Kimler facebook kullanıyor

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Re: Kimler facebook kullanıyor

Mesaj gönderen matias26 » 22 Haz 2013, 06:01

haha :D

Genel kültür/Mezun!

Adalet!

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 15 Oca 2015, 00:28

KGamze yazdı:Ben.
Bu sene özellikle okuldan dolayı aktif bir şekilde kullanıyorum. Yukarıdaki yorumu yazdığım zamanlar aslında kullanmıyor denecek kadar azmış onu fark ettim şimdi. :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 15 Oca 2015, 00:33

2015 Facebooksuz girdim bu duyguyu bana tattıran rabbime şükürler olsun. Artık internette aöl forum haricinde hiç bir hesabım kalmadı bütün hesaplarımı sildim çünkü ünim bittiğinde tel ve bilgiasyarı da kullanmayacağım batı ne yapmışsa elimle terk edeceğim gideceğim İran dan laptop telefon alacağım :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 15 Oca 2015, 13:37

benim de yok :22:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Oca 2015, 13:38

Benim bir köşede atıl duran Facebook hesabım var. Ara sıra girerim ama paylaşım yapmaktan çok haber siteleri sayfalarında yorum yapmak için...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Oca 2015, 13:39

Bende kullanıyorum ama aktif sayılmam :sinsi:
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Oca 2015, 13:41

emrahk yazdı:Benim bir köşede atıl duran Facebook hesabım var. Ara sıra girerim ama paylaşım yapmaktan çok haber siteleri sayfalarında yorum yapmak için...
Facebook taki haber sayfaları genelde aşırı taraf tuttuğu için sağıda soluda ben iki tarafında haberini okuyorum ve inanırmısın komedi ya başka bir şey değil :hehe:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Oca 2015, 13:43

Cartenza yazdı:
emrahk yazdı:Benim bir köşede atıl duran Facebook hesabım var. Ara sıra girerim ama paylaşım yapmaktan çok haber siteleri sayfalarında yorum yapmak için...
Facebook taki haber sayfaları genelde aşırı taraf tuttuğu için sağıda soluda ben iki tarafında haberini okuyorum ve inanırmısın komedi ya başka bir şey değil :hehe:
Benim hangi sayfalarda, hangi görüşe karşı yorumlar yaptığımı forum ahalisi az çok tahmin eder. En sevdiğim sayfalar, Akit, Sabah, Yeni Şafa... deeermişim. Tabi ki Sözcü, OdaTV, Cumhuriyet gibi sayfalarda yorum yapıyorum... :mrgreen:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Oca 2015, 13:46

emrahk yazdı:
Cartenza yazdı:
Benim hangi sayfalarda, hangi görüşe karşı yorumlar yaptığımı forum ahalisi az çok tahmin eder. En sevdiğim sayfalar, Akit, Sabah, Yeni Şafa... deeermişim. Tabi ki Sözcü, OdaTV, Cumhuriyet gibi sayfalarda yorum yapıyorum... :mrgreen:
Tahminlerim doğru desene :sinsi: ama gerçekten ülkemizde durum o kadar vahim ki haberden çok kalem çatışması yaşıyoruz inanılmaz üzücü ama dediğim gibi bu gazeteleri birde karşılıklı oku inanamazsin ne kafalar var arada :hehe:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Oca 2015, 13:48

Sadece Facebook değil ki, aç bir YouTube videosu ve hiç siyasetle alakası vs. olmayan gayet naif paylaşımların altında bile millet ana bacı birbirine sövüyor. Bu durum neden böyle inan bilmiyorum...

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Oca 2015, 13:50

emrahk yazdı:Sadece Facebook değil ki, aç bir YouTube videosu ve hiç siyasetle alakası vs. olmayan gayet naif paylaşımların altında bile millet ana bacı birbirine sövüyor. Bu durum neden böyle inan bilmiyorum...
Bir tane daha var hani fesli hoca bilirsin sen ya gerçekten üzülüyorum ama iste neden diyince de bön bön bakakalıyorum cevaplayamıyor insan biz iyi bir milletiz ama bu iyiligimizi dinen sömüren kotu insanlar yüzünden giderek kötüleşiyor ve saflasiyoruz ama bir gün bu da biter ya da birileri pes eder ve başka bir devrin ışığı yanar.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Oca 2015, 14:45

Cartenza yazdı:
emrahk yazdı:Sadece Facebook değil ki, aç bir YouTube videosu ve hiç siyasetle alakası vs. olmayan gayet naif paylaşımların altında bile millet ana bacı birbirine sövüyor. Bu durum neden böyle inan bilmiyorum...
Bir tane daha var hani fesli hoca bilirsin sen ya gerçekten üzülüyorum ama iste neden diyince de bön bön bakakalıyorum cevaplayamıyor insan biz iyi bir milletiz ama bu iyiligimizi dinen sömüren kotu insanlar yüzünden giderek kötüleşiyor ve saflasiyoruz ama bir gün bu da biter ya da birileri pes eder ve başka bir devrin ışığı yanar.
Bizim halkımızı ben hala çözemedim, dinle mi kandırılıyor yoksa rol mü yapıyorlar diye. İnan önümüzde o kadar bariz örnekler var ki son 10 küsur yıldır, resmen aklımızla alay ediliyor ama bu millet hala aynı tas aynı hamam devam ediyor. Atatürk'ün bu ülkeye kattıklarına yapılan nankörlükler ise beni çileden çıkarıyor. Arkadaşım, sen dinini yaşıyorsan, kız-erkek okula gidiyorsan bunu Atatürk sayesinde yapıyorsun ama anlayan kim? Bilmiyorum ama ben geleceğimizden umudu kesmek yine istemem ama bu milletin uyanmamasına pes ediyorum ve beni umutsuzluğa sürüklüyor...

