Durumlar nasıl?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
kubraDT
Çırak

Re: Durumlar nasıl?

Mesaj gönderen kubraDT » 25 Oca 2009, 16:37

arkadaslar sınavlar harika idi.... ikinci kayıta daha çok kredi almayı düşünüyorumm:d umarım sizinde iidir:D:D

...HaYaT...

mavi_buketler
Asistan

Mesaj gönderen mavi_buketler » 25 Oca 2009, 16:37

AvriLovski yazdı:ya öyle bni aşırı zorlayan bi ders yoktu ama kafamı taktım bi kere. eski girenler bilirler. ne zaman cevap anahtarı ve soruları nette yayınlarlar??

sonuçlar ne zmn açıklancak bilen var mı
Bu hafta içinde yayınlanır büyük ihtimal. Geometriden dersin varmıydı ?

Kullanıcı avatarı
AvriLovski
Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen AvriLovski » 25 Oca 2009, 16:39

mavi_buketler yazdı:
AvriLovski yazdı:ya öyle bni aşırı zorlayan bi ders yoktu ama kafamı taktım bi kere. eski girenler bilirler. ne zaman cevap anahtarı ve soruları nette yayınlarlar??

hayır sosyal bilimler öğrencisiyim :)

bu arada ben eğer 30 kredi alırsam bu sınavda kredim mezun olmaya yetiyor. İlla 8 dönemi tamamlamam mı gerekiyor?
Avril Lavigne & Alexander Rybak Forever
http://www.alexanderrybaktr.com
http://www.heyavril.net

mavi_buketler
Asistan

Mesaj gönderen mavi_buketler » 25 Oca 2009, 16:44

AvriLovski yazdı:
mavi_buketler yazdı:

hayır sosyal bilimler öğrencisiyim :)

bu arada ben eğer 30 kredi alırsam bu sınavda kredim mezun olmaya yetiyor. İlla 8 dönemi tamamlamam mı gerekiyor?
8 Dönem şart diye biliyorum ah sistem beni öldürecek. Örgün eğitimden mi geçiş yaptın?

Kullanıcı avatarı
AvriLovski
Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen AvriLovski » 25 Oca 2009, 16:48

evet örgünden geçiş yaptım bu sene 12.sınıf olcaktm yani
Avril Lavigne & Alexander Rybak Forever
http://www.alexanderrybaktr.com
http://www.heyavril.net

mavi_buketler
Asistan

Mesaj gönderen mavi_buketler » 25 Oca 2009, 16:56

AvriLovski yazdı:evet örgünden geçiş yaptım bu sene 12.sınıf olcaktm yani
Anladım şuanki sisteme ve yazılanlara göre ikinci dönem sınavına da girmen şart , mezuniyet şartı olarak görünüyor çünkü.

mavi_buketler
Asistan

Mesaj gönderen mavi_buketler » 25 Oca 2009, 16:58

Geometri 4 ve 5 analitik geometri 1 bu derslerden sınava giren arkadaşlar acaba sınav sorularını çözebildiler mi çok merak ediyorum dershaneye gitmeme rağmen çok zorlandım.

begüm
Çırak

Mesaj gönderen begüm » 25 Oca 2009, 18:07

valla ne yalan söyliyim bana göre sınav çok çok basitti benim korktuğumda kimya ve biyolojiydi ama şansıma hocaların ikiside yardımcı oldular. yani güzel geçti dünde bugünde :D

Kullanıcı avatarı
laden
Uzman

Mesaj gönderen laden » 26 Oca 2009, 21:23

evet hele şükür sınavıda atlattık.sorulara gelince tarih4,ingilizce3 ,türk edebiyatı4 soruları cok kolaydı.dediginiz gibi geometri soruları bi felaketti.o derslerden girmedim ama bi göz attım.sanırım alanımı degiştirip sosyal bilimlere gecicem.geometri ve mat. sorularını gördükten sonra türkce-matamatik alanında fazla snsım olmadıgını anladım.
dügümlenirken uzun yolların ufukta ucu, bugünde gelmedi hasretle beklenen yolcu!...NFK

mavi_buketler
Asistan

Mesaj gönderen mavi_buketler » 26 Oca 2009, 21:33

laden yazdı:evet hele şükür sınavıda atlattık.sorulara gelince tarih4,ingilizce3 ,türk edebiyatı4 soruları cok kolaydı.dediginiz gibi geometri soruları bi felaketti.o derslerden girmedim ama bi göz attım.sanırım alanımı degiştirip sosyal bilimlere gecicem.geometri ve mat. sorularını gördükten sonra türkce-matamatik alanında fazla snsım olmadıgını anladım.
Matematik sorularını yaptım eminim iyi gelicek ikiside ama geometri 4 ve 5 hiç umudum yok. Öss denemelerini bile çözen ben geometri sorularında kala kaldım.
Hele bir bisiklet sorusu vardı hiç anlam vermedim.
Benim alanım TM inatla direniyorum yıllardır bölümde kalmak için ama bu geometri sorularından sonra değiştirsem mi diye düşünmeye başladım içimede sinmiyor bir yandan 4 yılım bir yanda hayallerim of neden bu kadar zorlaştırıyorlar.
İnanmassınız geçen yıllara ait öss sorularını bile çözdük geometri konularıyla ilgili kendi kendime bunlardan zor çıkmaz diyordum ya hiç bağlantı kuramadım sorularla çok karışıktı.
Of bitsin bu okul ya.

Kullanıcı avatarı
laden
Uzman

Mesaj gönderen laden » 26 Oca 2009, 21:36

kac kredin var mavi_buketler
dügümlenirken uzun yolların ufukta ucu, bugünde gelmedi hasretle beklenen yolcu!...NFK

mavi_buketler
Asistan

Mesaj gönderen mavi_buketler » 26 Oca 2009, 21:42

laden yazdı:kac kredin var mavi_buketler
Toplam 129 alan kredimde 50 şuan. Bu dönem hepsinden geçseydim yaza ek sınavla mezun olurdum ama geometrilerden geçmem için mucize olması lazım.
Çok mücadeleci ve inatçıyımdır ama artık gücüm tükendi beni çalışmak yormadı beni sistemin çıkardığı engeller yıldırdı. Bir bitse bitse. Allahım gelicek mi o günler.
Ya bu sefer haketmiştim çok çalıştım gece 4 lere kadar neye yaradı :(
Ah bu Hüseyin yok mu yaktı beni...

Kullanıcı avatarı
laden
Uzman

Mesaj gönderen laden » 26 Oca 2009, 22:06

bosver isyanlarda olma.bitirmene cok az kalmış.bana kalırsa alanını degiştirme.bu kadar calışıp cabaladıktan sonra alanını degiştirmen alan kredilerini eksiltebilir.gercekten geometri cok ama cok zor mat.de öyle.bu arada hüseyin kim

mavi_buketler
Asistan

Mesaj gönderen mavi_buketler » 27 Oca 2009, 21:11

laden yazdı:bosver isyanlarda olma.bitirmene cok az kalmış.bana kalırsa alanını degiştirme.bu kadar calışıp cabaladıktan sonra alanını degiştirmen alan kredilerini eksiltebilir.gercekten geometri cok ama cok zor mat.de öyle.bu arada hüseyin kim
Hüseyin Çelik.
Aldığı bütün kararlar alehime oluyor.
Orta okuluda dışardan bitirdim. Tek sınavmış eskiden 3yılda bitirme getirdiler 3 yıl öyle süründüm.
Liseye başvurdum 4 yıl oldu.
Lisenin başında seçmeli ders seçtim yeterli sayıya ulaşmadğı için sınavda soru çıkmadı kredi kaybettim dilekçe yazdım MEB e ama dalga geçer gibi dikkat etmeni öneririz dediler.
Ben bu sene 3 kredi yüzünden öss ye giremiyorum ama şu erken bitirme olayı gerçekleşirse ki gerçekleşicektir başkaları üsten ders alıp bitirebilecekken ben ise 3 kredi yüzünden bir sene daha kaybedicem. Birşey yapılamaz mı diye çok başvurdum ama sonuç yok.Bu erken bitirme olayına karşı değilim yapılması gereken birşeydi. Ama bu haksızlıklarda canımı sıkıyor artık.

Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 28 Oca 2009, 13:16

Sınava fazla açalışmamıştım ama beklediğimden de fazla zor değildi sosyla alan okuyan arkadaşlar için diorum bunu tabi :) Bakalım sonucları 4 gözle bekliyoruz artık :wink:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön