15-16 Mayıs 2010 Sınav Soruları Ve Cevapları !!!

Her Konuda Tartışabilirsiniz
GüListaN
Doçent

Re: 15-16 Mayıs 2010 Sınav Soruları Ve Cevapları !!!

Mesaj gönderen GüListaN » 22 May 2010, 11:41

pelin_sitem yazdı:bende baktım 10 dersten girmiştim 7 alan ders , 3 ortak ders o kadar çok çabuk bitirmeme rağmen bu sonuç kötü yaaa 18 alınırmı bi sınavdan helede ben şok oldum resmen hep bir soru iki soru kaybım olmuş 4 dersten geçememişim :roll: :roll: :roll:

şimdi;

toplam kredi:168
alan kredi:76

kredim oldu offf çok az yaaa :roll: :roll: :roll:
olsun pelin yaw üzülme bidahakine daha fazla alırsın inşALLAH...

--->ben çok mu unutkanım ne ,cevapları hatırlayamıyorm..:(
bi dahakine bende yazcam bi yere :D

Kırklareli Üniversitesi <3

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 22 May 2010, 12:20

ya ben zaten tam geçemeyeceğim dersleri sınava girmeden demiştim zor geçerim diye =) mesela mantık kitaplarını hiç açmadım bile :D tarih 5 desen bir soruyla kaçırmışım tarihle pek aram iyi değildir onuda demiştim =) sonuçta hep alan derslerden girdim bir dersin kaybı 4 kredilik bi kaybım oldu hayırlısı toplam kredim 168 . alan kredim 73 oldu mezuniyet için 24 krediye ihtiyacım var hoş ilk kayıt yaptırdığımda baya bir sorun yaşadık şifreler yanlış verilmişti dönem kaybımda oldu :(
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 22 May 2010, 12:25

pelin_sitem yazdı:ya ben zaten tam geçemeyeceğim dersleri sınava girmeden demiştim zor geçerim diye =) mesela mantık kitaplarını hiç açmadım bile :D tarih 5 desen bir soruyla kaçırmışım tarihle pek aram iyi değildir onuda demiştim =) sonuçta hep alan derslerden girdim bir dersin kaybı 4 kredilik bi kaybım oldu hayırlısı toplam kredim 168 . alan kredim 73 oldu mezuniyet için 24 krediye ihtiyacım var hoş ilk kayıt yaptırdığımda baya bir sorun yaşadık şifreler yanlış verilmişti dönem kaybımda oldu :(
sen benim iLk dönemimi bilsen :D
daha yeniydm tabi eziktm :D ne yapcağımı bilmiyodm sanıyodum ki dersleri onlar vercek..
sadece tarih 2 yi vermişler.. ondan girdim bi tek.. kaldım :D
1. dönemim güme gitmişti :D
ama hayırlısı böyleymiş diyorm üzülmüyorm

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 22 May 2010, 12:50

GüListaN yazdı:
pelin_sitem yazdı:ya ben zaten tam geçemeyeceğim dersleri sınava girmeden demiştim zor geçerim diye =) mesela mantık kitaplarını hiç açmadım bile :D tarih 5 desen bir soruyla kaçırmışım tarihle pek aram iyi değildir onuda demiştim =) sonuçta hep alan derslerden girdim bir dersin kaybı 4 kredilik bi kaybım oldu hayırlısı toplam kredim 168 . alan kredim 73 oldu mezuniyet için 24 krediye ihtiyacım var hoş ilk kayıt yaptırdığımda baya bir sorun yaşadık şifreler yanlış verilmişti dönem kaybımda oldu :(
daha yeniydm tabi eziktm :D ne yapcağımı bilmiyodm sanıyodum ki dersleri onlar vercek..

evet canım hemen hemen aynı ilk dönemimde yanlış şifre verdikleri için bende 2 dersten geçebilmiştim =) hayırlısı ama gerçekten çok sinirleniyorum güya bir görevli koyuyorlar hiç birşey bildikleri yok hele geçen dönem varya koydukları görevli hani dosyamızı açtığımızda şifre değiştirme yeri çıkıyorya yandan genel bilgilere tıklamak filan gerekiyor sen tut herkese şifre değiştirmen gerekiyor olmamış seçememişsin böyle demiş ben önce babama demiştim alırmısın kitapları diye onada öyle demiş sonra ben gittim kadın dosyama girdi yanımda şifreni dğeiştir seçememişsin kitaplarını diyor ya dedim siz şuraya tıklayın girin ordan ders seçim bütonuna kadın bana dediki " aaa bu böyle mi " koydukları görevliye bak ya sinir oluyorum yani ben demesem hala heerkese şifre değiştirmi diyecekti bu kadın ilk dönemimdeki koydukları adamda şifreleri yanlış vermişti osmaniyedeki tanıdık açklisenin müdürünü aradım şifrenin yanlış verdiğide öyle ortaya çıktı hep dönem kaybı yaptırdılar bana çok şükürki derslerim iyi sağlık olsun kalmış şurda mezuniyete 24 kredi =)
lütfen bırakma beni

