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 16 Ağu 2013, 04:41

Cloudyy yazdı:
emrahk yazdı:
Dekan için söylediklerim tamamen ironi Kripton, onun hitapları yüzünden ne tartışmalar oldu, forumdan atıldı vs. Ne yapalım 65 kere yeni nick aldı kurtulamıyoruz işte. :mrgreen: Ayrıca onun çok fırın ekmek yemesi lazım bana dini konularda vaaz vermesi için... :wink:
İronik olduğunu zaten biliyorum. Bunun için okumaya gerek yok :mrgreen: beni çekemeyenler anten taksın benim anlaşabildiğim temiz güzel insanlar da var Allah razı olsun onlardan beni sevmeyenler sevenlerimden daha çok bunu da biliyorum bu forumda hiç kimse beni sevmez zaten sevmesinler de onların sevgilerine ihtiyacım da yok buna lüzumsuz. Bu forumda sadece 3 kişi çok seviyorum isimlerini vermeyeceğim buna da gerek yok. Bu forumu istesem bırakır giderim ama forumun bilgilerine ihtiyacım var bütün ders notlar benim için çok önemli ve forumda kalmamın tek yegane sebebi bu. Beni tenkit edenlere Ordinaryus veya inat diye gelmiyorum buraya. Bu arada özel mesajdan bana demiştin ya kendini çok çabuk belli ediyorsun diye hayır ben kendimi bilerek açığa çıkarıyorum istesem zuhur etmem buraya. Benlik olan bende olan bir şey. Ben ne yapayım
senin dini abuk subuk hadislerinizden bilgilerinizden Emrah anlayacağın kırk fırın ekmek yememe gerek yok sana vaaz da vermem zaten sen bildiklerinin hepsinin 2 katını biliyorum ben ama yeri ve zamanına göre merak etmeyin ayrılacağım gün yakındır ders notlarını please bitirmek üzereyim bu ders notları bana ÖYMM de çok lazım olacak şeyler önemli kısımları alıp gideceğim hehe burgurdan pislik ayrıştırır gibi

Sana gelince kripton saygı çerçevesinde herkes ile alttan alabilen iyi anlaşabilen birisin senin için sadece bunu söyleyebilirim ki ben senin gibi iyi olamıyorum bu devirde hele hele Türkiye gibi bir ülkede iyi olmak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Çünkü dalkavukluk ve kalpazanlık almış başını gidiyor arkasına bakmadan :cry: senin ile görüşlerimiz zıt olabilir ben herkes gibi olmam zaten
çünkü ben çoğu insanların görüşlerine yapılarına ayak uyduramıyorum siz de bana ayak uyduracak değilsiniz. Her insanın çevresi, eğitimi, kültürü, ortamı, ailesi, arkadaşları, ve yaşadığı şehri, gelenekleri görenekleri farklıdır. Ya ayak uyduracağız ya da konuşmayacağız kap kırmaya değmez. Aslında ben iyi bir insanım işte burada ki bazı arkadaşların görüşleri bana o kadar çok şeytani ve ters geliyor ki tepki vermemem mümkün değil!
Dekan çok dokunaklı yazmışsın yine ya... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sen kötü birisin diyen yok ki, sanal ortamda iyi veya kötü diye insanları ayrıştıranlar yanılabiliyor. Yani bir insanın herkesle tartışması, kavgacı olması onun kötülüğünü göstermez, tıpkı herkesle iyi geçinen Polyannaların da iyi insan olduğu anlamına gelmediği gibi. Senin şu çenen olmasa şeker gibi adam olacaksın da, biz göremeyeceğiz bence. :mrgreen:

Forum babamızın malı değil, kimseyi de kovmuyoruz, espri yaptım. Sadece Emrah42 arkadaşımızın ders notları için forumda olduğunu itiraf etmen de ayrıca çıkarcılığının kanıtı... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 16 Ağu 2013, 04:48

İnsanlar genelde iyidir zaten. Hepimiz bir imtihanın içerisindeyiz ve hepimiz eksik ve kusurlarımızla birlikte gayret edip olgunlaşma yolunun yolcusuyuz.