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Oca 2015, 14:48

emrahk yazdı:
Cartenza yazdı:
Bizim halkımızı ben hala çözemedim, dinle mi kandırılıyor yoksa rol mü yapıyorlar diye. İnan önümüzde o kadar bariz örnekler var ki son 10 küsur yıldır, resmen aklımızla alay ediliyor ama bu millet hala aynı tas aynı hamam devam ediyor. Atatürk'ün bu ülkeye kattıklarına yapılan nankörlükler ise beni çileden çıkarıyor. Arkadaşım, sen dinini yaşıyorsan, kız-erkek okula gidiyorsan bunu Atatürk sayesinde yapıyorsun ama anlayan kim? Bilmiyorum ama ben geleceğimizden umudu kesmek yine istemem ama bu milletin uyanmamasına pes ediyorum ve beni umutsuzluğa sürüklüyor...
Haklısın başka da bir şey söyleyemem zaten cizgimiz yakin

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 15 Oca 2015, 16:29

emrahk yazdı:Bizim halkımızı ben hala çözemedim, dinle mi kandırılıyor yoksa rol mü yapıyorlar diye. İnan önümüzde o kadar bariz örnekler var ki son 10 küsur yıldır, resmen aklımızla alay ediliyor ama bu millet hala aynı tas aynı hamam devam ediyor. Atatürk'ün bu ülkeye kattıklarına yapılan nankörlükler ise beni çileden çıkarıyor. Arkadaşım, sen dinini yaşıyorsan, kız-erkek okula gidiyorsan bunu Atatürk sayesinde yapıyorsun ama anlayan kim? Bilmiyorum ama ben geleceğimizden umudu kesmek yine istemem ama bu milletin uyanmamasına pes ediyorum ve beni umutsuzluğa sürüklüyor...
Atatürk'ün verdiği öğrenim ve seçme seçilme hakkımız bu 10 küsür yıl içerisinde tekrar bizlere verildi birde bu yönden baksanız.Artık istedigimiz gibi özgürce ve utanmadan hor görülmeden başımız dik şekilde eşit haklara sahip olduğumuzun farkına vararak toplumda yer alabiliyoruz bu 10 küsür sene iktidarları sayesinde.Demek istediğim şu Atatürk'ü severiz saygı duyarız ama onun düşüncesi altında yıllarca inancımızın gereğini yapıyoruz diye baskıya zulme ve horgörülürsek bu inanc bu sevgi, saygı ne kadar ilerleyebilir ki ? birde bu yönden bakın.Herkesin doğrusu veya yanlışı kendine ben inancımda başötüsünü hak kabul ediyorsam farz kabul ediyorsam bunu takmak bununla istediğim ortama girmek benim hakkım olmalı yanılıyor muyum ? Bu haklara İlk önderlik eden Atatürk'e minnettarım sonra bunu onun adı ve düşüncesi altında yasaklayanlardan hakkımı inandıgım ahiret gününü alıcam ve bu hakları tekrar bana veren iktidara da minnettarım...Bence biraz objektif olabilsek herkesin haklı olduğu yönleri görmemiz daha kolay olur :gozkırkma:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 15 Oca 2015, 16:31

rüfeyde yazdı:
emrahk yazdı:Bizim halkımızı ben hala çözemedim, dinle mi kandırılıyor yoksa rol mü yapıyorlar diye. İnan önümüzde o kadar bariz örnekler var ki son 10 küsur yıldır, resmen aklımızla alay ediliyor ama bu millet hala aynı tas aynı hamam devam ediyor. Atatürk'ün bu ülkeye kattıklarına yapılan nankörlükler ise beni çileden çıkarıyor. Arkadaşım, sen dinini yaşıyorsan, kız-erkek okula gidiyorsan bunu Atatürk sayesinde yapıyorsun ama anlayan kim? Bilmiyorum ama ben geleceğimizden umudu kesmek yine istemem ama bu milletin uyanmamasına pes ediyorum ve beni umutsuzluğa sürüklüyor...
Atatürk'ün verdiği öğrenim ve seçme seçilme hakkımız bu 10 küsür yıl içerisinde tekrar bizlere verildi birde bu yönden baksanız.Artık istedigimiz gibi özgürce ve utanmadan hor görülmeden başımız dik şekilde eşit haklara sahip olduğumuzun farkına vararak toplumda yer alabiliyoruz bu 10 küsür sene iktidarları sayesinde.Demek istediğim şu Atatürk'ü severiz saygı duyarız ama onun düşüncesi altında yıllarca inancımızın gereğini yapıyoruz diye baskıya zulme uğrarsak ve hor görülürsek bu inanc bu sevgi, saygı ne kadar ilerleyebilir ki ? birde bu yönden bakın.Herkesin doğrusu veya yanlışı kendine ben inancımda başötüsünü hak kabul ediyorsam farz kabul ediyorsam bunu takmak bununla istediğim ortama girmek benim hakkım olmalı yanılıyor muyum ? Bu haklara İlk önderlik eden Atatürk'e minnettarım sonra bunu onun adı ve düşüncesi altında yasaklayanlardan hakkımı inandıgım ahiret gününde alıcam ve bu hakları tekrar bana veren iktidara da minnettarım...Bence biraz objektif olabilsek herkesin haklı olduğu yönleri görmemiz daha kolay olur :gozkırkma:

“Serbest Kürsü” sayfasına dön