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 22 May 2010, 12:52

pelin_sitem yazdı:
GüListaN yazdı:

evet canım hemen hemen aynı ilk dönemimde yanlış şifre verdikleri için bende 2 dersten geçebilmiştim =) hayırlısı ama gerçekten çok sinirleniyorum güya bir görevli koyuyorlar hiç birşey bildikleri yok hele geçen dönem varya koydukları görevli hani dosyamızı açtığımızda şifre değiştirme yeri çıkıyorya yandan genel bilgilere tıklamak filan gerekiyor sen tut herkese şifre değiştirmen gerekiyor olmamış seçememişsin böyle demiş ben önce babama demiştim alırmısın kitapları diye onada öyle demiş sonra ben gittim kadın dosyama girdi yanımda şifreni dğeiştir seçememişsin kitaplarını diyor ya dedim siz şuraya tıklayın girin ordan ders seçim bütonuna kadın bana dediki " aaa bu böyle mi " koydukları görevliye bak ya sinir oluyorum yani ben demesem hala heerkese şifre değiştirmi diyecekti bu kadın ilk dönemimdeki koydukları adamda şifreleri yanlış vermişti osmaniyedeki tanıdık açklisenin müdürünü aradım şifrenin yanlış verdiğide öyle ortaya çıktı hep dönem kaybı yaptırdılar bana çok şükürki derslerim iyi sağlık olsun kalmış şurda mezuniyete 24 kredi =)
3. sınavnda biter inşALLAH canım =)

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 22 May 2010, 12:57

yok kız 3 sınava da giremiyorum onada ayrı sinir oluyorum ya varmı böyle bişey ya güya yaşıtlarımla mezun olabilmek içinmiş falanmış ya 1992 doğumlu olup 18 yaşından gün alan girebiliyor ben kasım doğumluyum gün alamadığım için giremiyorum onada ayrı üzülüyorum bana diyorlar herkes sınavdan kaçar sen sınav olmak istiyorsun ama hani bir dönem iki dönem uzatmaya ne gerek var aslında uzasada benim için pek bişeyi etkilemez çünkü össye filan girmedin kpss istiyorum ki adliyeye başvurabilmek için hadi tamam beni etkilemiyor öyle bir durum ama etkileyen arkadaşlarımda var üzücü bir durum düşünsene bir iki ay kaybı olanlar
lütfen bırakma beni

Gimp
Acemi

Mesaj gönderen Gimp » 22 May 2010, 13:12

pelin_sitem yazdı:yok kız 3 sınava da giremiyorum onada ayrı sinir oluyorum ya varmı böyle bişey ya güya yaşıtlarımla mezun olabilmek içinmiş falanmış ya 1992 doğumlu olup 18 yaşından gün alan girebiliyor ben kasım doğumluyum gün alamadığım için giremiyorum onada ayrı üzülüyorum bana diyorlar herkes sınavdan kaçar sen sınav olmak istiyorsun ama hani bir dönem iki dönem uzatmaya ne gerek var aslında uzasada benim için pek bişeyi etkilemez çünkü össye filan girmedin kpss istiyorum ki adliyeye başvurabilmek için hadi tamam beni etkilemiyor öyle bir durum ama etkileyen arkadaşlarımda var üzücü bir durum düşünsene bir iki ay kaybı olanlar
Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi Sınavına Kimler Müracaat Edebilir?
Haberinde şöyle yazıyor :

Dikkat: 2009 � 2010 Eğitim Öğretim yılı sonunda dönem mezuniyet şartı hesap edilirken dikkat edilecek hususlar: 07.08.2010 tarihinde yapılacak olan III. Dönem sınav tarihi itibariyle;

* 17 yaşını doldurmamış olanlar (07.08.1993 ve daha sonraki doğumlu olanlar) 2 dönem sınava girebilecekler.
* 17 yaşını doldurmuş, 18 yaşından gün almış olanlar (06.08.1993 ve daha önceki doğumlu olanlar) 3 dönem sınava girebileceklerini dikkate alarak yıl sonundaki dönemlerini hesap etmeleri gerekmektedir.