Bazen hak zannedip yanlışa sarılabilir, sonra yanlışımızı anlayıp düzeltebiliriz. İnsanız çünkü. Bu yüzden benim fikirlerime çok zıt insanlara bile hakaret etme yolunu seçmemeye çalışıyorum. Konuşurken üslup benim için önemli. Kimsenin kimseyle dalga geçmesini hakaret etmesini hafife almasını sevmiyorum. Herkes bu hassasiyete sahip olsa sanki daha güzel tartışma ortamı olabilir.

Kişiliklerimize, inancımıza hakaret etmeden, dalga unsuruna başvurmadan sadece fikirleri çarpıştırabilsek sanırım güzel olacak.
Resim

Kullanıcı avatarı
ghost38
Doktor

Mesaj gönderen ghost38 » 16 Ağu 2013, 04:54

eyvallah kardeşim ne iyi dedin.
Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır
Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır
Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır
Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır

Kullanıcı avatarı
zeynepşahinn
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen zeynepşahinn » 16 Ağu 2013, 05:16

pskolog yazdı:aslında çok basit şeylere kızıyoruz artık 7 den 70 herkes sinir oldum diyor...oysa boşuna öfke kendimize zarar :wink:
aynen öfkeyle kalkan zararla oturur zaten değmez ama insanın sabrınında bi sınırı var aşılınca kızıyoruz ister istemez...
Ne zaman birine güvenmeye kalksam geçmişim ensemden tutar ve fısıldar '' ne çabuk unuttun ''

Kullanıcı avatarı
zeynepşahinn
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen zeynepşahinn » 16 Ağu 2013, 05:17

AytenO yazdı:kaba saba küfürlü konuşan insanlara (özellikle kadınlar çekici olduklarını sanıyorlar ama iticinin dibiler)

başkalarının mutsuzluklarıyla mutlu olanlara, dış görünüşle dalga geçenlere (özellikle sizlere acıyorum çok üzülüyorum sizin adınıza)

bilip bilmeden başkalarına son derece eminmiş gibi birşeyleri aktarıp huzur kaçıran insanlara çok ama çok sinir oluyorum.

evet hepimiz insanız hiç birimiz dört dörtlük değiliz ama konuyu görünce bunları yazmak geldi içimden. hepimizin kusurları hataları var ama bu yazdıklarım bir insanın düzeltebileceği türden davranışlar.

saygılar.
bu laf banamıydı yani ha bide böyle insanlara sinir oluyorum denk geldi... :cry: :cry: :cry: :cry:
Ne zaman birine güvenmeye kalksam geçmişim ensemden tutar ve fısıldar '' ne çabuk unuttun ''

Kullanıcı avatarı
zeynepşahinn
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen zeynepşahinn » 16 Ağu 2013, 05:18

4Revenge yazdı:Sinir olmaya sinir oluyorum. "Delendirmeyin beni" repliğini yapıştırırım direk. :evil:
AHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Mesaj gönderen sezgii » 16 Ağu 2013, 05:59

pskolog yazdı:aslında çok basit şeylere kızıyoruz artık 7 den 70 herkes sinir oldum diyor...oysa boşuna öfke kendimize zarar :wink:
Fena halde haklısın ^^%%+^+'^+'!'^!'%+^&%+/%&(&/)/()))=?=)_)=()=/(&//(%&&^+%^+£>#>£$£#½${
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 16 Ağu 2013, 06:35

[/quote]

Dekan çok dokunaklı yazmışsın yine ya... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sen kötü birisin diyen yok ki, sanal ortamda iyi veya kötü diye insanları ayrıştıranlar yanılabiliyor. Yani bir insanın herkesle tartışması, kavgacı olması onun kötülüğünü göstermez, tıpkı herkesle iyi geçinen Polyannaların da iyi insan olduğu anlamına gelmediği gibi. Senin şu çenen olmasa şeker gibi adam olacaksın da, biz göremeyeceğiz bence. :mrgreen:

Forum babamızın malı değil, kimseyi de kovmuyoruz, espri yaptım. Sadece Emrah42 arkadaşımızın ders notları için forumda olduğunu itiraf etmen de ayrıca çıkarcılığının kanıtı... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

Ben şu çene konusunda gerçekten çok haklısın iğdeleyici bir çeneye sahibim nazar değmesin:))))
Forum babamızın malı değil dedin ama DeKaN fıstık gibi hesabımı kapattınız Hem de bir hiç uğruna gitti pisi pisine gitti hesabım bu konuda çok canım acıyor DeKaN ismi bu forumda ki bütün üyelerin isminden de çok farklı tabiri caiz ise bana göre öyle ama kovulduk daha sonra diğer hesaplarımda kapatıldı durduk yere kapandı Kapanma sebebi de şu sırf imzama #DirenDeKaN'' YAZDIM DİYE KAPANDI başka hiç kimse ile bir sorunum yok. Bazen DeKaN hesabıma giriş yapıyorum hem şifreyi unutmamak için hem de bir nevi ümit ile açılır diye oturum aç yapıyorum ama yine ümitliyim.

MEZUN

AytenO
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen AytenO » 16 Ağu 2013, 16:03

zeynepşahinn yazdı:
AytenO yazdı:kaba saba küfürlü konuşan insanlara (özellikle kadınlar çekici olduklarını sanıyorlar ama iticinin dibiler)

başkalarının mutsuzluklarıyla mutlu olanlara, dış görünüşle dalga geçenlere (özellikle sizlere acıyorum çok üzülüyorum sizin adınıza)

bilip bilmeden başkalarına son derece eminmiş gibi birşeyleri aktarıp huzur kaçıran insanlara çok ama çok sinir oluyorum.

evet hepimiz insanız hiç birimiz dört dörtlük değiliz ama konuyu görünce bunları yazmak geldi içimden. hepimizin kusurları hataları var ama bu yazdıklarım bir insanın düzeltebileceği türden davranışlar.

saygılar.
bu laf banamıydı yani ha bide böyle insanlara sinir oluyorum denk geldi... :cry: :cry: :cry: :cry:

laf neden sana olsun anlamadım :? ben genel olarak yazdım...
Ya söyleyen, öğreten bilgin ol, ya dinleyen belleyen öğrenci, üçüncüsü olma.

Kullanıcı avatarı
zeynepşahinn
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen zeynepşahinn » 16 Ağu 2013, 16:11

AytenO yazdı:
zeynepşahinn yazdı:

saygılar.

laf neden sana olsun anlamadım :? ben genel olarak yazdım...

yok yani sitede ben kaba sözcükler kullandım ve siz kadınlardan bahsettiniz herneyse forumu tekrar okursanız anlarsınız kendi yazdığınız iletiyi okuyun lütfen

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 16 Ağu 2013, 17:51

[/quote]

Sadece Emrah42 arkadaşımızın ders notları için forumda olduğunu itiraf etmen de ayrıca çıkarcılığının kanıtı... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

Hayır yanlış düşünüyorsun zaten siz beni istemiyorsunuz ve çok açık ve net biçim de kriptona da söyledin 60 kere küsurat kovduğunu ama tekrar tekrar hesap açtığımı ve benim tekrar tekrar hesap açmamın sebebi bu forum da ki sevdiğim insanlardan kopmamaya çalışıyorum ki sen hep engel oldun. Yoksa menfaat ile işim olmaz, menfaat kapitalizmcilerin işidir.

MEZUN

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 16 Ağu 2013, 18:18

Yok öyle yağma, Dekan nickinin neden yasaklandığını sen çok iyi biliyorsun. Sana birçok kez uyarı yaptık, ben dahil hakaret etmediğin, aklınca alay etmediğin kimse kalmadı be forumda. Daha ne bekliyorsun, seni tebrik etmemizi mi?

Metehan adminin gözüne fazla batarsan bence Cloudyy nicki için de hava baya bulutlanacak gibi. En iyisi şansını zorlama...

Dekan tarihin tozlu raflarında yerini aldı, alkışlarla yaşayacak artık... :cry:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 16 Ağu 2013, 18:55

emrahk yazdı:Yok öyle yağma, Dekan nickinin neden yasaklandığını sen çok iyi biliyorsun. Sana birçok kez uyarı yaptık, ben dahil hakaret etmediğin, aklınca alay etmediğin kimse kalmadı be forumda. Daha ne bekliyorsun, seni tebrik etmemizi mi?

Metehan adminin gözüne fazla batarsan bence Cloudyy nicki için de hava baya bulutlanacak gibi. En iyisi şansını zorlama...

Dekan tarihin tozlu raflarında yerini aldı, alkışlarla yaşayacak artık... :cry:
Yağma mı ben kimseye yağ çekmem, Hay Hay bu ne cüret bu ne kuru iftira Uyarı mı uyarı mı? Bana hiç uyarı gelmedi yalan söylemeyin ve durduk yere de çamur atmayın bir operatör olarak hiç kuru iftira atmaya utanmıyor musunuz? Ben hiç kimse ile dalga geçmedim kendileri öyle anlıyorsa ben ne yapayım ne yani konuşur iken azıcık nükteye yer veremeyecek miyim? Ne anlamı kaldı forumun biri çıkar der ki peygamber küpe takmış ya sana soruyorum sen inanıyor musun peygamberin küpe taktığına biri çıkar der ki saz çalmak helaldir ibadettir bilmem ne bilmem ne sen inanıyor musun? bunlara? Biri çıakr der ki Yavuz Sultan Selim müslümandır kahramandır yemişim onun müslümanlığını kahramanlığını, Bu düşünceler küllü yalan bana ters tamam mı?Halbu ki melun yavuz kaç bin tane bebek çoluk yaşlı demeden binlerce aleviyi katletmiş soysuz bir köpektir Ben haksızlığı savunmasınlar diye yanlış bilgilere girmesinler diye böyle düşündüm biri çıkar der ki; Kapanmak haramdır yani örtü takmak haramdır bu ne cüret böyle bu sözü söylemesi için kim bilir ne kadar heyecan ve haz verici yazmıştır bu cümleyi Kur'an da ayetler var örtünme ile ilgili ne yani bacılarımız kızlarımız açık mı gezsin dekolte mi giyinsin pavyonlara mı çıksın lüt kavmi gibi mi olmak istiyorsunuz şehvetinizi yolundan giderek hayvanlardan daha aşağılık mı olmak istiyorlar din bu mudur? İslam bu mudur eğer bu düşünceyi savunan o hurafelere sesleniyorum buradan islam dediğiniz bu mudur? Açık gezmek içki içmek kumar oynamak onlara göre din anlayışı bu demektir ben onların bu düşüncelerine tepki verdim bunlara karşı cephe aldım siz de bana karşı cephe aldınız oysa ki siz de onlardansınız?

Emrah Allah şahidimdir ki boş yere gitti o hesabım hem de pisi pisine?
Yağmaymış ne yağması yemişim yağmayı
Ben hiç bir zaman kimse ile boş yere boş kap diye tartışmam ve ÇAM DEVİRMEM benim tartıştığım insanlar İslama nifak sokan dilsiz şeytanlardır. Onlar benim yazdıklarımı görüyor ama seslerini çıkaramıyorlar hani nerede benim ile o tartışan hurafeler yobazlar nifak tohumu ekenler nerede söyler misin? Ya elini vicdanına koy bunları savunacak insanları banlayacağına beni banladın bloke ettin halbu ki bana hiç uyarı gelmedi istersen bir kontrol et bilemeyeceğim artık naparsınız. Karabulutlar müjde getirir bilmez misin yağmur getirir :mrgreen:

işte haram tohumunun bir parçası;
Resim

MEZUN

“Serbest Kürsü” sayfasına dön