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 22 May 2010, 13:20

Gimp yazdı:
pelin_sitem yazdı:yok kız 3 sınava da giremiyorum onada ayrı sinir oluyorum ya varmı böyle bişey ya güya yaşıtlarımla mezun olabilmek içinmiş falanmış ya 1992 doğumlu olup 18 yaşından gün alan girebiliyor ben kasım doğumluyum gün alamadığım için giremiyorum onada ayrı üzülüyorum bana diyorlar herkes sınavdan kaçar sen sınav olmak istiyorsun ama hani bir dönem iki dönem uzatmaya ne gerek var aslında uzasada benim için pek bişeyi etkilemez çünkü össye filan girmedin kpss istiyorum ki adliyeye başvurabilmek için hadi tamam beni etkilemiyor öyle bir durum ama etkileyen arkadaşlarımda var üzücü bir durum düşünsene bir iki ay kaybı olanlar
Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi Sınavına Kimler Müracaat Edebilir?
Haberinde şöyle yazıyor :

Dikkat: 2009 � 2010 Eğitim Öğretim yılı sonunda dönem mezuniyet şartı hesap edilirken dikkat edilecek hususlar: 07.08.2010 tarihinde yapılacak olan III. Dönem sınav tarihi itibariyle;

* 17 yaşını doldurmamış olanlar (07.08.1993 ve daha sonraki doğumlu olanlar) 2 dönem sınava girebilecekler.
* 17 yaşını doldurmuş, 18 yaşından gün almış olanlar (06.08.1993 ve daha önceki doğumlu olanlar) 3 dönem sınava girebileceklerini dikkate alarak yıl sonundaki dönemlerini hesap etmeleri gerekmektedir.
tşk ederim bana giremeyeceğimi söylemişlerdi tekrar çok teşekkürler...
lütfen bırakma beni

Gimp
Acemi

Mesaj gönderen Gimp » 22 May 2010, 13:24

Haberde ilk önce 92 yazılmıştı doğum tarihleri ondan sonra 93 olarak değişti sen yinede çağrı merkezine detaylı olarak sor bir dönem bile çok önemli sonuçta.

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 22 May 2010, 13:34

Gimp yazdı:Haberde ilk önce 92 yazılmıştı doğum tarihleri ondan sonra 93 olarak değişti sen yinede çağrı merkezine detaylı olarak sor bir dönem bile çok önemli sonuçta.

tamam inşAllah tanıdğım müdürlerle konuşurum ben

benim şuan kalan zorunlu derslerim bunlar:
ders adı: kredi: kategori:
tarih 5 4 Alan
t.c inkılap tarihi 1 2 ortak
t.c inkılap tarihi 2 2 ortak
coğrafya 8 4 alan
geometri 1 2 ortak
geometri 2 2 ortak
türk edebiyatı 7 4 ortak
çağdaş türkvedünya tarihi 1 4 alan
çağdaş türkvedünya tarihi 2 4 alan
milli güvenlik 2 1 ortak
mantık 1 2 alan
mantık 2 2 alan

şuanki kredilerim toplam kredi :168 alan kredi:76 sosyal bilimler
En son pelin_sitem tarafından 22 May 2010, 14:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
lütfen bırakma beni

baris_60
Uzman

Mesaj gönderen baris_60 » 22 May 2010, 13:55

Lisemi o da ne la :D :D Bitti gitti walla :D :D :D
Fen liseli değilizki umudumuz olsun,Anadolu liseli değilizki havamız olsun,Biz Açık liseliyiz Allah yardımcımız olsun :)

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 22 May 2010, 14:21

bende öyle 3. sınava giremiyorm..
daha kötüsü seneyede giremiyorm :D

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 22 May 2010, 14:33

hayırlısı canım ya ben girebiliyormuşun sanırım da ben şu fatih beyle yada atakan beye sorayım yinede =)
lütfen bırakma beni

GüListaN
Doçent

Mesaj gönderen GüListaN » 22 May 2010, 15:54

pelin_sitem yazdı:hayırlısı canım ya ben girebiliyormuşun sanırım da ben şu fatih beyle yada atakan beye sorayım yinede =)
inşALLAH girersn canım (: hayırlısı olsun (:

Kullanıcı avatarı
habecik
Doktor

Mesaj gönderen habecik » 22 May 2010, 18:11

ya sanki bu dönem baya zordu sınav yada bana mı öyle geldi çok normal bi kafayla girmedim sınava çünkü emin oldugum sorular bile yanlış cıktı hepsini vermişim ama notlarımın hepsi ''3''?
"Çalışmadan öğrenmeden yorulmadan Rahat
yaşama yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler;Önce ONURLARINI sonra HÜRRİYETLERİNİ daha sonra GELECEKLERİNİ kaybetmeye mahkumdur"

M.KEMAL ATATÜRK..

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön